Get Adobe Flash player

Recommended Posts

Momci moze par saveta oko vadjenja kartica u banci pomocu koje bih mogao da pazarim u premium shopu,nisam do sada nikad imao iskustva sa bankama i tim karticama,a izvadio bih jednu?? znaci koja je po vama najbolja,sta je potrbeno da se izvadi,kako se koristi i tako to,ako nije problem,nije tema bas toliko vezana za wot ali i jeste :))) sry,unapred hvala

Zwerko   

Ja sam ranije koristio Banca Intesa karticu koju imam uz tekuci racun i to, ona radi bez problema na internetu. Medjutim posle sam uzeo neki telefon na rate i dobio karticu Telenor banke koja isto radi na netu sve regularno a meni se svidja sto na njihovom bankomatu mozes da uplatis pare, tj ne moras da se smaras s cekanjem u banci na salteru. Dakle ako imas negde da ti je blizu Telenor bankomat a inace nemas neke stalne prilive na racun nego ces samo da uplacujes kad ti treba mislim da ti je to opcija sa najmanje smaranja s bankom. Kod njih je otvaranje racuna besplatno a ta kartica je jednokratno 500 dinara tako da nije neki ni trosak.

cyBhoneR   

Imas u Intezi njihovu Internet karticu.Ja kad sam moju izvadio bila je besplatna,za sad nisam siguran ali i ako kosta nesto,kosta mizerno.Mozes samo ti da uplacujes para na nju,drugi priliv nije moguc.Ne placa se odrzavanje racuna.

mladenq   

imam intezinu visu electron vec 3-4 godine, lagano sve sa njom, odrzavanje je besplatno a mislim i vadjenje ako se sjecam dobro, kontam da neces sa njom pogrijesiti