Jump to content

Overwatch na Games.con 2017 - tema za traženje saigrača i tima!


SavKe

Recommended Posts

Sve informacije o RUR Overwatch turniru na ovogodišnjem Games.conu možete pronaći na linku ispod:

http://klanrur.rs/2017/11/17/klan-rur-overwatch-turnir-na-games-con-festivalu/

 

Svrha ove teme je to što ima puno ljudi u zemlji koji igraju Overwatch, ali uglavnom igraju "solo" ili 2-3 drugara koja nemaju tim, pa onda ovo da bude mesto gde igrači mogu da se upoznaju ili predstave i tako sastave ekipu za Games.con Overwatch turnir.

U predstavljanju napišite svoje ime, battle.tag, koje heroje/pozicije igrate, koji je vaš skill, šta vam treba, koliko igrača i tako to.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Cao svima ja sam Milos, battletag mi je Opsajd#2751, rank mi je izmedju 2800-3000 stalno se menja. Ja sam junkrat main, ali jedino njega igram od dps heroja pa sam zbog toga tank/support flex. Junkrata igram odlicno, sa njim sam se peo jos od bronze. Od tenkova supporta mogu sve sem zen-a da igram dosta dobro. Sto se tice koliko mi ljudi treba, moze svih 5 a moze i manje, mozda budu hteli 2 drugara koji su diamond da se pridruze, ali nije nista striktno.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,
Moj ime je Djordje, btag ibang#21126, nalazim se oko 3.7k, vecinom solo que kao main tank. Vecinski igram Rein, Winston, Zarya, i nekada dopuna kao dps. Trazim ekipu koja je ozblijna za ovaj turnir, koja zeli da vezba ili ulozi vreme da uradi nesto. Za bilo koji dalji info moze w/. Hvala na vremenu :)
 

Edited by iBang
Nasao tim
Link to comment
Share on other sites

  • SavKe pinned this topic

Pozz svima, zovem se Maja, živim u Beogradu, igram Ow aktivno od marta 2017., ali uglavnom sama. U prošloj sezoni (6.) sam bila Gold (solo), uglavnom igram Mercy, Anu, D.vu Pharu i Mei. Volela bih ako je ikako moguće da se pridružim nekom timu! Tag je Dementhia#21163

"Step into my parlor", said the spider to the fly.

Link to comment
Share on other sites

Ćao svima, moje ime je Ivan, support main. Igram igru tek 2 meseca, ali imam dugogodišnje iskustvo u TF2, pa mi mehanika nije strana. Pokušao sam competitve u sezoni 6, ali kao support main ću teško da se dignem ako igrači nisu organizovani. Pao sam u silver :( Učim druge heroje sada, za solo popenj na tabeli, ali ću uvek biti support main, ceo život. Imam kanal na jutubu, zove se "Ivke sa jućuba", snimam Overwatch kad se sprdam sa društvom ili solo.. mahom glupiranje, pa bacite oko :D Battle tag mi je ivke11080#2454 , dodajte pa da odigramo ponekad. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Moje ime je Dušan, tražim tim za Gamescon turnir. Igram OW još od open bete. Trenutno sam na mid platu, igram competative redovno, uglavnom Solo. Odlično baratam tank rolama, primarno Winston, Hog i D.Va, ne ide loše ni sa Reinhartom, Orisom i Zarya-om. Sve zavisi od situacije,

Umem dobro da se snalazim i sa DPS, uglavnom McCree i Reaper.

Support mi ide ok had situacija zahteva tako, uglavnom Lucio ili Zen.

Poprilično sam flex, najviše gledam da imam counter-pickove u odnosu na protivnički tim.

Btag - CarDusan#21554.

Spreman sam na trening pred turnir, kako bi se prirpemili i naučili da se sync-ujemo što je bolje moguće.

 

EDIT: U medjuvremenu sa mid plata sam skočio na low diamind.

Edited by Ma1kavian
edit tekst
Link to comment
Share on other sites

Zdravo moje ime je Pavle battle tag mi je Raven011#2966 lvl sam 684 mozda nije korisno.ali sam.widowmaker main ali igram dosta suuportove po 30 do 50H sa njima,sa Widowmaker 100H....Tako da cu igrati supportove i generalno nesto korisno za tim ako neophodno.Kompaitiv neide lose trenutno sam na 2610 igram vecinu vremena solo ponekada sa drugovima mada mi treba neko ko gleda da brani supportove mada umem i sam da se cuvam ponekad...Dps mi bas i neide razlog jer igram samo widow i 4-5 supporta i 1 tenka imam solidan dps sa Divom ali sam bolji u kategoriji supportanja tima tako nebih igrao dps i widow ukoliko tim to ne bih zeleo.Trazim tim sa jos 5 igraca imam prijatelje ali oni su max 100 lvl tako da javi te pa da vidimo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Raven011
greka u opisu kompatitiv poena
Link to comment
Share on other sites

Eto već ste se skupili za skoro dve ekipe na topicu :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Problem je u tome sto svi cekaju da se nesto desi,epa morate da dodate osobu za koju mislite da bi bila dobra u timu i da je dodate na battle netu i tkao odlucite kako sta.Evo ja sam poslao 4 sahteva za ulogu koju ja mislim da bi meni i drugima najbolje odgovarala zato dajte zivnite malo i bacite se na posao ne ocekujte od mene da ja pravim planove zato sto nemam pojma to da radim a i ujedno samo trazim ekipu kojoj mogu da pomazem kako god zato dajte vise ucinite nesto.proslo je pet dana.A i akocemo da igramo kao tim dajte da vezbamo u kom quicku ne moze da dodjemo jednog dana sa nepoznatim skilovima i da ocekujemo da pobedimo mora da se prilagodjavamo jednim drugima sto znaci da bez tenzije kroz kritike/pohvale da se skockamo kako i sta cemo na kojoj mapi i kom game modu kome koja pozicija odgovara i ko ne/igra dobro sa kim

Edited by Raven011
greske i zaljucak dodan
Link to comment
Share on other sites

Zdravo svima, moje ime je Aleksandra, igram ow od 2. sezone, a već 10ak godina igram igrice, uglavnom fps, dps heroji. Mainujem Faru i Anu, i sa ovim pickovima se osećam najsigurnije. Igram dosta i Soldiera, Dvu, Widowmaker, Reina...prilično sam flex, iz svake kategorije mogu bar 2 heroja odlično igrati. Pre par dana sam kupila novi acc na kom planiram da igram samo mainove i da tryhard-ujem (na prošlom sam bila 300+ lvl i svima živima dozvoljavala da igraju i onda su mi uništili sav trud), tako da, ko je za ozbiljnu igru može me dodati na Absentia#21471. Veliki pozdrav i vidimo se 15. decembra! :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav.

Moje ime je Aleksandra. Battle tag Lex#23503. Rank je trenutno 4100 prosle sezone season high 4293. Najvise healer u redosledu po najigranijem Mercy, Zen, Ana, Lucio. (Lucio samo ako je preko potrebno). Igram dosta ovu igricu od kada je izasla. Veoma bih volela da se pridruzim nekom timu.

Link to comment
Share on other sites

Javljam se povodom teme, u koliko nekom treba igrac za sastavljanje tima za ovogodisnji GamesCon. Mogu pokrivati bilo koju poziciju, ali bih preferirao da to bude Tank pozicija. Inace pikam OW od skoro samog pocetka, tj negde od krajem jula 2016. god. Pre svega mi je za cilj dobar co-op, sa ostalim teznjama... Za kontakt pustite E-mail na: sanelbgd@hotmail.com

Teladras#2176 

/ 1993.god.

Edited by theteladras
Link to comment
Share on other sites

Cao, ja sam Djole. 

Mainujem support role, soft spot su mi Mercy i Moira, dok takodje igram Anu i Zen-a. Mogu da fillujem offtank role sa Zaryom.

U trenutnoj sezoni sam Master rank (oko 3700). Najvise sto sam bio ikada je grandmaster (4071), kao i sad, mainujuci supporta.

Battle tag je simke45#2648.

Bas bih zeleo da se pridruzim nekom timu i posvetim timskoj competitive sceni.

 

Link to comment
Share on other sites

Opa, već vidim da se sklopio jedan tim, sjajno, sjano, vidim da ima tu ljudi za još jedno dva tima, možete vi to :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Podsetnik da ukoliko ste pronašli ekipu, da je danas poslednji dan da se prijavite :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo sansa da se napravi jos jedan tim u zadnji cas :D

Ja sam Uros. BattleTag je QLenǶSRB#2735.

Prihvatam kako ozbiljne igrace, tako i fanove igre. Cilj je da dam sve od sebe i da se lepo provedem.

Trenutno sam oko 3000 rank, max 3700.

Najefektivnije igram DVu i Roadhoga, svi ostali tenkovi dolaze u obzir, pogotovo Rein ili Winston

Takodje mogu da popunim dps role sa Genji, Soldier, Pharah, Junkrat.

Slobodno me dodajte i cisto igre radi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...