Jump to content

MTS Bagra


Vlada_

Recommended Posts

Otvaram ovde temu jer zaista zelim da procita veci broj ljudi, a gde cu drugde...

Ortaku je pocetkom leta istekao ugovor sa Telekomom, pa je resio da uzme neki od telefona uz novi ugovor.

Izabrao je neku Xpiriu, koja je jos bila na nekom popustu (iz ove perspektive je mozda jasno i zasto) i cenili su je 30ak hiljada cini mi se.

Posle 10-15 dana mu se na ekranu pojavila zuta mrlja, on ode da zameni, oni mu daju nov telefon uz standardno tronedeljno drkanje 'idi ovamo, cekaj da javimo dobavljacu, zovi dobavljaca, cekaj na servisu je' itd. Isto mu se desi i sa drugim, a onda i sa trecim telefonom. Dakle, kako stvari stoje, taj fantastican popust se izgleda desio da bi se ratosiljali falicne serije. Ne moram ni da napominjem da je izmedju svaka dva telefona bio period visenedeljne patnje, razgovora sa imbecilima u njihovim poslovnicama koji ne znaju gde se nalaze, a neretko su i bezobrazni degenerici.

Jos uvek nije dobio poslednju zamenu, naravno da je rok od 8 dana koji stoji na ugovoru za resavanje problema probijen, a u poslovnici mu je retardusa X rekla 'pa nismo mi krivi, ako hoces pisi prigovor na servisera' (?!?!?!), kad im je skrenuo paznju da je ugovor potpisao sa njima, a ne sa serviserom, kao i da kada on ne plati racun, Telekom ne juri njegovog poslodavca koji kasni sa platom nego mu iskljucuju uslugu, doticni imbecil je promumlao nesto inteligentno pretpostavicu. Dobio je 4. po redu Xpiriu, a posto je odbio i trazio drugi telefon, morao je naravno da tera random degena iz poslovnice da zove sefa, da bi mu napokon ponudili neki drugi telefon.

Ako ovo procita 20 ljudi, dovoljno mi je. Svoj ugovor definitivno necu produzavati, vec cu preci, kako stvari stoje, u VIP, a to ce uraditi jos gomila ljudi oko mene.

csb, ali ono

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Govna jesu i treba ih jebati, ali nemoj da si lud u VIP, tu cete tek propishati majcino mleko. Ostani mTS i kupi telefon koji ti hocesh, gde hocesh, umesto na paket da uzimash.

Dobitna kombinacija.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

VIP me trenutno privlaci zbog paketa u kojima cena varira samo od kolicine internet podataka koju zelis (oko cega se realno sad i vrti citava prica, koga zabole za sve ostalo), a ostalo je beskonacno.

istina, nisam dovoljno upucen u ostalo, ali od ovih mi je bas muka. jos kad se setim situacija gde ti recimo ne pojacavaju internet paket dok im eksplicitno ne zatrazis, pa onda imas gajbi 6mbps npr, a minimalan paket u ponudi im je 20mbps, lupam. odvratni su

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Generalno svi su oni bagra.Meni je licno po pitanju usluge telenor bio super.Sve ostalo je bilo mjeh.Tu sam bio 13 godina i setili su se da me kontakiraju tek kad sam podneo zahtev za prelazak u mts.Tad su bili u fazonu da daju 30% popusta,a mts je davao 50%.Telenorov odgovor je bio ako posaljem moldbu na mail dobicu 50%.Bas cu da molim za ono sto dobijam kod drugih na dobar dan,izvolt'e.A pre toga su mi na mufte uvalili ugovrnu obavezu od godinu dana.Dodouse tu sam ja najveci krivac.2012 kad je bio onaj epski sneg,uvalili su mi ''poklon'' duplo vise neta.Iako sam pitao dal to povlaci ugovornu obavezu i da li mogu da uzmem fon ako iskoci neso povoljno,dobio samo odgovor na samo ovaj drugi deo i prihvatio ''poklon''.Kad sam kuci procitao da sam produzio ugovor na godinu dana,po onom sneznom haosu nisam zeleo da se preganjam oko toga.Ni mts nije cvecka.Kevi su pre 2 meseca nudii ''specijalnu ponudu samo za nju''.Sadasnji box paket su razdvojili od racuna za mobilini telefon i ponudili ''specijalini popust od 50% za mobilini''+TV+net+fixni,sve na 24 meseca za iste pare koje sad placa.Ortak je sa mts-om kuburio oko Sony Z3.Slicna prica,menjao 3 telefona.Svaki put je bilo cimanje.Svi se prave ludi.Onda je on ko lud poceo da im spamuje,dal FB stranicu,dal nekakav twiter i tek tad su ga krsteno kontaktirali.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vlada_ said:

VIP me trenutno privlaci zbog paketa u kojima cena varira samo od kolicine internet podataka koju zelis (oko cega se realno sad i vrti citava prica, koga zabole za sve ostalo), a ostalo je beskonacno.

istina, nisam dovoljno upucen u ostalo, ali od ovih mi je bas muka. jos kad se setim situacija gde ti recimo ne pojacavaju internet paket dok im eksplicitno ne zatrazis, pa onda imas gajbi 6mbps npr, a minimalan paket u ponudi im je 20mbps, lupam. odvratni su

ne vredi ti gomila megabajta kad je pokrivenost nikakva

u ovoj drzavi telenor all the way, imho

Link to comment
Share on other sites

MTS sada ima ponudu x2 interneta za vreme trajanja ugovora + 100GB (da 100 GB) mesečno za čini mi se pola ugovora.

imho, treba koristiti još MTS dok ga ne prodaju, imaju nekonkurentne ponude. A to sa telefonima i sličnim sranjima će svi gledati da te zajebu.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alfa said:

MTS sada ima ponudu x2 interneta za vreme trajanja ugovora + 100GB (da 100 GB) mesečno za čini mi se pola ugovora.

Trenutno je akcija do kraja godine ko sklopi ugovor:

Quote

mts poklon -100 GB mesečno po maksimalnoj brzini u mts 4G mreži tokom cele ugovorne obaveze od 36/24/12 meseci.

Tako da praktično daju "neograničen" internet što je stvarno odlična ponuda, to mi sigurno treba pre nego neograničeni minuti i poruke koje daju VIP ili Telenor. S druge strane ja sam zabo neki promo paket u Telenoru gde je 10GB mesečno neta, tako da je meni i to više nego dovoljno :) 

E sad ovo s telefonima ja isto mislim da nema tu sad neke namere da te zajebu pa su falš seriju ponudili s popustom. Ne postoji među njima dovoljan nivo komunikacije između servisa i marketinga da bi to smislili :) A jel u MTS dobijaš zamenski telefon na korišćenje dok je tvoj na servisu? Mene su u Telenoru prijatno iznenadili s time, i otprilike je to neki rang koji ti daju sličan onome koji si imao, možda tipa telefon iste cene koji je bio prošle godine. Svakako može da posluži dok ti ne reše reklamaciju. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

btw @Vlada_ zaboravih da napisem, meni su 6s zamenili ceo i dali mi novu garanciju, prosle godine kada je bila ona frka sa baterijom i taj telefon od tada sljaka bez ijednog problema. Nemam nameru da branim lihvare, samo da kazem da postoji i druga strana! Mada isto tako misim da je drugaciji fazon za Apple uredjaje, in b4 macfag.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, grb1tj said:

i u mtsu vise nije cini mi se 50% popusta na ugovor od 12/24/36, nego 40%

ali svakako uzimam samo paket bez telefona i isplati se. sad cu produziti ugovor i raduje me ova vest za internet posto sam kuburio i dokupljivao svaki mesec.

30 za slabije tarife, 40% za jace, od Miks M navise.

Edited by Mawtchie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...