Get Adobe Flash player

RUR DOTO 2 Termin  

10 members have voted

1. 1. Koji termini vam najvise odgovaraju?

• Subota od 19h
      2
    • Nedelja od 22h
      2
    • Subota od 22h
      3
    • Radni dan od 20h
      1
    • Ne volim RUR Dota 2 jer ne umem da igram Dotku i ward je korisniji od mene :(
      2

Recommended Posts

mladenq   
1 hour ago, shpanac said:

Smara me da razgovaram jako sa tobom jer si u zabludi da tumačiš bilo šta od ovoga ispravno, samo te molim da ne farbaš ovaj narod da je Blitz u krivu, jer eto trubiš da znaš bolje od jednog od najpoštovanijih coacheva na sceni:

7 hours ago, mladenq said:

Nit' mislim da sam pametniji od Blitza u vezi dote niti da vise poznajem istu, i u cilju izbjegavanja ovakvih komentara ja sam naglasio (mada znam iz prethodnih iskustava da je tebi dzabe capsom naglasavati stvari) ali opet kazem naglasio sam da se APSOLUTNO SLAZEM SA NJEGOVOM TEORIJOM OVDJE ali da su problem primjeri

za ove ostale tacke msm ne mogu stvarno:D, ja mogu da ti nesto dokazem 10x ti ces svejedno to da potisnes bez problema i nastavis da pricas neke gluposti, a sto se tice missleadovanja naroda, pa ima taj 'narod' svoj mozak i moze da procita pa nek se slozi sa onim sto mu ima vise smisla, ja sam samo ponudio svoj ugao tog njegovog klipa da se ne bi stvari uzimale 'as given' samo zbog toga sto lik uziva odredjeni status u dota zajednici

kao sto je odredjen period smatrano da je void radi genijalan build samo jer wagamama to radi, lol, a stvar imbecilna

mohr   
4 hours ago, tortky said:

mohr i đomla cepaju VIP TI gejmove, ubiju kurira i spamuju nešto na ruskom, ne kapiraš ti to.

cyka pizdec,rak ebanie daun!