Jump to content

.l.Mir svima.l.


Recommended Posts

Ok, dosta beshe ovoga , pa cu svima da kazhem ovako javno, ja , i nekolicina mojih sc drugara(reprezentacija), selimo se u potpunosti na www.broodwar.co.yu , kachim redovno vesti tamo , tamo su podaci o nw-ovima, imamo rep arhivu , a i forum stoga, ko ishte da nas prati neka ode tamo , ja u ovaj sc forum vishe necu postovati....Uradio sam kopi pejst ovog topika i ako ga neko obrishe postovacu 20 puta nov topik....smorili ste sa tim vishe....

Link to comment
Share on other sites

....Uradio sam kopi pejst ovog topika i ako ga neko obrishe postovacu 20 puta nov topik....smorili ste sa tim vishe....

1. To samo znaci da se kosis sa pravilima foruma, koja su jasno napisana, i nedozvoljavaju flood. Ako postujes nesto sto ti je obrisao admin/moderator iznova i iznova, to znaci da ne postujes njegovu odluku. Ako mislis da ce ti to prolaziti na nekom drugom forumu, grdno se varas. Ako hoce na bwu, super, onda je tamo organizacija kakva takva je, da ti to dozvoli. Takve stvari se resavaju na PM sa adminima/moderatorima, a meni recimo nije stigao nijedan da mi se pozali oko brisanja postova na ovom forumu.

A i kako ces 20 puta da okacis topic ako vise ne dolazis u SC deo foruma? I zasto bi tebi neko uopste dozvolio da ga okacis ako si ti ispao nefer prema nama i odlucio da uradis ovako nesto, zasto bi RUR ispao fer prema tebi i dozvolio ti da 20 puta okacis topic i da on ovde stoji?!?

Na kraju krajeva, sto se mene tice, ne moras uopste ovde da postujes, na citavom forumu. Samo bih voleo da se neko usudi i da kazhe kako ovde kod nas, na ruru, niste dobili dobre uslove za promociju reprezentacije po svim osnovama (sajt / forum / skriveni forum), i neka mu to ide na cast.

Link to comment
Share on other sites

ajde ne lupaj keve ti , ali ne lupaj kao 3 zmije odjednom....

stalno pokushavash da iz tudjih postova izvuchesh neku skrivenu misao koja ce tebi odgovarati....znash i sam kao shto i svi znaju zashto sam rekao da cu postovati 20 puta : zato shto stalno brishe(te) , nisam imao ama bash nikakvu nameru da se kosim sa pravilima foruma, ako bash hocesh da krivish drugim ljudima hiperbole idi na knjizhevnost i pochni od nashih epskih pesama..zabole me zmija, mozhete me i banovati , ne znachi mi ama bash nishta...

Ja ispao nefer prema vama? pa daj , ponashash se kao Momir...Ja sam prethodnih 6 meseci konstantno ponavljao i molio da mi se ne brishu iole pametni postovi, medjutim ne, oni su nestajali.Ne samo meni, a bilo je i dokaza.Mozhesh ti da prichash koliko god hocesh o logovima i drugim stvarima , chinjenica je da su postovi nestajali...Ja sam samo rekao da idem, a to shto si pokushao da mi opovrgnesh tvrdnju da necu dolaziti na sc forum vishe, krajnje je detinjasto.Ochekujesh da ne dolazim vishe da odgovaram na ochekivane provokacije , tipa tvoje...Logichno je bilo da cu dolaziti na ovaj topik da odgovorim ljudima na pitanja ako ih bude, ali poenta samog topika je bila da vishe nishta necu da postujem na forum shto se tiche reprezentacije.

Na kraju krajeva da li je iko ikada spomenuo da nismo dobili dobre uslove ovde?Ne. Ali tamo imamo bolje uslove, stoga se selimo.Ako si se nashao uvredjen , krajnje mi je zhao , ali za svaki sluchaj moram da sachuvam ovaj post.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim razlog za bilo kakvu raspravu?

Sasvim je "prirodna" stvar da SC igrachi idu na SC sajt a razlog vishe je shto je to i "oficijelni" sajt repke. BW.co.yu je sajt sa reputacijom i drago mi je da smo uspeli da ga "povratimo". Repka zasluzuje zvanichan sajt i meni je drago da sam mogao da uchestvujem u tom projektu. RURu svaka chast na volji i uslovima ali na BW.co.yu su uslovi neuporedivo bolji :). Niko ne kaze da ne treba postovati na ovom forumu (daleko od toga) i ja sam Spilsov post shvatio kao njegov lichni izbor.

p.s.

posebne zasluge idu Colosu (zvanom kesoglavi) na nesebichno ustupljenom sajtu kao i za napor koji je ulozio da se sajt vrati pod "nashu" kontrolu.

Toliko, cya

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...