Jump to content

UPOMOC


HEBPEME

Recommended Posts

Znaci ili sam lud ili nisam normalan ili sam mnogo glup!

Ortak mi je doneo HL2 na dvd-u (doduse nije instalacija nego prekopirana sa njegovog hard diska) i sve normalno radi,savrseno...MEDJUTIM : posle citavih 4 minuta igranja,dodjem ja u laboratoriju (dovede me ona slatka crnka) i ispricam se ja sa doktorom i uskocim u odelo i ( a sad ono najvaznije)on pridje zidu,pomeri sliku,izadje skener oka,skenira ga,otvori se neka prostorija i svi jebeno ocekuju od mene da nesto uradim i negde odem A JA NE MOGU NISTA JEBENO DA URADIM!!!! Niti mogu da ukljucim nesto ,niti da se popnem gore gde su neki kompjuteri ....AMA NISTA!!! A kapiram da nisam glup...bar se nadam.

E sad,ako nekoga ne mrzi,nek mi cisto napise jel naisao na ovaj problem ili se prosto radi o sjebanoj verziji igre...

Unapred puno fala :)))

A dotle odoh da pikam Pronce of Persia 2 :)))

Link to comment
Share on other sites

kao prvo ne treba da izvuche utikach nego da ga uvuche :)

a kao drugo problem je u AI bug-u koji se veoma chesto javlja u igri,reshenje imash na jednom od hl2 topica pa pregledaj malo mrzi me da sve objashnjavam kad vec ima napisano

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

ponekad (citaj cesto) se desi da se sam od sebe ukljuci ai_disable 1 pa samo vrati vrednost na 0... to malo upozorenje za nastavak igranja :)

ja sam prestao kad nisam mogao da presetam 200 metara kiseline, do tad sam isao sve peske, i jedva prelazio neke deonice sa kiselinom, jer mi se (^*&%^*% skuter (za koga sam kasnije saznao) nije "spawnovao" ...uzas :)

Link to comment
Share on other sites

ponekad (citaj cesto) se desi da se sam od sebe ukljuci ai_disable 1 pa samo vrati vrednost na 0... to malo upozorenje za nastavak igranja :)

ja sam prestao kad nisam mogao da presetam 200 metara kiseline, do tad sam isao sve peske, i jedva prelazio neke deonice sa kiselinom, jer mi se (^*&%^*% skuter (za koga sam kasnije saznao) nije "spawnovao" ...uzas :)

mislish nekoliko kilometara [:D]

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

'ai_disable' radi po toggle principu, tako da samo ukucash i promenice se

a reshenje je:

1. glup si i nisi slushao da treba da vratish utikach u zid [:D]

2. ai_disable je aktiviran

3. ai se ugasio - problem

Desilo se meni kad su me posle vozhnje chamcem u karantinu purgeovali da posle sekvence nece doktorka da ide u drugu prostoriju. Load ne pomazhe, kao ni ai_disable. Srecom pa taj chapter pochinje 30 sec ranije, pa sam ponovo krenuo odatle.

Nemoj da se cimash sa tim piratskim verzijama, nadji retail

Link to comment
Share on other sites

hl2 je promasaj godine zato brate baci sranje u korpu.Ionako "valve" citaj siera nikad nije izdala igru bez jebenih katastrofalnih bagova.

nije bre uopste losha stvar samo je njihov tim malo nesposoban da napravi igricu bez enormnih ucitavanja, glupog AI-ja i loshis nivoa...osim toga sve je uredu oruzja i interakcija sa objektima je odlichno uradjena [:D] b

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...