Jump to content

NBA 17/18


Lex

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za Viću je pohvala da kažeš da je govno koje se opire :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

po ko zna koji put odem na b92 da vidim sta je bilo sinoc u nba i doceka me retardiran naslov koji nema veze sa realnoscu
ovaj put u pitanju je "teodosic blistao kao starter" a ono 8 poena za 25 min i od toga 0/4 za 2 poena....

...jasno mi je da je krivica na mene i da treba da gledam na nekom official izvoru umesto sto se podvrgavam ostrascenom lupetanju, ali bih rado da citam pregled utakmica na srpskom...ima'l neko da koristi nesto normalno a da nije inglish? if jes, pliz sher 

spenkju =o)

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za izvor, ali gledao sam sinoc utakmicu pa evo moje neko zapazanje. Teodosic dosta znaci ekipi, igra se puno lepsa kosarka i puno je bolji protok lopte dok je u igri. U jednom trenutku je imao 0-6 sut, ali je ekipa za to vreme imala najbolji rezultat i najbolji +/- ekipe je bio dok je on bio u igri cak i sa takvim ocajnim sutem. Imao je 6 asistencija, od toga su 4 bile "obicne" da je samo dodao igracu i ovaj pogodio trojku, ali je bilo stvarno puno lepih dodavanja gde su njegovi promasili zicere/ciste suteve. Imao je puno dodavanja gde protivnici ispadnu i onda njegovi razmene jos jedan pas i bude lak kos, ali to se ne vidi u statistici. Takodje je igrao sasvim korektnu odbranu, vidi se da se trudi, ali desi se i da mu pobegne igrac ili da se pogubi tokom preuzimanja, ali ovako jedan na jedan je to dosta bolje nego sto sam vidjao u Evropi. Sut mu je bio dosta los, ali ne bih rekao da statistika daje jasnu sliku, jedna korektna partija pogotovo ako uzmemo u obzir da mu je ovo tek 6. mec.

Link to comment
Share on other sites

Teo u odnosu na vreme dok je igrao u evropi jos ne moze da pronadje taj sut ali 12 i 8 poena u prve dve utakmice od kako se vratio je sasvim pristojno iako procenat suta nije tu ali bice i to,odbranu vec igra kako je nikad nije igrao u karijeri :),da mi je neko rekao da cu ikada navijati za kliperse reko bih mu da se leci ali sweet LU koga ja gotivim vec mnogo dugo,GALO brat i TEO,nema sta,praticu ih kao i kingse!

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...