Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

prodali ste ilica i realno to je dovoljno da vam tim bude mnogo ozbiljniji... jos ako i nas bog pogleda pa se ratosiljam pantelica... bice zanimljivog fudbala ove godine...

inace dajem kvotu 1 : 10 da ce partizan osvojiti titulu... znaci ko misli da zvezda nije novi prvak moze da "zaradi" pare...

ma ne... nije nam prvenstvo namesteno...

Link to comment
Share on other sites

pod kljuch ovo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Divi moderatore nijedan da se umesa... o ljudi moji...

Shto se tiche capture the flaga... jesam grobar ali su i oni nama "zveknuli" nekoliko zastava...

Go Unreal Tournament

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

pod kljuch ovo.

bartuce neki ratard ti dekno pass

Ama ljudi, setite se da smo vec imali ovakav topic i ranije, ovo je za drugare koji za sebe smatraju da su pravi navijachi, a ne zelimo da nam unishtavaju ostale topice koji su koliko-toliko normalni :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

znam da je bilo, i ovakav topic nam ne treba

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@black_knight

Na vasem jugu se stvorila zastava "Mi smo picke najvece"....husshhh,little baby...

to grujo carino,kako sam to mogao da zaboravim...

2.jpg

@black knight...priznajem da ste se tada jace culi,ali brate ja priznajem da imate jace timove u soprtu,budi realan pa priznaj da smo mnogo bolji u navijanju

@noodle...za prvu sliku svaka cast,za drugu tacno si nasao odgovarajucu sliku za opis svojih navijaca...prostaci...

a ovo slika samo za tebe noodle..heheh :)

3.jpg

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Fakat je da su delije od raspada Grobara najbolja i najorganizovanija navijacka grupa u nasoj zemlji...

Pre dve dine kad ides na derbi tuga te uhvati kad vidis milion ciganskih kapa, salova, dresova. A Grobarskih NIJEDAN! Tuga...

Ali se na proslom derbiju video pomak... manuli su se koreografija, okrenuli "pravom" navijanju...

"Zajedno kao nekad, misevi kao uvek" parola jednostavno nije tacna, to se videlo na proslom derbiju i videce se, verujem i na sledecim.

Iako su delije sada daleko ispred nas shto se tiche organizacije verujem da Grobari mogu da ih stignu i prestignu bash kao shto su i Delije njih 1999 godine.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Jeste da mi je 17 ali mislim da sam bio na mnogo utakmica, bio sam na svim medjunarodnim tekmama partizana jos od 98 kada je igrao sa Lazio-m itd. sve do sada, a prosle sezone sam isao na sve domace tekme i isao sam u NS, bio i na tekmama sa Zemunom, Hajdukom sa Liona, Obilicem, OFK Beograda...

Bilo je dosta neprijatnih situacia i tuca, pickaranja ali to moras sve da prodes ako si stvarno resio da ides na skoro sve utakmice...Tacno je da imam dosta prijatelja koji su delija(mozda cak i vise nego grobara) iz raznih grupa, kao sto su rodjen los, sto mu gromova, nasa stvar, ultra boys, ultras ali ne mogu da citam postove nekih isfoliranih navijaca koji mi pricaju neke price koje su procitali na forumu cigana ili grobara...ljudi da li ste nekada dobili batine zbog dresova, dukseva, salova, ciglu o glavu?

Naravno da niste...nemojte da se drkate preko foruma i hvalite kako ste bili na 3, 4 ili 5 utakmica.

Ovaj topic nevodi nikud i zato bi zamolio moderatora ili nekog admina da zakljuca topic.

Link to comment
Share on other sites

Ajmo jos jednom.

Ovaj topic je otvoren sa ciljem da se na njemu prepucavaju Grobari i cigani. Ovde slobodno mozete da se mrzite, cilj je da se drugi topici ociste od toga.

@doca:

Au baca, kako ti nisi skapirao onu sliku... Potrudi se.

Ili mislis da je ta ekipa u ovom izdanju kulturnija? Da su na ovoj slici veci "navijaci"?

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
vodje01.jpg
Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

Jeste da mi je 17 ali mislim da sam bio na mnogo utakmica, bio sam na svim medjunarodnim tekmama partizana jos od 98 kada je igrao sa Lazio-m itd.

Naravno da niste...nemojte da se drkate preko foruma i hvalite kako ste bili na 3, 4 ili 5 utakmica.

Planirao sam da ne postujem vishe na ovom topicu, ali kada sam video ove dve rechenice u jednom postu, moram ti reci-nemoj vishe da se brukash ovako...

BTW Ja sam bio na preko 100 kosharkashkih utakmica u poslednjih godinu dana, da li sam kvalifikovan da ti kazem bilo shta? :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

:D

svi su oni isti ;p

vidi ovog reva, boc boc pa pobeze!

<edit> e e e, a ja sam bio na 127 tekmi, prosek 126min ukupno na stadionu, od toga sam pevao 88min24sec isto prosek, nosio sam SVAKI put shal, dres nemam :( sto me cini NAJVECIM delijom na forumu!!! cik sada da vas vidim!!! <edit>

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Planirao sam da ne postujem vishe na ovom topicu, ali kada sam video ove dve rechenice u jednom postu, moram ti reci-nemoj vishe da se brukash ovako...

BTW Ja sam bio na preko 100 kosharkashkih utakmica u poslednjih godinu dana, da li sam kvalifikovan da ti kazem bilo shta? :)

Sto me zracis,ja kazem lepo a ti me smaras...verujem ti da si bio preko 100 kosarkaskih utakmica i jesi kvalifikovan si...

Ajde mi kazi sta je sa te dve recenice koje su u jednom postu?Sta nevalja?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...