Jump to content

Footmen Frenzy v3.61 turnir


Recommended Posts

Evo odma da najavim i za sledecu nedelju turnir 30.01.2005 u Footman Frenzy-u u igronici KUM(Novi Sad - centar - Mite ruzica 4). Pravila su "nema pravila" znaci ko na netu sve je dozvoljeno i igra se trenutno najnovia verzija originalna v3.61 . Igrace se 3v3v3v3 AKA fullhouse , uceshce je 300din po ekipi ili 100 din po igracu . Odma da kazem shto se tice nagrada , nece sve pare ici u nagrade , nego cemo odvoiti mali deo za neku cugu i sitna peciva(ostalo ide u nagrade). Poenda tura je dobro zezanje ( lan party ), tako da bi bilo lepo da se okupimo u shto vecem broju.

za neke extra informacije 064/2850464 ili 063/669603 Gliga

Link to comment
Share on other sites

mislim da bi trebalo uvesti pravilo da se zabrane odredjeni heroji jel ce sve partije onda lichiti jedne na drugu (mislim na one power heroje koji mozesh da birash samo na pochetku) .. ne mogu da se setim tachno kojih nisam odavno igrao a mozda ih i nema u novoj verziji ..

inache koliko ti mislish da ce biti ljudi =) ? bolje stavi 2x2x2 (moje skromno mishljenje)

inache gl u organizaciji

pin

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...