Jump to content

Moja Mapa


InaCCessible

Recommended Posts

A naravno i ubacuj nove heroje i neka se razlikuju od onih iz osnovne verzije igre ... PotM nema bas neku funkciju u igri kasnije, mis'im, starfall mozda sto kao moze da procisti kripove i to je sve. A cooldown joj je kao da je bacila nuklearku :)

Link to comment
Share on other sites

Da vam se javim da sutra u nedelju idem na more, ako neko nesto primeti neki bug ili nesto sto smatra da treba da se ispravi, doda ima neku ideju neka predlozi.

Moj e-mail je feelforce_tt@yahoo.com. Da i da vam kazem sta sam do sada uradio: Boots of speed 2000 (recept), StarFall traje 10 sec, 125, 175, 225. Ubacio sa 12 heroja koje jos usavrsavam, 2 nova itema -Healing Word se sklapa i imam 7 punjenja, leci 3% od ukupnog helta po sekundi. Drugi je barage item, takodje se sklapa, 4 hica od jednom. Toliko za sada kada se vratim sa mora radim(o) dalje.

Pozdrav!

Edited by InaCCessible
Link to comment
Share on other sites

Dobra je za pochetak mada ima ne izbalansiranosti i dosta typoa i heroji su default koliko mi se chini i sve magije su iste samo si dodao 4 lvl i malo promenio respored zgrada, mada kad si vec krenuo ja bi ti predlozio da malo preoblikujesh teren i da uglavnom kreepove nameshtish da NE bacaju magije, (mada je bolje sa ali da bi to izbalansirao morao bi da potroshish narednoh 15 godina svog zivota ;)), mada ne mogu da igram ovu 2.01, tako da ne znam da li je to ostalo!

Hehe i ja sam voleo da pravim mape, iako je to bilo u original wc3 world editoru, napravio sam meele 4 player mapu koja je mogla da se igra i bila je bash dobra, iako nisam znao kako se npr. kopira deo mape, pa rotate paste itd.

Od kako je izasaho FT probao sam da napravim tower defense i imao sam ideje i sve i dosta mi je toga bilo slozeno u glavi ali kad sam otvorio trigger editor i krenuo sa boolean komparacijama, regionima, skriptama itd. zabolela me glava i ubrzo sam digao ruke, jer sam video da zahteva po bar 10-ak sati dnevno da bi sve to na nesto lichilo ;|.

Bez obzira na to ako pravite mepu i zelite teren i izgled zgrada to mi stvarno ide od ruke i imam osecaj, tu sam dobar, a sa triggerima bi voleo da radim ali nemam zivaca :(

Link to comment
Share on other sites

Ja ne igram nesto puno dotu, nisam probao ovu verziju, ali samo da kazem da mi je bilo glupo sto oni range kripovi, "spell casteri" ne bacaju magije, a imaju manu... mogli bi da na autocasting bacaju neki miss, da smanjuju armor, bacaju onu krunu iznad glave ( ono za poveceanje damage-a i armora ) itd.

Takodje, chini mi se da ima malo runa... plus ona iluzija je tesko sranje... bila bi fora da se ubaci neka nova ... nemam neku posebnu ideju, ali ako ti nesto padne na pamet ne bila losa fora da se ubaci... Ako bi mogao... isto bi bilo dobro da ubacis malo vishe neutralaca... mislim na one kripove po shumi... i da daju malo vishe para i da izbacuju neke item-e u zavisnosti od level-a kripa, znachi za one najbednije mogu oni +3 na agility/strength/inteligence...

Eto to je za sad ako se setim jos necheg postovacu...

Link to comment
Share on other sites

Dobra je mapa, svaka cast!

Samo da se ubace heroji i malo voda sa donje strane da se sredi (mislim na obale)

Ortaci i ja radimo neshto slicno (tj, samo ja, za sada)!

Oni cekaju da ja zavrshim teren i neke triggere, a oni ce spellove i heroje

(svi 100% novi heroji)!

Imam samo jedno pitanje za tebe! Kako si uradio Bounty za creepove!

Nemam uopshte ideju!????

Kada ubijesh creepa koji je u suprotnom timu, ne dobijash zlato,

jer se zlato dobija samo za neutralne jedinice, jel da???

Uradio sam je neki trigger koji daje bounty, ali nema onog text-a +?? gold-a!

POZ!

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...