Jump to content

summa summarum 2017


Recommended Posts

nekako ne volim neparne godine

znate već, dobre i loše stvari od ove godine, planovi za sledeću 
prošla nam je bila ovakva: https://forum.klanrur.rs/topic/234946149-summa-summarum-dvadeset-šesnaest/?tab=comments#comment-2360659
 

 

što se mene tiče

+ diplomirao 

to mi je najveći plus od svih do sad, drugih i kojih ima nebitni su, sem živ sam i zdrav sam kao i svi moji

- nisam bio nigde cele godine, ubi me to
- raskinuo sa cicom 
 

ostali minusi su sve neki vezani za nezadovoljstvo zbog odsustva volje da uradim neke stvari, al ne mogu sebe da smaram sa time

za sledeću godinu plan je da nastavim da napredujem


go

 

Link to comment
Share on other sites

nisam nikada sumirao sa rurljanima do sada pa rekoh ajde da napravim presedan, mozda krene na bolje!

prosla je bila prava kurva, pred kraj godine mi pukla veza od 2g i izgubih clana porodice pa iz tog razloga ova i nije mogla da krene dobro, ali nema odustajanja... samo jako!

 

 

- nisam odigrao ni 1 mali fudbal ove godine

- nisam otisao na CAN u Gabonu iako mi je sve bilo pokriveno jer sam se usrao zute groznice i malarije 

- glupi klinac od 18g mi slucajno slomio nos na treningu

- posle mesec ipo kad mi se nos oporavio, drugi klinac od 15 ga resetovao ponovo

- nisam krenuo na B2 norveskog iako mi je to bio originalan plan

- nisam dobio posao u Germaniji zbog radne dozvole, a bio sam tako blizu

- nisu mi se javili za isti posao u Montevideu

- u losim odnosima sa celom porodicom zbog podele imovine

- nisam uspeo da odem na Bali zbog posla, a nisam uspeo ni da uzivam u putovanjima koje sam imao

- nisam uspeo da treniram onoliko koliko sam hteo

- iako nisam toliko zavistan od telefona, uhvatim sebe kako mi ne pocne dan bez da prvo pogledam u isti

 

iako je bilo dosta minusa godina ipak nije bila losa, ali je mogla da bude bolja

 

+ vratio sam dva velika duga iz 2016 i zaradio dovoljno da ne brinem duzi period

+ proputovao sve i svasta, od maja ukupno 2 nedelje bio kuci

+ vratio se na 81kg posle godinu dana na 76kg

 

za ovu godinu nisam imao nikakvih planova i zelja i otud manjak pluseva, ali se zato spremam da userem 2018 na svim poljima!

 

 

 

 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

+ posao: završen veliki i prvi te vrste postupak, koji sam vodio, dobio jedno unapređenje sa povišicom i još jednu povišicu

+ otplatio stambeni kredit

+ stariji sin pošao u školu, a mlađi u predškolsko

+ svi živi i zdravi, hvala Bogu

 

- moje zdravlje je na niskim granama, imao sam dva bolovanja ove godine, oba zbog mišića

- nemam volje da skupim snagu da napravim neke promene u kolotečini života

- posao: previše rada za premalo nagrade, osećam se pomalo ispražnjeno i bezvoljno

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Tja...dobra godina bila, sve u svemu...kakve su bile prethodne dve, ova je dobra...

Plusevi

Klinci dobro, Miksi u predskolskom, malo je porastao i deluje da ce se ipak izvuci...Dunja nas sve zajebava vec duze vreme..ta bitka je vec izgubljena :D

Promenio posao, zaposlio se u pristojnoj firmi, pristojna plata, bonusi, radio sa strane pa i tu ponesto strckalo...posla preko glave...:D

Sa zenom konacno nasao zajednicki jezik u drugoj polovini godine (nekako se poklopilo sa dobijanjem bonusa)...jesam... :D

Minusi

Trenirao slabije nego sto je trebalo.

Druzio se jos manje.

Usao u petu banku :(

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

+-

tja, moglo je i gore, a trebalo je bolje, sledeca godina lomi vise nego ova u najavi

baviti se biznisom u srbadiji stvarno dobija oblik golog otoka

jedino deca pune baterije i psihu pozitivom koliko god te umarali i koliko god nespavao, ostalo je sve manje vise govnjarenje zestoko

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jao meni drugi obrisan a samo sam pito nemketa jerli se ozenio posto pise '' zena''

Ali to je u skladu sa modus operandi foruma u poslednje vreme. Sto je i ok ionako je ovo dronjak foruma, pa takva i moderacija. 

Ali zato samo jako sa SUBJ1 I nikolasijevim prevodima! 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ajde i ja jednom da napisem nesto na ovom topiku, mozda me krene onda!

+ konacno na vidiku nesto za odlazak u Nemacku

+ malo manje se nerviram oko gluposti

+ raskinuo vezu od skoro 2 godine koja nije vodila nikuda

+ ustedeo ponesto, taman da mi se nadje za odlazak preko

- i dalje zaglavljen vec 7+ godina na ovom usranom poslu lekara opste prakse bez specijalizacije

- nikad u goroj formi, raspadam se fizicki, zdravlje mi nije bas najbolje

- nisam nasao nijednu normalnu devojku s kojom bih mogao da funkcionisem (inb4, ni udatu heee)

- i dalje se previse stresiram oko nekih stvari, a najvise me ubija kolotecina

- nisam skoro nigde putovao ove godine

i tako, sledece godine u planu odlazak u Nemacku ako sve bude u redu sa papirima pa cu onda nadam se okrenuti novi list i promeniti malo ovu monotoniju od zivota...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

- raskinuo sa curom nakon pet godina
+ nasao novu curu, stvari idu ok

+ prestao da igram zlo smece dotu
- poceo ponovo da igram wow

+ dao otkaz na poslu za koji sam mislio da je relativno ok a ispostavio se kao smece
+ nasao novi relativno ok posao

- trenirao skoro pa nikako
- putovao nikako
- nisam zavrsio master, i sumnjam da cu se nakaniti da ga zavrsim

+ pustio bradu, stoji mi bolje nego sto sam ocekivao

Link to comment
Share on other sites

+ Dobili klinca, najlepsi osecaj na svetu
+ Na poslu relativno ok, dobili jos jednu investiciju, skoro smo je potrosili.
+ Preselili se u malo veci stan
+ Zena i ja putovali solidno : Meksiko, Prag, Porto, Srbija, Bosna, Hrvatska, i obisli nekoliko gradova u Svici


- Previse radio, dosao u situaciju da se zamalo razbolim od stresa, mada se na kraju isplatilo
- Na poslu sve vise sastancim a sve manje kodiram. Ispao sam iz forme.
- Zdravlje moze da bude bolje, nekada postajem prava baba
- Koleno me sve vise zeza, nikako da odem kod lekara, plasim se da ce da me salju pod noz
- Potpuno zapostavio sve hobije koje sam imao, sem za posao i bleju kuci sa zenom (i sad klincom) ni za sta drugo nemam vremena.

Planovi za 2018:
Ako nam malisa dopusti i ima zelju za putovanjem, preko leta letovanje na neko bleja mesto, zatim da posetimo Island na jesen.
Da se vratim kodingu malo vise, makar kao hobi kuci.
Da naucim taj nemacki vise, stao sam na B1.
Da dignemo vrednost startapa jos malo, pa daj Boze i da uleti neko veliki da nas kupi da mogu da ladim jaja nekoliko godina :D

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites




jedino deca pune baterije i psihu pozitivom koliko god te umarali i koliko god nespavao, ostalo je sve manje vise govnjarenje zestoko

Ovo je realno cela poenta života.


Ne znam da li je ok da pišemo pluseve i minuse na forumu na kom ne postoje plusevi i minusi.

U ime svih koji su pomisli isto, a mrzelo ih da pišu: Hvala ti i slava.


edit:
+ obišao sam sve od Nagasakija do Sapora!
-  lažem, nisam obišao sve, moraću opet...


A pa ti si u komšiluku, aj navrni na pivo.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...