Jump to content

Q3 movie making


Recommended Posts

Adobe Premire 6.5 ili noviji

ako neznas u premijeru da radis probaj Sony Vegas 5.0 lakse se nauci...

a da sastavljas male fragove treba ti VideoMatch bilo koja verzija ili pjBmp2Avi ... i ono PhotoShop/Adobe after effeckt 6.. i tako i na kraju za zadji render VirtualDub...utkrato sam ti sve dao a ti se snadji

male fragice vadis tako sto bindujes neka 2 dugmeta npr.

bind F1 "cl_avidemo 30"

bind F2 "cl_avidemo 0"

to bi bilo to...

Link to comment
Share on other sites

Ako koristis AMD procesor koristi vegas a ako imas intel probaj premier :)

e jeste brate meni je kucao premier kad sam pravio "zavi", mislio sam da mi nesto nije u redu sa kompom ili da mi je slab za premier??? but...? nije losh ni vegas ali ti prepuucujem premier ima vise opcija!!! :)) ako posedujesh intel?!!!

Link to comment
Share on other sites

Na Premire puco jer ima nekih bagova u sebi npr. kad hoce da podesis TITLE i kad hoces da ga ucitas pukne..to je standardan bag u premijeru nije do kompa...premire suck ali ga koristim [;)]

mislim ja jos imam duron na 1000Mhz... slabo jako ali radi mi sve [:)] za sad ...

Link to comment
Share on other sites

e da jeste i to?

najaci mi je bug kad radim preview, pa kad u'fati da secka kao mutav?, kazem ti znam da nije do kompa, imam solidan komp na 2400,ali jbg amd> :!! no, radim "zavi" pa jedno 1-god. i nikako da ga zavrsim krenem pa se smorim!!! trebash bash bash da se zadebilishesh jedno par dana pa da ga uradish kako valja posto zahteva "puno radno vreme" :)) a to u skorije vreme nece bit??!?!?!? :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...