Jump to content

NBA 17/18


Lex

Recommended Posts

championtula.jpg

KD car.

 

22. je draft. Ainge je pre par sati trejdovao prvi pik Sixersima za njihov ovogodišnji treći i pik prve runde Lakersa sledeće godine (ako bude na pozicijama 2-5).
Svašta zanimljivo će se desiti i na draftu i posle istog.

Ovako na prvu loptu izgleda da Celticsi vole Isaiaha, ali možda i njega trejduju. Sixersi ako draftuju Fultza (zbog čega su valjda i nudili ovaj trejd) i budu zdravi imaju skroz simpa petorku - Fultz, Covington, Simmons, Šarić, Embiid.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic
  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boston vuče odlične poteze iz godine u godinu, svaka čast Aingeu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

D'Angelo Russel i Mozgov <-> Brook Lopez i 27. pik na ovom draftu.
Lakersi sad imaju centra, kom ističe ugovor na kraju sezone. Planiraju da jure PG-a i LeBrona sledeće godine.
D'Angelo će biti glavna zvezda u Brooklynu i neko oko koga će graditi budućnost.

Dwight i 31. pik <-> Miles Plumlee, Belinelli i 41. pik na ovom draftu.
Povratak Dwerta u rodni grad je bio sasvim ok, ali nije dugo trajao. Nakon što je izjavio da će početi da šutira trojke (ja sam mislio u šali), trejdovan je za dva meh igrača. Ne znam šta Atlanta radi, ali ovo je simpatičan rizik za Charlotte.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

7. pik (Markkanen), LaVine i Dunn <-> 16. pik (Patton) i Jimmy Butler
Bullsi ulaze u novi rebuild. Dunn je razočarao prošle godine, LaVine se oporavlja od iskidanog ACL-a. Wolvesi uzimaju Butlera i možda već sad imaju ekipu za PO.

Prvih pet pikova je prošlo bez većih iznenađenja, malo iznenađenje je Boston.

PHI - Fultz - trust the process
LAL - Ball - ne znam šta da mislim o ovom klincu
BOS - Tatum - Celticsima i dalje treba neki trade
PHO - Jackson - nema šut, ali ima sve ostalo, mogao bi da bude super za Sunse
SAC - Fox - novi početak za raspale Kingse?

Malik Monk (SG, potencijalno najboljil strelac ove generacije) je pao do Hornetsa, u fin backcourt sa Kembom i Batumom. Ako Dwight bude iole normalan, ovo je sad simpa ekipica.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

neko od wiginsa i butlera nece igrati prirodnu poziciju SF-a,cenim da ce butler na SG-a,odlican trade za njih,ne znam sta da mislim za cikago,izgubili su kompas poprilicno i verovatno ove sezone cak ni na istoku nece videti play off,prvih 5 pickova bez ikakvog iznenadjenja,bukvalno se sve znalo

Link to comment
Share on other sites

Minesotu jebe to sto je u zap. konf. Tatum je pun pogotak za Seltikse, deluju mi strpljivo i da nece po svaku cenu da forsiraju neki zvucni trejd, ali treba im neka ubica na poziciji 3-4. Licno bih voleo da to bude Dzordz!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

naravno da je preterano, ali trebaju pare Sneži zbog kantrimena, pa će Bogdan da vrati deo Divcu ispod žita, samo lagano

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mozgov ima valjda 16 na 4, tako da nije nikako duplo, osim ako nisi trenirao i matematiku, pa znaš bolje :tf: 

Dalje, koliko god Mozgov bio retard, koji nema veze sa košarkom, Mozgov je došao u ligu 2010e, a 2016e dobio ovakav ugovor. Ruki sa 12m na 3 godine, sa realno jednom pravom sezonom u EL ( gde je iskidao na kraju, da budem iskren), sa 12m početnim ugovorom, jeste malo diskutabilno, Da li će se isplatiti, videćemo, Bogdan ima potencijal, i dolazi u raspalu ekipu gde može da uzme dosta šuteva po utakmici, ali takođe imajući u vidu koje sve zverine igraju na bekovskim pozicijama u ligi, neće mu biti lako. Ali cenim da će Teo više fejlovati nego Bogdan, zbog fizičke spreme

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ovaj divac je bog otac xD 36 milki, ne da je mnogo, nego ga pretera. Al neka, i treba! 

Sad,  kakav ce biti, ko zna. Definitivno ima skil za nba,  i moci ce da maltretira manje bekove. Videcemo kakav ce biti protiv najboljih.

Meni je bogdan savrsen nba couker igrac. Igras se kosarke 82 puta bez sansi za plejof i nemaju za sta da te pritiskaju. 

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...