Jump to content

"G3 Proving Grounds vol.3"


Recommended Posts

"Global Gaming Gathering"

- G3 Proving Grounds vol.3 -

Kao što je najavljeno, G3 organizacija nastavlja sa serijalom svojih promotivnih turnira koji će biti održavani tokom cele 2005 godine i predstavljaće uvod u glavni događaj – G3 finalni turnir u kompjuterskim igrama i sajam elektronske zabave, igračkog hardvera i softvera, koji će se od novembra ove godine održavati na godišnjem nivou.

Posle uspešno održanog "G3 Proving Grounds vol. 2" turnira, u martu mesecu, u najavi je "G3 Proving Grounds vol.3" događaj. Ovoga puta reč je o trodnevnom takmičenju u sledećim igrama: Counter Strike (32 ekipe), WarCraft3 (32 igrača), FIFA 2005 (32 igrača) i Magic the Gathering (prateći turnir - 32 igrača). Turnir će se održati od 27-29. maja tekuće godine, u prostorijama Doma Omladine, u Beogradu.

Dom omladine Beograda (www.domomladine.org) je institucija pod pokroviteljstvom Sekretarijata za kulturu Skupštine grada Beograda. Smešten u poslovnoj zgradi u samom centru grada, sa gotovo 40-godišnjom tradicijom učestvovanja u kreiranju beogradske kulturne scene, DOB nastoji da održi duh otvorenosti ka novim tendencijama u svim oblastima umetnosti i kulture. Na raspolaganju su nam: Multimedijalni centar Maverik i Pogon, koji su u okviru Doma omladine.

Pored već velikog broja zainteresovanih domaćih igrača, najavljen je dolazak inostranih ekipa i pojedinačnih igrača iz: Austrije, Bugarske, Grčke, Mađarske, Italije, Poljske, Rumunije, Rusije, Slovenije, što G3 organizaciji obezbeđuje dodatni coverage internacionalnog tipa.

Turnir je polu-pozivnog tipa, što znači da je 16 ekipa/16 igrača odabrano i pozvano, dok se preostalih 16 ekipa/16 igrača prijavljuje. Što se tiče Counter Strike-a, u pozvanih 16 ekipa za sada "ulaze" prvih 8 ekipa sa prošlog G3 turnira: Club35 (Bugarska), XPD (Bugarska), GcV, 4glory, VF, Full Proof, Advance i KGB team, kao i ženska ekipa QueentuS. Ostale ekipe će biti odabrane i pozvane na osnovu kvalifikacija (ovo se odnosi na domaće ekipe) i na osnovu wildcard-a (ovo se odnosi na inostrane ekipe). Informacije o ovom segmentu će biti naknadno objavljene.

Fond nagrada:

Counter Strike

1. mesto - 4.000 €

2. mesto - 2.000 €

3. mesto - 1.000 €

WarCraft3

1. mesto - 1.000 €

2. mesto - 600 €

3. mesto - 400 €

FIFA 2005

1. mesto - 500 €

2. mesto - 300 €

3. mesto - 200 €

MAGIC THE GATHERING

1. mesto - 100 € + 20 bustera

2. mesto - 70 € + 10 bustera

3. mesto - 30 € + 4 bustera

4. mesto - 2 bustera

Za svaku igru određen je Game Master, kod kojeg će se putem mail-a ili lično prijavljivati ekipe/igrači, vršiti uplate (ukoliko donosite novac lično) i kod kojeg će se ekipe/igrači informisati o pojedinostima.

Game Master Counter Strike - Ivan Bjelajac (aka Bjeli)

- ivan@g3org.com -

Game Master WarCraft3 - Nikola Fenjac (aka Fenki)

- fenjac@g3org.com -

Game Master FIFA 2005 - Dragan Peškirović (aka mali zmaj)

- malizmaj@g3org.com -

Game Master za Magic the Gathering - Vladimir Kamenov (aka Dragon)

- dragon@g3org.com -

Za ekipe/igrače koji novac donose lično:

1. Beograd - uplatno mesto ne postoji; uplate za sve 4 igre vršiće se pozivom na broj: 064/ 229-26-82 (Ivan Bjelajac aka Bjeli)

2. Novi Sad - Gaming club CATACOMB (Bul. Slobodana Jovanovića 34 - atomsko sklonište), kod Dušana Markovića aka lepra ( 064/ 315 -00-53)

Uplate na žiro račun:

Za ekipe koje novac ne mogu da donesu lično, učešće se može uplatiti preko dinarskog računa broj: 285-1501040000007-78; uplatilac: ime i prezime; svrha uplate: Uplata za G3 turnir - ime ekipe/igrača - ime igre:

Primer za Counter Strike:

Uplatilac: Branko Kovač

Svrha uplate: Uplata za G3 turnir - 4glory - Counter Strike

Primalac: G3 organizacija

Račun primaoca: 285-1501040000007-78

Primer za WarCraft3, FIFA 2005 i Magic the Gathering:

Uplatilac: Petar Petrović

Svrha uplate: Uplata za G3 turnir - vanilica - WarCraft3

Primalac: G3 organizacija

Račun primaoca: 285-1501040000007-78

Informacije o deviznom računu, za uplate inostranih ekipa, će biti blagovremeno objavljene.

Krajnji rok za prijavu učešća i uplatu učešća (bilo da dolazite lično, bilo da uplaćujete na žiro račun) je 14.05.2005. godine. Obavezan je dokaz o uplati, tačnije skenirana uplatnica, koju će ekipe/igrači proslediti na office@g3org.com, zbog blagovremenog evidentiranja i otklanjanja eventualnih problema. Ekipa/igrač koji ne pošalju dokaz o uplati smatraće se NEPRIJAVLJENOM do momenta proknjiženja uplate u banci.

Učešće:

1. Counter Strike - 60 eura po ekipi

2. WarCraft3 - 10 eura za domaće igrače i 15 eura za inostrane igrače

3. FIFA 2005 - 10 eura za domaće igrače i 15 eura za inostrane igrače

4. Magic the Gathering - 4 eura po igraču

Uplata se može izvršiti u dinarskoj protivvredosti, po kursu Narodne Banke na dan uplate.

Ekipe/igrači iz Srbije učešće uplaćuju u dinarima.

Mečevi G3 turnira će biti "pokrivani" video streaming-om preko Interneta, sve discipline (igre) će biti praćene sa on line proxy view-erima (kao HLTV ), postojaće IRC score bot za sve discipline, a G3 home page biće update-ovan na svakih sat vremena.

Do kraja sledeće nedelje, biće okačeno obaveštenje o:

- smeštaju (za inostrane ekipe/igrače, kao i za ekipe/igrače van Beograda)

- satnici turnira

- sponzorima turnira

- nagradama, koje će se deliti uz novčane nagrade.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kul ce sve to da ispadne, ali cenim da je 32 mali broj igracha za wc3, jer na turnirima kod nas bude i do skoro 80 ljudi, plus rachunajte strance.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kul ce sve to da ispadne, ali cenim da je 32 mali broj igracha za wc3, jer na turnirima kod nas bude i do skoro 80 ljudi, plus rachunajte strance.

nije ograniceno na 32, ako se prijavi vise igraca za war igrace svi, ali ne mislim da ce puno nasih igraca biti spremno da da 10 eura.

Videcemo

Link to comment
Share on other sites

za strance, ne za nas

Kad smo vec kod stranaca, navracaju bugari (verovatno bez insoa i didija), Rumuni iz TeG-a, Vankor, moguce Zeus

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

za strance, ne za nas

Kad smo vec kod stranaca, navracaju bugari (verovatno bez insoa i didija), Rumuni iz TeG-a, Vankor, moguce Zeus

docice vankor sa ortacima, kolko znam dogovarali su se sa fatom da prespavaju kod njega ; P

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

docice vankor sa ortacima, kolko znam dogovarali su se sa fatom da prespavaju kod njega ; P

haha, budale ne znaju shta ih cheka :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i ja sam ga cenio dok ga nisam upoznao :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...