Jump to content

Demoi iz kgb-a


retaYa

Recommended Posts

Stvarno neznam shta da kazem vishe, koga da pitam i koga da chekam..

1000 puta je postavljeno ovo pitanje i vec je zaboravljeno, a niko da se zauzme oko toga [V]

Dakle ocu zvanichno da chujem : Boli nas ku*ac za vas, nema demoa, jednostavno nas mrzi da izdvojimo pola sata i to da okachimo,

ili : Bice demoa tad i tad, tu i tu, moci ce da se skine....

Ajde nek uchini neko neshto shto se toga tiche shto je pre moguce

now what goes up...

...must come down

but we ain't comin' down

aka m0ca

Link to comment
Share on other sites

Ok, mozda sam malo preterao, al brate kolkogod da treba vremena, od tura je proshlo vech mesec dana...

Pa da ga jebem ako niko nije imao vremena da postavi jebene demoe...

Nece valjda kgb tur da se spushta na nivo jednog krushevca, jer su nas i oni isto tako isposhtovali, i sam znash...

now what goes up...

...must come down

but we ain't comin' down

aka m0ca

Link to comment
Share on other sites

ako mislis da je to samo pola sata posla grdno se varas....

i sad si mu objasnio...Dechko postavio konkretno pitanje i odma neko tu vise objashnjava...dobro nije pola sata nego 3 i? nemoj da mi kazes da nemaju vremena... pa bili su praznici!mogli su da izdvoje 3h [xx(]

Da be, da be...

CyberProUnited

Link to comment
Share on other sites

retaYo brate, smiri dozivljaj.

pa vidish da u ovoj zemlji vishe skoro niko ne moze da napravi dobar tur !

po obichaju, pochetak turnira je ok, ali na kraju pochne da se kasni sa mechevima pa se turnir oduzi i do 6 ujutru.

dalje, rezultati turnira se objavljuju sa zakashnjenjem (ako se uopshte i objave), a ljudima nije zanimljivo da bleje po forumima chekajuci rezultate.

trece, sam odziv klanova pokazuje zainteresovanost igracha za turnire. u principu, mislim da nije neki problem da se, recimo, mi iz Nisha pokupimo u jedan bus, znachi jedno 5-6 klanova koji mogu da naprave barem neki rezultat, i da dodjemo u npr. Bg. problem je u tome shto neki ljudi (kao ja) smatraju da je bedara otici na tur, poci rano iz Nisha busom da bi se stiglo na vreme, dodjemo tamo i skontamo da ce tur da traje do 3 ujutru. kad li cemo da se vratimo, kada da spavamo, a kada tek da se probudimo ???

da je organizacija ok, mogli bismo sve lepo da isplaniramo, pokupimo se i dodjemo lepo na tur.

ovako...

znachi, potrebna je samo malo bolja organizacija.

poz za team2 [;)]

Link to comment
Share on other sites

Pa upravo o tome ti pricham bjeli...

Bedara mi vishe da te smaramo boban i ja, al jbg kad nemamo koga drugog [:D]

Ja ustvari nemam nishta (toliko) protiv organizacije, ali ipak ovo me je mnogo iznerviralo...

poz za dtk [:D]

now what goes up...

...must come down

but we ain't comin' down

aka m0ca

Link to comment
Share on other sites

Koji odgovor ... jel ti samo cekas na forumu da neko odgovori pa da se pojavis? :)) Mislim, zaista, ako ljudi nisu rekli da ce okaciti demoe, kako onda mozhes da ocekujes da ce se pojaviti? A posebno sto bi mogao da se javi neki od organizatora koji su pre turnira onoliko bili aktivni, pa da kaze pokoju.

Link to comment
Share on other sites

pazi poslacu vam ja vase demoe na mail ... nije neki problem

ali tu je ona fora da radi toga moram da odem do platoa, sto danas nisam uradio :)

demoe kuci nemam, ne trebaju mi

...

e pa sad pazi - to dal turnir tog tipa mora ili ne mora da izbace demoe jebem li ga ...

na turniru u platou demoi nisu kaceni na net, kao mi u mojou

nekih demoa je imalo na counterstrike.co.yu ali ne zato sto je to imalo ikakve veze sa organizacijom vec su se ovi sa cs.co.yu iscimali

Link to comment
Share on other sites

@mrgud

nisam video :(

aj baci mi opet na PM ako nije frka pa cu da vam posaljem u nis cd pa se vi jurite tamo :)))))))

@gliga

jebem li ga... kapiram da je mislio na to da ce moci da se pokupe u kgb-u (kao sto mogu)

ako nije ko ih jebe :D

@skreamer

e jebi se sad i ti :D

reci cu nikoli da ponese u arandjelovac, pa pokupite od ovih iz mvteama ili igraonice ili nekako :D

ne bih da nikog uvredim, ali dobra volja je jedno, a da saljem svima na mail demoe je vec ludost :D

Link to comment
Share on other sites

Zasto demoi nisu okaceni na net?? Mogu da vam kazem samo jedna odgovor. Za sada nismo u mogucnosti da uploadujemo 2GB demoa sa turnira iz KGB-a. Slazem se da ste ljuti, ali skontajte jos nesto. Free space na netu se placa, a kgb-ov sajt nije u mogucnosti da primi ni 10MB a to je 1 ili 2 demoa, a da ne bismo kacili 2-3 demoa i da ne bi bilo : "Zasto moj mec..?", "Gde je moj demo sa inferna...?". Demo-e mozete narezati u KGB, dok internet varijanrta jos nije moguca (iz navedenih razloga)

Hvala na razumevanju

ex-CS player, ex-EVE player, ex-WoW player...

Noob overall! :)

Link to comment
Share on other sites

Zasto demoi nisu okaceni na net?? Mogu da vam kazem samo jedna odgovor. Za sada nismo u mogucnosti da uploadujemo 2GB demoa sa turnira iz KGB-a. Slazem se da ste ljuti, ali skontajte jos nesto. Free space na netu se placa, a kgb-ov sajt nije u mogucnosti da primi ni 10MB a to je 1 ili 2 demoa, a da ne bismo kacili 2-3 demoa i da ne bi bilo : "Zasto moj mec..?", "Gde je moj demo sa inferna...?". Demo-e mozete narezati u KGB, dok internet varijanrta jos nije moguca (iz navedenih razloga)

Hvala na razumevanju

Jel' rarovano [:D] 2gb?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...