Jump to content

SD Crvena zvezda 2017/2018


manager

Recommended Posts

Ja pogledao drugo poluvreme, posle produzeni pregled (najvise prvog poluvremena).

Dosta slab kvalitet fudbala, ipak su obe ekipe prosle grupe u EL, mozda samo Stojke je pokazao neku klasu juce, ostali ispod proseka. Dodao bih i trenera Zvezde, posto je imao tekmu u rukama do retard poteza Savica, posle toga je imao srece i kod datog gola (ofsajd?) i sto nije primio pre toga jos jedan. A bez penala i sa onakvom igrom, tesko bi Partizan dao gol i tekma bi se verovatno zavrsila 0:0. Zna covek da postavi taktiku za krompir, meni je to uzasan fudbal ali ocigledno daje rezultate. Za CSKA ce mu biti potrebne jos dve stvari za prolaz imo, plan B i da dovrsi protivnika ako postigne gol na vreme. Mada sa druge strane, plan B nije imao prilike da pokaze, posto su takve tekme bile, sve je islo po planu, a ovo za dovrsavanje protivnika su ga prodali igraci, posto je na svakoj tekmi gde je vodio Zvezda posle i imala 1na1 sanse, ali opet ona prva tekma sa Kelnom je mogla lako da se izgubi da su ovi pogodili pola sansi koje su imali.

U svakom slucaju lik ume i to se vidi.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

^ qft, vanja brat
Lik je veoma solidan trener za naše uslove, i očigledno zna da skupi odbranu kako treba. Gol jesmo dali na sreću, ali kad pogledaš sve šanse, došao jezasluženo. CSKA je solidno ozbiljnija ekipa, i bolje nego sve sa kojima smo do sada igrali, tako da nemamo preogromne šanse, ali možeš da se nadaš. Da nam je zapao Atletiko ili Napoli, ne bi imali 5% šansi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

cska je AVION za obe nase ekipe ako cemo realno...malo je falilo i grupu LS da prodju,derbi zavrsio realnim rezultatom ali mi ponovo nije jasno zasto savic nije dobio drugi zuti kod penala...a ozegovica se nadam da ce prodati sad na zimu a ne tavambu,1 dobar potez pa te ukopa sa 2 i tako redovno,kao ono protiv dinama iz kijeva...

Link to comment
Share on other sites

Jbg ako već Everton nije dobio nijedan žuti a zaslužio je već na startu udaranjem Pešića, zatim gađanjem Stojkovića i ako Vulićević za onaj start u nadoknadi nije dobio drugi žuti onda ni Savićev start nije za žuti jer nije napravio penal namernim startom da spreči gol. Nije pravilo da je svaki penal žuti bez obzira šta se verovalo.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, LESkOpoz said:

Slazem se.

Malo me iznenadio Savic sa klizecim, bukvalno nije imao sanse da prvi stigne na loptu.

Ozegovic izrasta u veceg smrdu od Mustafe. A ono sto je promasio na 1:0 je samo pokazatelj koliko je taj decko prost i koliko mu je glava ispunjena nekom mrznjom prema Zvezdi, koju je dizao u nebesa, nosio u srcu, a Partizan pljuvao na drustvenim mrezama.

meni su ti likovi koji predju da navijaju za drugi(pogotovo za klub najveceg rivala) ljige koji bi prodali i najbolje prijatelje

mada sumnjam da Stojke ima prijatelje

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marti Misterija said:

Jbg ako već Everton nije dobio nijedan žuti a zaslužio je već na startu udaranjem Pešića, zatim gađanjem Stojkovića i ako Vulićević za onaj start u nadoknadi nije dobio drugi žuti onda ni Savićev start nije za žuti jer nije napravio penal namernim startom da spreči gol. Nije pravilo da je svaki penal žuti bez obzira šta se verovalo.

i za vulicevica se apsolutno slazem da je ono bio drugi zuti ali ono je ozbiljna sansa za ozegovica i velika prilika za gol,morao je da usledi drugi zuti po svim pravilima igre ako se ona postuju uopste,ofsajd kod gola je previd i to se realno desava,zato se sad svuda i uvodi VAR tehnologija,stigne i kod nas kroz 10-tak godina :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jako se mucimo.
Prilicno smo van forme i dosta fale Antic i Dangubic.
Sa druge trane, u Gordicu se probudio Alen Ajverson, ja ne verujem sa kolikom lakocom lik resava situacije.

Sto se igre tice, nisam siguran o cemu se radi. U odbrani bukvalno sve preuzimamo, sto nismo radili cele sezone.
U napadu guramo na centre u reket, jos jedna stvar na koju nismo navikli ove sezone.
Videcemo da li je to bio neki izuzetak za ove prve dve tekme i kako ce to u Moraci izgledati.

Ne volim da pljujem Alimpija, ali ono sto moram da mu zamerim je da tim posle godinu dana nema uigran/dogovoren presing na par minuta do kraja kada se gubi i juri rezultat, to je neprihvatljivo.


Ja sam posle prve tekme rekao da ako dobijemo drugu tekmu, dobijamo i celu seriju.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mnogo sam se razočarao u Alimpijevićevo vođenje mečeva pošto mi se čini da ekipa od početka sezone u pojedinim segmentima igre nije napredovala ni sekund a da u pojedinim momentima on blage veze nema šta da radi. Plan B jednostavno ne postoji a čini mi se kao da pojedini igrači imaju klauzulu koliko moraju da igraju bez obzira na to kako (od)igrali meč - Milko "zicer" i Feldin pre svih. Milko je već duže vreme očajan na obe strane terena a još gore ke što je mlitav i totalno neborben i tu ima mnogo toga da vidi i nauči od Jankovića koji zna da bude dobar do nekog pomračenja mozga. Feldin ako ga ne krene šut ide u film štetočina mod i silovanje do besvesti. Lesor ima fantastične fizičke predispozicije i jako nizak IQ i njegova iskakanja na beka van 6,75 kada ga ovaj lako prolazi su već postala ⓣ i tužnije je samo kako trener to do sada nije sasekao ili bar umanjio. Laza definitivno nije onaj Laza iz prethodnih sezona, što za napad i nije strašno ali često fali njegova igra u odbrani iz ranijih sezona.
Davidovac je dečko sa najvećim košarkaškim IQ tamo i šteta što ga do sada u finalu nije išao šut. Dobrić dosta dobar ali i on može bolje i pre svega više.
Danguba i njegova igra, naročito u odbrani jako nedostaju i on bi bio taj faktor X jer bi udavio njihove bekove.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Marti Misterija said:

Mnogo sam se razočarao u Alimpijevićevo vođenje mečeva pošto mi se čini da ekipa od početka sezone u pojedinim segmentima igre nije napredovala ni sekund a da u pojedinim momentima on blage veze nema šta da radi. Plan B jednostavno ne postoji a čini mi se kao da pojedini igrači imaju klauzulu koliko moraju da igraju bez obzira na to kako (od)igrali meč - Milko "zicer" i Feldin pre svih. Milko je već duže vreme očajan na obe strane terena a još gore ke što je mlitav i totalno neborben i tu ima mnogo toga da vidi i nauči od Jankovića koji zna da bude dobar do nekog pomračenja mozga. Feldin ako ga ne krene šut ide u film štetočina mod i silovanje do besvesti. Lesor ima fantastične fizičke predispozicije i jako nizak IQ i njegova iskakanja na beka van 6,75 kada ga ovaj lako prolazi su već postala ⓣ i tužnije je samo kako trener to do sada nije sasekao ili bar umanjio. Laza definitivno nije onaj Laza iz prethodnih sezona, što za napad i nije strašno ali često fali njegova igra u odbrani iz ranijih sezona.
Davidovac je dečko sa najvećim košarkaškim IQ tamo i šteta što ga do sada u finalu nije išao šut. Dobrić dosta dobar ali i on može bolje i pre svega više.
Danguba i njegova igra, naročito u odbrani jako nedostaju i on bi bio taj faktor X jer bi udavio njihove bekove.

Slazem se sa svakom stavkom.

Mislim da je Enis takodje veliki faktor.
Nosi Rocesti sve to poenterski, covek je klasa (iako bi morao da poradi na izgubljenim loptama), ali Enis deluje da jos uvek nije pronasao svoje mesto. Ima bolesne fizicke predispozicije i morao bi vise da forsira prodor i polaganje. Nakon toga ce mu se odbrambeni igraci malo povuci, pa ce i imati vise prostora za nesto otvoreniji sut za 3. Asistiranje mu nikako ne ide, te pick&roll varijante se ili zavrsavaju njegovim sutem ili izgubljenom loptom.

Sad sam procitao vest da Buducnost ne ispunjava uslove EL, mora da ima minimum 5.000 mesta u hali, pa da cemo svakako mi igrati EL.
Je l' realna to prica kao onomad sa Igokeom ili je to moguce regulisati?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Slažem se, zaboravio sam na Enisa, međutim po meni Enis i pored OK ball handlinga nije pravi plej i zato bi mogli češće da ga gledamo sa Ročestijem u petorci.
Ono što mi nije jasno jeste kako našim igračima češće ne padne na pamet da prilikom prodora izbace loptu vani na šut za tri kao što našem treneru nijednom tokom sezone nije palo na pamet da proba sa nižom petorkom, bez klasičnog centra sa recimo Milkom dok se nije raspao ili Jankovićem kao lažnom peticom, pa zašto da ne i sa Davidovcem na četvorci. Sada je kasno za to ali eto...
Omića namerno nisam pominjao jer je čovek u par navrata pokazao najviše borbe od svih, koji su tu mnogo duže i dileje bi mogle baš da mu pofamflaju...

Link to comment
Share on other sites

A jebi ga kad dozvolis da ti ovaj bogalj drzi sudbinu u rukama ne mozes da ocekujes drugaciji ishod.

Odlican posledi napad, Feldin usrao kad ne treba. Inace bili smo veceras bolji bar tih 15 bacanja vise sto su imali, steta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

 

 

 ... Milko je već duže vreme očajan na obe strane terena a još gore ke što je mlitav i totalno neborben... Lesor ima fantastične fizičke predispozicije i jako nizak IQ... Laza definitivno nije onaj Laza iz prethodnih sezona...
    

 

Samo da se samokvotujem za igrače koji su nam pored onih smradova u narandžastom doneli poraz...

 

O Alimpijeviću koji toliko drži u igri ono mrtvo puvalo jednostavno ne bih trošio reči...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nismo imali dve krstene akcije, pikenrol ne postoji, svaki put centar izlazi na Rocestija i gura ga do polovine maltene, ovaj ne moze nista + Lesor jedan od najglupljih igraca bilo kog sporta ikad. Ne mogu da verujem da je toliko bas Dzile > Alimpije. I kao sto neko rece Gordic se pretvori u samog Ajversona kad god igra vs KKCZ. Mislim da nema jebene sanse da dobijemo sledece dve, nadam se da gresim.

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...