Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Misliš za cable-TV? Na CRT-u odlična, a na plazmi sasvim gledljivo. I mislim da imaju najveći broj free kanala.

 

 

Edit: molim da se primeti da nisam nijednom pomenuo Targo telekom.

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

pa svaka akcija je takva?

 

Ima i onih od 12, nisam siguran da bi potpisao jos jedan ugovor na 24m.

 

 

 jel ima neko iskustva sa PTT kablom, i kvalitetom slike?

 

- cini mi se da je slika kod SBB-a za nijansu bolja, ne znam zasto

- po defaultu imas sve arene + uveli su neke filmske kanale u poslednje vreme ako ti to znaci nesto

Link to comment
Share on other sites

Pa na CRT-u je svaki kablovski provajder do jaja :)

 

Bogami nije. Kad sam nabacio CRT zadnje generacije (84 kila "žive vage") odmah sam odjavio KDS i gledam na njemu samo serije i filmove sa neta.

 

A što se tiče neta na ptt kablu, može da se surfuje ako nisi surfer.

Link to comment
Share on other sites

Ima moj burazer od tetke tako neki Sony poslednji CRT isto tezak kao tuc (fazon 30" wide-screen) i sad mu je ostao gajbi kod keve jer nije imao ko da ga nosi kad se selio (5. sprat bez lifta) i crkao je nesto skoro i ovi iz servisa su rekli da hoce da ga popravljaju samo ako ga neko fizicki donese. Tako da vec par meseci bleji tamo jer ne moze da se skupi nas 5 makar do kontejnera da ga prebacimo :)

I stoji da se na boljim CRT-ovima vidi razlika, ali tek kad uzmes neki lcd visoke rezolucije vidis koliko je tres slika. CRT ipak smeksa lepo sliku.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ima moj burazer od tetke tako neki Sony poslednji CRT isto tezak kao tuc (fazon 30" wide-screen) i sad mu je ostao gajbi kod keve jer nije imao ko da ga nosi kad se selio (5. sprat bez lifta) i crkao je nesto skoro i ovi iz servisa su rekli da hoce da ga popravljaju samo ako ga neko fizicki donese. Tako da vec par meseci bleji tamo jer ne moze da se skupi nas 5 makar do kontejnera da ga prebacimo :)

I stoji da se na boljim CRT-ovima vidi razlika, ali tek kad uzmes neki lcd visoke rezolucije vidis koliko je tres slika. CRT ipak smeksa lepo sliku.

 

Vidiš "bolje" na LCD jer je tačka ko "pčelinje saće"  moj Sony CRT 32" 100hz (84kg sa kutijom) 

 

btw pokri ćebetom Sony i stavi plastiku ispod njega  pa šutni u ekran ima da bude "lak" za iznošenje a ako je još težak "skrati" ga bonsekom

Link to comment
Share on other sites

lol, koji su kraljevi ovi iz Oriona, opet mi poslali račun da im dugujem 600 din, sad me zvala neka riba od njih da me pita "kad vi to planirate da platite?". Iznapušavao sam ih samo tako, nezadovoljna bivša mušterija stajl, mukica se zbunila. Šta se bre desilo njima koj moj :S


e da, ima sam i ja Trinitron Sonijev, dal 60cm, jebeš mi sve ako nije imao isto toliko kila i više. Inače, slika je bila bulja.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zašto?

 

ontopic: bio danas kod keve u firmi nešto im se sjebala mreža, pa reko ajd da popravim, pošto ovi nesposobni iz Oriona ne dolaze. I namestim ja sve to, i reko daj da ih nazovem i kažem im da ne moraju sad da dolaze, uzmem račun, i pogledam, kad ono, počeli da naplaćuju štampanje i slanje računa i to 80 dinara.

 

Je l' moguće da su toliki ljaljani postali? Ima tako da ih zovem sutra i da ih pitam po kom osnovu naplaćuju to.

:v

Link to comment
Share on other sites

Zašto?

 

ontopic: bio danas kod keve u firmi nešto im se sjebala mreža, pa reko ajd da popravim, pošto ovi nesposobni iz Oriona ne dolaze. I namestim ja sve to, i reko daj da ih nazovem i kažem im da ne moraju sad da dolaze, uzmem račun, i pogledam, kad ono, počeli da naplaćuju štampanje i slanje računa i to 80 dinara.

 

Je l' moguće da su toliki ljaljani postali? Ima tako da ih zovem sutra i da ih pitam po kom osnovu naplaćuju to.

Имаш на орионивом сајту да нађеш свој рачун :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Telekom promo period do kraja godine, nije bas da padnes u nesvest ali ako vam je

parica ok onda vredi npr onaj paket 20/1 za 1900din...  PS. ne, ne placaju me u firmi da vam uvaljujem net  lol

 

 

http://www.open.telekom.rs/home/Content.aspx?temp=0&sid=176&id=1742

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...