Jump to content

Trazim tim za Dota 2 competitive


Staben

Recommended Posts

Zdravo, trenutno igram Dota 2 i volim Esport competitive. 2601 mi je mmr trenutno, ali zato jer delim nalog vec sa nekim. Mislim da sam za 4-5k mmr kad bi igrao sam.

Pre sam igrao, od 2009 tacnije od kako sam poceo da igram competitive BF2, BC2, BF3 i BF4 esl, i osvojio sam nekoliko weekly kupova gde je nagradni fond bio tada 250 evra. Zadnje dve godine, zbog posla kojim sam se bavio nisam imao vremena. Ali sad zelim ponovo da se aktiviram za competitive, klanske itd... Odlucio sam se za Dota 2 jer u zadnje vreme samo to igram.

Ako ima neki DOTA 2 tim kome treba igrac, ili ako neko zeli da igramo zajedno, kontakt mail tlwstaben@yahoo.com ili na steam Staben

Edited by Staben
Link to comment
Share on other sites

e super dosao si na pravo mesto, imas ovde mnogo jaka dva klana teamMohr i teamSHpanac a nekad uleti i dosta slabiji klan teamLucky, Ova prva dva su uzeli sve sto se moglo uzeti  na ovim prostorima samo im fali jos TI ali nikako da se kvalifikuju. Samo teshko je uleteti u ta dva klana pa ce te verovatno oni kontaktirati sa svojim psiho i skill testovima jer im treba mlad i talentovan igrach.

Edited by Brkata Nakaza

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Staben said:

2601 mi je mmr trenutno, ali zato jer delim nalog vec sa nekim. Mislim da sam za 4-5k mmr kad bi igrao sam.

 

zasto delis nalog za besplatnu igru? zasto ne napravis svoj i vidis na kom si nivou? pomoci cu ti za pocetak, nisi za 4-5k

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

napravi sebi novi acc, ili njoj, igraj sam na svom acc-u i vidi koji su ti realni dometi, a onda dalje vec vidi. neozbiljno je da trazis bilo kakvu ekipu a da igras na 2.6k, koji ni ne lici na dotu :) ne donosim nikakav sud o tebi kao igracu, nhf :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Nisam dosao ovde da mi neko prica sta da radim sada, ozbiljan sam igrac, igrao sam vec esl competitive, uzimao kupove, znam kakav je pritisak i trud. Mada u Battlefield igrici.

Imam zelju i volju da igram competitive.

Ja trazim sansu i ekipu.  A ne da igram public i sa boosted igracima.

Kao sto rekoh mmr ne znaci nista.

 

 

Edited by Staben
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Staben said:

Nisam dosao ovde da mi neko prica sta da radim sada, ozbiljan sam igrac, igrao sam vec esl competitive, uzimao kupove, znam kakav je pritisak i trud. Mada u Battlefield igrici.

Imam zelju i volju da igram competitive.

Ja trazim sansu i ekipu.  A ne da igram public i sa boosted igracima.

Kao sto rekoh mmr ne znaci nista.

 

 

au

mislio sam da nisi, ali ipak jesi jos jedan 'igram za 5k, 2k sam zbog debila, svi su bustovani'

mada u battlefield igrici

[roflmao]

nista onda, javice ti se neko sigurno

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Vlada_ said:

au

mislio sam da nisi, ali ipak jesi jos jedan 'igram za 5k, 2k sam zbog debila, svi su bustovani'

mada u battlefield igrici

[roflmao]

nista onda, javice ti se neko sigurno

 

Dosao sam ovde da trazim ekipu i sansu za competitive i klanske igre, jer smorilo me da igram solo ranked. Nikad nisam bio public igrac.

Ja sam napisao zbog cega mi je 2600 mmr trenutno.

A druze moj, to je tvoje misljenje koje nisam na startu trazio.

Nego sam trazio ekipu i sansu da mi daju da se pokazem.

Pozdrav.

Edited by Staben
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Staben said:

 

Dosao sam ovde da trazim ekipu i sansu za competitive i klanske igre, jer smorilo me da igram solo ranked. Nikad nisam bio public igrac.

Ja sam napisao zbog cega mi je 2600 mmr trenutno.

A druze moj, to je tvoje misljenje koje nisam na startu trazio.

Nego sam trazio ekipu i sansu da mi daju da se pokazem.

Pozdrav.

nisi trazio, ali ovo je forum, sry

nhf, ali samo branim zdrav razum. zelis da se takmicis u doti, a igras je na pocetnickom nivou iskljucivo. to je sve. gl

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

teamMohr  teamSHpanac  teamLucky nisu klanovi.

I mislio sam da je u pitanju trolovanje.

 

Kao sto rekoh, tvoje misljenje dal igram na pocetnickom nivou ili ne, nisam trazio :)

 

Zato sam dosao ovde, da pitam ako ima neki ozbiljan klan i ozbiljni igraci da me kontaktiraju.

Jer samo tako moze da se napreduje, a ne pub solo ranked.

 

Pozzz, admin slobodno brisi ovaj topic :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

i ja ti opet kazem, ne moras eksplicitno da trazis necije misljenje na forumu

na pub solo ranked-u neces postati igrac spreman da osvaja turnire, ali tamo vezbas mehaniku, gamesense, sto je osnova za dalji razvoj. da je to sve nebitno, ne bi se najbolji igraci svakodnevno razbijali od solo pubova i smatrali mmr relevantnim.
nista onda da se razilazimo, u pravu si, polomice se ozbiljni timovi sa ponudama sad. svako ko cilja na uspehe u esportu zeli u ekipi lika koji igra na teletabis nivou jer deli akaunt sa ribom, bitna je harizma

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ajd' ne smarajte u mrtvoj temi. Batex, odigraj 3000 mečeva unutar godinu dana da skapiraš gde ti je stvarna mera, a onda ako si preko 5k uđi u neku jaču ligu i kreni da juriš tim i učiš kako se igra u timu. Ako nađeš bilo kakav posao opet, i planiraš da održavaš tu ribu, mojne da se cimaš sa competitive.

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...