Jump to content

Recommended Posts

Ova fora nije bila losha ... ;)

BTW, zar nisu sad u neku noviju verziju ubacili one nove heroje neke? A i lista promena je izuzetna. Da su smorili, jesu ... ja jos uvek mislim da su trebali da izdaju jednu verziju tipa 6.10 da bude finalna, i onda posle nek izdaju bete do sutra, pa opet finalnu i tako u krug.

Link to comment
Share on other sites

Ma dajte ljudi nista vam ne valja... prvo su svi kukali 'kad ce 6.0... kad ce kad ce...', pa su onda igrali onu pre-alfa trmrt verziju i kenjali kako nista ne valja, a sada kada ispravljaju stvari sto brze mogu, ni to ne valja... e pa stvarno [:(!]

Pogledajte samo sta je sve popravljeno od prve 6.x verzije, pocnimo samo od duzine ucitavanja, a o balansu i bugfix-evima da ne pricamo. Uostalom, ko tebe tera da igras uvek najnoviju verziju, ako ti smeta igraj 5.84 i cekaj da se finalizuje 6.x.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Da su smorili, jesu ... ja jos uvek mislim da su trebali da izdaju jednu verziju tipa 6.10 da bude finalna, i onda posle nek izdaju bete do sutra, pa opet finalnu i tako u krug.

Ako tako gledamo, onda ni windows nikad nije finalan, nego ga oni samo proglase takvim, a to sto imas critical update i pre nego sto stignes da ga instaliras nikom nista...

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Ma ljudi, novi heeoji nisu tolko losi, a narocito ovaj novi kod skordza... taj heroj je jednostavno ZAO... Definitivo treba da se rebalansuje. Inache, ova nova dota je malo nekako bolja od prethodne, ili ja bar imam takav osecaj dok je igram. Ali jednu stvar nikada nece uspeti da isprave: Secate li se draguna u starcraftu? ....

Link to comment
Share on other sites

Ako tako gledamo, onda ni windows nikad nije finalan, nego ga oni samo proglase takvim, a to sto imas critical update i pre nego sto stignes da ga instaliras nikom nista...

Nisam siguran da bih smeo da se ubacim u ovakvu filozofsku raspravu sa tobom :))

Link to comment
Share on other sites

6.08 Changelog:

========

Fixed -refresh to properly display the fade from your point of view

Spiritbreak tweaks to all his abilities.

Significant lag improvement on charge of darkness

Spiritbreaker cannot damage ally via empowering haste or greaterbash

Viscous Nasal Goo tweak

Warpath buff (gives +30% move speed on triggering)

Restored Phantom Lancer model

Removed the slowing towers at rax (will implement a better solution in the future)

Faceless can now use refresher orb

Small SA Backstab buff

Decreased cooldown on buying items (most from 5->2 seconds)

Swapped mantle and slippers locations

Typo on Blademail

Temporal Drag tooltip fix

Spiritbreaker collision size issue resolved

Raise Revenants tooltip fix

Fleshheap typo

Fixed a counterhelix glitch

Few other misc typos

Sitne prepravke, nista posebno, jedino ove promene kod Spiritbraker-a, koji po meni i dalje nije lepo napravljen.

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sve zavisi,vecina nas bi igrala staru,ali posto ce se svi turovi igrati u novoj verziji,svi ozbiljniji igraci ce preci na novu,jer nas to svakako ceka [:)] .Ista stvar kao kod cs-a,kad je izasao 1.6 nikom se nije igrao,a kad smo presli totalno na njega tek onda smo uvideli koliko je bolji....Mislim da ce tako biti i sa Dotom??!! [:X]

Guild Wars[MOJO] aka Flash In The Night

Dota[Copavci] aka 3L3M3N7

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...