Jump to content

Dota


Chobo_Freeman

Recommended Posts

[hejt] Da li to znaci da warcrafteri dobijaju podforum? [/hejt]

jesi ti jeo duhove kad si bio mali pa si tako duhovit!

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

pa pazi ja sam igrao wc3 od samog pocetka .... sad stvar koju vi ne znate je da dota postoji jos od vremena ROC-a i da je od tada evoluirala i menjala se .... i mislim da je extra mod , i ne moze se porediti sa igranjem neke mape u counteru jer je svaka partija drugacija .... i nikad ne mozes sve da naucis , zbog ogromne raznovrsnosti .... a i smori ladder posle 3 god. ne?

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

pa pazi ja sam igrao wc3 od samog pocetka .... sad stvar koju vi ne znate je da dota postoji jos od vremena ROC-a i da je od tada evoluirala i menjala se .... i mislim da je extra mod , i ne moze se porediti sa igranjem neke mape u counteru jer je svaka partija drugacija .... i nikad ne mozes sve da naucis , zbog ogromne raznovrsnosti .... a i smori ladder posle 3 god. ne?

Kao ne mozes a? Veruj mi ako budes igrao po 7,8 sati dnevno samo dote,naucices sve sto se moze nauciti,jer nema tu mnogo mudrosti.I jos nesto,smorice te i dota kad tad isto ko i taj ladder sto si pomenuo.

Ja sam ziv primer! ;)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Ja ne igram dotu ozbiljno,ali ne vidim razlog da se odvoji dota kao podforum,topica za war skoro da i nema i dota je ipak w3 after all. To sto ima mnogo dece ovde na forumu jbg sta ces.

To da je ista igra je totalna glupost... Podforum plz, ne koshta nishta, a puno znachi.

Link to comment
Share on other sites

mislim da niko od warcraftasha nece biti ugrozen ako nam otvorite podforum a ovo ostane forum za dotu, ili chak ako se ukine wc3 forum, precicemo negde drugde, big deal..

a ti kojote ako pokushavash da iznervirash freemana, dzhaba ti trud :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E ozbiljno znaci skroz nije ista igra ... mislim to je ko da kazes dasu tipa counter 1.6 i Day of defeat ista igra .... dota je mod .... a sto se tice da ce da smori, pa hoce smorice ali war sam igrao neke 3 godine i idalje mi je ponekad zabavno da odigram koju partiju ... i da stavite podforum vise stvarno sta vas kosta?

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

WarCraft zavredjuje mnogo vise paznje od Dote jer mnogo kompleksnija,teza i,ako zna da se igra,zabavnija igra i to je ok.S druge strane ako smatramo da igre cisto sluze da bi se ljudi zabavili,pogotovu ove u multiplayu,ne mozemo da pljujemo na dotu kad ona pruza dobru zabavu mnogim ljudima tako da je i ona ok mod,igra whatever.

Ono sto ja ne shvatam da mnogi igraci s ovog foruma nevidjeno pljuju dotu a potpuno sam siguran i znam da su je ili da je jos uvek igraju i zezaju se uz nju,kad se setim svih onih starih klanova...poenta je da ste svi voleli da igrate dotu,il da ne budem sad bezobrazan,vecina.

Mogu da razumem da ne volite ljude koji igraju dotu,mogu i nekako da razumem da zelite podforum za dotu al' ne mogu da razumem zasto je pljujete,to neki kompleksi sevaju ili sta vec dunno.

Link to comment
Share on other sites

WarCraft zavredjuje mnogo vise paznje od Dote jer mnogo kompleksnija,teza i,ako zna da se igra,zabavnija igra i to je ok.S druge strane ako smatramo da igre cisto sluze da bi se ljudi zabavili,pogotovu ove u multiplayu,ne mozemo da pljujemo na dotu kad ona pruza dobru zabavu mnogim ljudima tako da je i ona ok mod,igra whatever.

Ono sto ja ne shvatam da mnogi igraci s ovog foruma nevidjeno pljuju dotu a potpuno sam siguran i znam da su je ili da je jos uvek igraju i zezaju se uz nju,kad se setim svih onih starih klanova...poenta je da ste svi voleli da igrate dotu,il da ne budem sad bezobrazan,vecina.

Mogu da razumem da ne volite ljude koji igraju dotu,mogu i nekako da razumem da zelite podforum za dotu al' ne mogu da razumem zasto je pljujete,to neki kompleksi sevaju ili sta vec dunno.

poenta je da se gomilaju topici o doti koji vecinom liche na one sa cs foruma (ja sam jachi od tebe), a druga vrsta topica su nove verzije, prave diskusije i nema bash. Dalje ima ljudi kao shto je Freeman koji pljuju dotu, a ima i onih koji pljuju wc3 kao shto je kojot uchinio. Poente nema, mozda bi bilo bolje da se odvoje ove dve teme, a mozda je dobro i ovako, ko to zna.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

on nema mozak Mudo to je njegov porblem

:)))))))

ej decku smetaju topici o doti

pa sta da radim kada je war 4 zajendica mrtva

kao sto rece laki red je da se otovori war 3 subforum i zabrani nekim ljudima ulaz na DOTA forum:)))))))))))))

ahahahhahaha

nesmetaju samo njemu nego vecini koja igra war i posecuje ovaj forum

Link to comment
Share on other sites

Topici za dotu:

-Izashla dota 6.09------\

-Izashla dota 6.10--------\

-Izashla dota 6.11---------kako bi bilo otvoriti jedan topic- "Nove verzije DOTE" ?

-Izashla dota 6.12--------/

-Izashla dota 6.12 no2-/

-Replayevi sa DOTA turnira?----------------------\

-Uzaludni dota replayevi?---------------------------\

-Poz iz nish-a. Potrebni replayevi sa tura u doti--- Chekaj jer ste svi debili, ili se samo tako cheshljate?

-Dota replays. ajde recite vishe------------------ /

Dok god su dotashi koji vise na rur-u makar upola debili kao warcraftashi, definitivno trebaju da se izdvoje u podforum.

<izeditovan izgled posta>

Edited by Sharkywc3
Link to comment
Share on other sites

Topici za dotu:

-Izashla dota 6.09------\

-Izashla dota 6.10--------\

-Izashla dota 6.11---------kako bi bilo otvoriti jedan topic- "Nove verzije DOTE" ?

-Izashla dota 6.12--------/

-Izashla dota 6.12 no2-/

-Replayevi sa DOTA turnira?----------------------\

-Uzaludni dota replayevi?---------------------------\ 

-Poz iz nish-a. Potrebni replayevi sa tura u doti---    Chekaj jer ste svi debili, ili se samo tako cheshljate?

-Dota replays. ajde recite vishe------------------ /

Dok god su dotashi koji vise na rur-u makar upola debili kao warcraftashi, definitivno trebaju da se izdvoje u podforum.

<izeditovan izgled posta>

Ne zelim da znam kako je taj post izgledao ne izeditovan :) ... no potpuno se slazem sa tobom ali za to treba da se otvori podforum i da se lepo zalepe sticky-ji za dota reps. , nove verzije itd...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

admine napravi im taj pod forum za w3 da ne zaplacu ....

a dota kao dota je do sada najbolji mod koji su mogli napraviti , da je losa ne bi je igrali svi , w3 je jedno obicno sra.. koje traje nekada 15 min. partija {ne vidim koje je uzivanje u 15 minutnoj igri}

DOTA i samo DOTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

admine napravi im taj pod forum za w3 da ne zaplacu ....

a dota kao dota je do sada najbolji mod koji su mogli napraviti , da je losa ne bi je igrali  svi , w3 je jedno obicno sra.. koje traje nekada 15 min. partija {ne vidim koje je uzivanje u 15 minutnoj igri}

DOTA i samo DOTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:)))))))))))))))))))))))))))

Malicu razmisli malo pre nego sto postujes...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...