Jump to content

Playerunknown's battlegrounds


Recommended Posts

Ja igram pomalo, igra koliko znam @Coyote i ono, kul je, mislim, to se i očekivalo od kreatora i čini mi se da ima bolji zamah u startu od svih drugih survival igara do sada. na kraju krajeva i koncept to omogućava.

ali mi je i dalje isti problem kao i sa drugim naslovima tog tipa. Nekako kao da im nešto malo nedostaje pa da se igraju duže vremena nego visoko polete, pa nisko padnu!

Link to comment
Share on other sites

Igram je povremeno, slabije u poslednje vreme, klasican last man standing fazon, odnosno, ko je jos igrao u ArmA3 mod "Playerunknown's Battle Royal" skontace da je to zapravo to :D
Jedina zamerka mi je sto je igra malo vise zahtevna, odnosno mislim da nije bas najsjajnije optimizovana :\ 
Imam i7 2600k, 8gb ddr3 i GTX 1060 Strix 6gb, i moram da igram na medium low detaljima, i svasta necim iskljuceno da bih dogurao do 40 stabilnih frejmova, koji opet padnu na 25-30 u guzvi nekoj ili kisi. Ne znam kako sada izgleda posle tih nekoliko vecih patcheva.

Druga opcija ovakvog igranja je H1Z1: King of the Kill, ista stvar, vise arkadnija doduse, jeste da ne moze da se poredi sa PB, ali bar moze da se igra na full detaljima u +80fps zakucano :D
I dalje tvrdim da je ArmA3 najbolja investicija za video igru koju neko moze da uradi. Jer kupovinom ArmA-e ne dobija se jedna igra vec 20+, samo zbog modovanja. Realisticnije je u odnosu na druge last man stand igre i nekako ima svoju draz. 

PB jeste dobar, ne kazem da nije, ali da je bolje optimizovan vise bi me drzala igra sigurno. Ima dosta fazona koji mi se bas bas svidjaju u PB, npr tiganj na ledja i stvarate sebi mogucnost da rikosetirate metkova sa ledja, dobra kastomizacija/modovanje oruzija i sl. 

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

ja imam i5-4570, 8GB i R9 280x, sve mi je na mid-low, shadows na very low, draw distance ultra i izvlačim 40-60 fps na 1920x1200.

ja do sada nisam igrao slične igre, najsličnije ovome što sam pikao je Rust ali i to slabo. Mogu reći da me igra za sada baš drži i mnogo više mi je gotivniji squad od solo varijante. Mislio sam da više rurovaca igra ovo obzirom da su polomili prodaju igre (4 milke kopija za 3 meseca?).

Edited by Doca

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja javim, igram je ponekad (cekam 1st person ako bog da sledece nedelje bi "trebalo")...
Posto imam  soma sati na dayz, 600 na h1z1 kotk, ovo mu dodje kao najnaprednija igra ikada sto se tice survival-a...igrao sam i miscreatead al jako davno sa slabijim kompom tako da ne bi da komentarsiem.

Igram je na i5-7600k, 8gb ddr4, hdd 7200rpm, r9 270 2gb ddr5. ploca je h110-m...sve mi je na low (jer mi tako odgovara bar za sada) i sta znam od svih trenutaka fps varira od 40-80 (od posl peca retko pada ispod 40 sto me cini izuzetno srecnim :) )...
S ozbirom da svakim patch-om osetim neku razliku poboljsanje, iskreno se nadam da ce i 1st person doneti koji fps vise :) 

A sam gejmplej mi se i bas ne svidja u 3rd person jer ima mnooooogo stekanja i moras uvek biti spreman da je neko negde ustekan i ceka da te skemba sa ledja, pucanje-puske-oprema mi se dosta svidja. Kada je h1z1 kotk bio bas popularan ja sam u gradu imao 30 fps max pa sam zeleo da igram tu igru u 80+++ zakucanom fpsu, kad sam nabavio komp izasao je PUBG (unlucky), al eto nadam se da ce i nju uskoro optimizovati da radi na prikladnom fpsu jer mi je vise muka od stucanja na 30-40 fps-a

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja igram PUBG i mogu vam reci da je igrica super! 

Morate ipak uloziti neko vreme, ja sam sa 20 sati igranja samo kukao i psovao igricu, sa 40 sam govorio da moze da se igra 2 sata dnevno, sa 50 sati sam vec nesto naucio, sa 70 sati vec mogu da igram duze od 4 sata igricu :) 

Tako da moj je savet, dati malo vremena dok se ne naviknete na neke stvari i onda igrica postaje veoma veoma zanimljiva, kada ste vec u mogucnosti da prebijete nekoliko protivnika sa lakocom. Ova igrica ima veliki potencijal i sutra stize FPS updatem za igrace koji hoce samo iz FIRST PERSONA da igraju bez ABUSE 3rd person veiwa, gledanja iza zidova na taj nacin, molbe su vam uslisene:)
Po meni ova igrica je u top 5 na svetu! 

Mita, Pilgrim, G klan, KGB klan

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...