Jump to content

Italian Open 2017


Recommended Posts

odmah posle ESWCa krece i novi QC LAN turnir u Italiji, sa diskutabilno najjacim igracima trenutno (ako izuzmemo ova dva ragazzija). ovo je prvi put da vidimo Cyphera na nekom LAN turniru sem onog u Moskvi kada je izgubio od Coollera, pa ce biti zanimljivo videti u kakvoj je formi. tu je i Clawz koga nismo videli relativno dugo, a takodje ce biti zanimljivo kako ce Vo0 da se pokaze posle neuspeha na DH Denveru, gde je izbacen u grupnoj fazi takmicenja. av3k i k1llsen su obojica u prilicno dobroj formi, a sve ih gleda gosn Cooller koji je meni licno favorit i rekao bih najkonzistentniji igrac na turniru. sa druge strane, videcemo da li mu je PUBG RNG pomutio um i koliko ce se to odraziti na igru. grupe su do jaja stackovane, bice gomile dobrih meceva, stream pratite sutra na ESL Quake kanalu o/

GruppoA-quake.png GruppoB-quake.png

 

2r0N0u0.png

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

ispadose i cypher i cooller. nadao sam se da ce cypher dobiti Vo0-a 2-0, ali mu je celavac uzeo jednu mapu i tako prosao dalje. av3k odvalio cyphera takodje, gg. sutra nastavak turnira u 10 ujutru - clawz vs Vo0 i k1llsen vs av3k.

2.0

edit: lol, igrali su svi iz grupe A (sem hala) jos po jedan krug partija da bi se videlo ko prolazi dalje, jer su svi imali isti broj pobeda (nisu se gledale mape, i dalje ne znam zasto...). svejedno, ispalo je kao sto sam napisao iznad - prolaze dalje k1llsen (koji je pobedio obojicu) i clawz (pobedio coollera), a cooller ce da gleda polufinale iz publike =D

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

slažem se skroz, onaj sorlag +back u trajanju od 4 minuta je bio bolan za gledanje, nije ni čudo što se cypheru plakalo posle toga. mislio sam da će mu neko uzeti skalp mnogo pre finala, jbg =(

k1llsen carina, baš mi je drago, ceo turnir je odigrao na vrhunskom nivou. Dreamhack Winter će biti prepun dobrih partija! 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...