Jump to content

WCG Beogradske Quali + Grupe u nedelju


Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Proveo sam celu trcu smenu sa shamanom u igraonici i ladderovali smo... lik igra skroz ok ( na talenat i razmisljanje ) a cenim da ako bi igrao jedno 6 meseci konstanto mogli bi svi da ga gledamo i da mu se divimo :)

bilo ko da igra 6 meseci konstantno igrao bi kao zmaj pod uslovom da igra svaki dan i najmanje 5 sati dnevno.Kad vidis koji sve retardi uspeju da se proguraju u waru kao tod,elakeduck ili klinci kao winner ili happy shvatis da u wc3u nema toliko talenta vec vezbe...

Link to comment
Share on other sites

bilo ko da igra 6 meseci konstantno igrao bi kao zmaj pod uslovom da igra svaki dan i najmanje 5 sati dnevno.Kad vidis koji sve retardi uspeju da se proguraju u waru kao tod,elakeduck ili klinci kao winner ili happy shvatis da u wc3u nema toliko talenta vec vezbe...

Yurica igra citav zivot pa vidish koliko je dogurao :), pa jedno do 20og acc'a sa po 500 : 500 ako cemo realno:)

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

jeste, ali taj jurica je ako se ne varam "pomogao" vladici da pobede suboshija...

dobio ga je sa orcom 2 puta zaredom i spasao vladici mec (posto je 1. izgubio)

nikad nisu priznali samo su se smeskali obojica ovde na forumu, ali sam siguran da je taj

orc bio yuri jer je imao apm manji od 200, a jedini nas orc koji vredi je rista a njemu je oko 250 prosek.

:)

ONE & ONLY: XWOLF

Link to comment
Share on other sites

Shaman je jako dobro igrao ROC, jedan od najboljih medju nama koji smo tada igrali, secam se da sam se uvek bas klao sa njim, sem kad mu je budjavi vladica rekao da me zatornja :)

EDIT :

El zna neko mozda da li ce Yoshi doci, decko je maximalno gotiva, a i opasno je ownovao svojevremeno... Dakle ako citas FORUM, obavezno navrati sutra YOSHI barem iz zajebancije da se ispricamo malo...

Edited by Razorman

retired...

Link to comment
Share on other sites

jeste, ali taj jurica je ako se ne varam "pomogao" vladici da pobede suboshija...

dobio ga je sa orcom 2 puta zaredom i spasao vladici mec (posto je 1. izgubio)

nikad nisu priznali samo su se smeskali obojica ovde na forumu, ali sam siguran da je taj

orc bio yuri jer je imao apm manji od 200, a jedini nas orc koji vredi je rista a njemu je oko 250 prosek.

:)

Ako rista ima 250 apma onda vladica ja itd imamo 10000

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

bilo bi fino da yoshi navrati, bio je prosle godine, kolko se secam.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo sam se probudio malopre... Sad cu jos malo da krenem. Ocu samo da podsetim da ste vi glavni krivci zasto idem na WCG :)

Vi ste me nagovorili i rekli ste da ne zajebavate booljashe :)

Dakle, ako budem losh nemoj neko posle da me zajebava :D

Eto tako, da se ja osiguram na vreme :P

Srecno svima :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...