Jump to content

Kupovina stana: savet i mišljenje


Recommended Posts

9 hours ago, Zwerko said:

Zato što se po toj ceni kupuju više nego što ovi mogu da naprave

Ma idi [:)]

Ovo je stvarno ludilo od cena, pitanje je da li ce se ta cena odrzati.

9 hours ago, prota_ said:

pa čekaj, koja je to lokacija u ns-u na kojoj je 1700 kvadrat u izgradnji?

derpington.png.471b5e88c0b2c414335ab79164bc22ea.png

Taj rejon tu od Brace Ribnikar pa sve do centra su uzasno skupi stanovi.Na uglu Brace Ribnikar i Maksima Gorkog se sad pravi zgrada koju sam pomenuo.21107877_881782061978272_1755480634274349056_n.jpg.5023d8e7f1e2858c44db99eb51c9487f.jpg

Problem je sto ti ne mozes ni da kupis stan u izgradnji po ceni stana u izgradnji.Ovaj investitor, a pretpostavljam da je to slucaj sa vecinom, ima jedno 10ak likova koji imaju dosta para i u svakoj zgradi koju ovaj namerava da pravi pokupuju stanove dok jos nije ni krenuo da zida.Ti stanovi se potom ne prevode na kupce da se ne bi placao porez i pravi kupac kad se pojavi kupuje stan od investitora ali ustvari pregovara sa vanknjiznim vlasnikom i kao posledica svega, krajnji kupac placa visu cenu stana.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dule_smor said:

I raspitaj se kod drugih ljudi koji su kupovali stanove od istog investitora kako su zadovoljni i da li imaju neke probleme

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

Da, ovo je sjajna ideja!
Otići ću sam tamo neki dan, bez agencije i raspitaću se kod komšija za utiske, neki od stanova su već useljeni.
Hvala na predlogu! :)

Link to comment
Share on other sites

On 28.9.2017. at 0:11 AM, Dule_smor said:

I u drugim zgradama koje je gradio isti investitor ranije, cesto se desi da posle nekoliko godina dodju do izrazaja neke mane, tipa slegne i popuca zid, otpadne fasada itd

Na par strana sam naleteo na isti savet. Proveriću obavezno! Puno ti hvala, znači mi ovaj savet. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

razmisli i o tome da kupis nov stan u izgradnji i onda uzmes svoj nadzorni organ da budes siguran da majstori nece nista zasrati kao sto obicno urade + mozes da ubacis izolaciju u spavacu i slicne stvari na vreme..

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

Odusto sam skroz od tih "2016te osnovani sa 30 godina iskustva" investitora. Cuo sam previse horor prica. Trenutno imam info da su pouzdani Greda Valjevo(lol cene) i jevreji central garden/vozdove kapije. Vozdove kapije sam zakasnio...

Kako stvari stoje moracu starogradnju, pa onda drkanje sa renoviranjem :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 5/8/2018 at 12:51 AM, primo said:

Odusto sam skroz od tih "2016te osnovani sa 30 godina iskustva" investitora. Cuo sam previse horor prica. Trenutno imam info da su pouzdani Greda Valjevo(lol cene) i jevreji central garden/vozdove kapije. Vozdove kapije sam zakasnio...

Kako stvari stoje moracu starogradnju, pa onda drkanje sa renoviranjem :(

Pogledaj na Apr da li je ova Greda i ona stara Greda u istom vlasništvu. Ja cenim da su isti, grade tu po kraju dosta, to im je tipa 4. ili 5. zgrada. Do njih zgrada tik koja se gradi u Vojvode Dobrnjca su generalno ok, ja sam od njih uzeo gajbu, izgradili su u međuvremenu još jednu u Carigradskoj, to im je treća tu.

Edit: nisu iste Grede, različiti ljudi su vlasnici. Esad, ako su u nekom dilu i talu, jebemliga. Ako su propali ortaci ili otpadak iz stare firme, ne znači ništa to 30 godina iskustva.

Pogledaj ove druge u Vojvode Dobrnca, zgrada do.

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, primo said:

Greda Valjevo je pouzdana valjda a njih sam zvao da pitam da li imaju ikakve veze sa ovom BGD Gredom i nazalost nemaju :/

Da, to, po Apr izgleda apsolutno tako. Opet, ne mora da znači da su krš, ali bez preporuke u toliko sivoj fazi, kupiti je malo nezgodno.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...