Get Adobe Flash player
BakiZ

Dragon ball fighterZ

Recommended Posts

BakiZ   

Jel moguce da niko ne spominje ovu igricu? Ja sam licno razmisljao duze vreme o njoj ali sada su dosta toga otkrili vec, igrica je no comment. Bice prebrutalno, ne verujem da bilo ko moze reci nesto lose o igrici. Neki kazu da je malo pojednostavljena zbog dosta velikog broja casual igraca, ali mislim da ce opet skill cap biti visok. Uglavnom prva igrica u zivotu da sam preorder 

Lucky   
19 hours ago, BakiZ said:

Jel moguce da niko ne spominje ovu igricu? Ja sam licno razmisljao duze vreme o njoj ali sada su dosta toga otkrili vec, igrica je no comment. Bice prebrutalno, ne verujem da bilo ko moze reci nesto lose o igrici. Neki kazu da je malo pojednostavljena zbog dosta velikog broja casual igraca, ali mislim da ce opet skill cap biti visok. Uglavnom prva igrica u zivotu da sam preorder 

ja ne mogu da pratim šta se događa na ekranu dok se odvija, previše je boja i "eksplozija".

BakiZ   

Pa jebem li ga ja sam realno nub sto se tice fighting games, ali mislim da razumem mechanics koliko toliko iz gledanja gameplay. Skoro sam uzeo guilty gear i mnogo mi vise odgovara taj tip tabanja nego MK ili tekken, ne znam meni se bas svidja igrica