Jump to content

GTA: San Andreas - OUT


EldeR

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel neko preshao one misije sa djuskanjem, ili sa skakanjem lowridera?

jebe me to gadno, drugi su mi rekli da mi kasni zvuk,pa zbog toga ne mogu da ispratim potez,ali ne verujem da mi kasni samo tad

Ajd neki help

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

predjoh ovo, trebalo je da se igra sa 2,4,6 i 8 numpad tasterima

zolude, treba sa greskom da se vidim ovih dana,pa mogu da ti recnem

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

igra je ok...sto se tice originala video sam neke plakate po plato knjizarama tako da predpostavljam da tamo ima...

nego...jel neko zna kako mogu da ukljucim kameru koja konstantno prati mog lika...a ne da moram stalno mishem da je nameshtam kad god skrenem kolima ili likom...?...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

igra je ok...sto se tice originala video sam neke plakate po plato knjizarama tako da predpostavljam da tamo ima...

nego...jel neko zna kako mogu da ukljucim kameru koja konstantno prati mog lika...a ne da moram stalno mishem da je nameshtam kad god skrenem kolima ili likom...?...

ja levom vozim a desnom prilagodjavam kameru.

Btw igra je odlichna, narochito kad pochne malo pricha da se produbljuje (mali spoiler: igra postaje keva posle onog obrachuna kad te neko od tvojih proda :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Majke mi,igra sabija trenutno sam stigao do onog san fierra ili kako vec,znaci grad je ogroman. Jedino sto me je smaralo su misije pre ovih,ono na nekim selima,brdima and stuff.

meni su te bash kul, ono zaletanje na cross motoru i sl :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

igra je zesca ... ja je evo igram nekoliko sati i ne odlepljujem se od nje. samo dodjoh da postujem da kamera moze da se fixira... samo u opcijama treba da se stavi da komande budu joystick a ne keyboad+mouse.... i voala... kamera ko u proslom GTA!... ja tako igram ono sa kamerom, sto bi ja reko koja visi je zesce sranje... ovako je igrica extra. znaci toliko stvari kojih ranije nije bilo... jedina zamerka mi je iskreno na pucanju jer kad se stavi na joystick je mnogo gluplje odradjeno nego kad se stavi da se igra sa mishem. jos jedna napomena.. dok se igra preko "joysticka" komande su isto na tastaturi i mishu samo se drugacije koriste.. jedan veliki propust ali ajde.. moze i ovako. pozdrav

www.generals.cc

Link to comment
Share on other sites

a muzika je ol' skool hip hop.

znaci vreme 90-ih. NWA brate, big dady kane...

Nemoj mi samo reci da nema nista osim hip-hop muzike?!

Razocaracu se ako je tako.

Mada sam procitao da je Samuel Jackson pozajmio glas jednom liku i da je fenomenalno odradio posao.I dobio nagradu.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

pimpin fo da win!

obrnuo sam turu pimpovanja i lagano sebi zaradio za novu gajbu i novu odecu [^]

srecom pa imaju one marame preko lica, jer je lik ruzhan ko pas, gadno mi da ga gledam [:D]

i da, Ryder je isti Easy E

Link to comment
Share on other sites

kad stavim svoj mp3 u onaj folder i izaberem stanicu, stalno mi pusta neke reklame a ne moj mp3, kako ovo da resim..

kamera moze da se fixira i da prati auto, samo pritisnite C u toku voznje..

a cim pomerite mis sve se vraca na staro..

mene nesto ne privlaci igra, tek sam poceo da igram..

jesi ti slep...pa jel vidis da je lepo t-bone! objasnio kako se taj problem ispravlja...

sto se muzike tice...pod 1...nije samo rep...jeste da preovladjuje ali postoji i dosta kvalitetne muzike drugih zanrova...naleteo sam na GN'R na nekoj stanici...:)

pod 2...kad stavis svoju muziku u folder user tracks u san andreas folderu u my documents-u...u igri udji u audio opcije...pa u user track's options...pa tamo stavi automatic media scan[ukljuci na "on"] i scan user tracks...i sve ce da ti radi kako treba...

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

mozda fali malo zike u fazonu no limits...ipak je to bilo poprilicno popularno i u to vreme...a i dosta bi razbilo rep monotoniju koja i pored drugih muzickih pravaca preovladava...mada je to sve stvar ukusa...igra je strasna iako nisam bas u tom fazonu "Ja sam 50 Cent"...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

U my document/gta san andreas/user documents (ili tako nesto) sam shorkatujes muziku koju hoces da pustas.

btw igra je skroz kul,hood su odradili neprikosnoveno,presao sam igru za 3-4 dana,zamerka jedino sto je malo kratka,ili sam jednostavno je previse igrao....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...