Jump to content

SD Partizan 17/18


Vlada_

Recommended Posts

1 hour ago, mohr said:

nisam skoro video vece navlacenje za neki tim u derbiju u kosarci,ili su sudije totalni retardi ili su sasa i dejan matic promenili profesiju...

ahaha, neko te nabije sa 60% šuta, dva bacanja više od tebe i 16 razlike, a ti plačeš kako su sudije loše :tf: 

Muta je toliko loš trener da ga i ovaj Alimpije kida lagano 20 razlike. Dobro, namučili ste nas više nego MZT :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Highl1 said:

ahaha, neko te nabije sa 60% šuta, dva bacanja više od tebe i 16 razlike, a ti plačeš kako su sudije loše :tf: 

Muta je toliko loš trener da ga i ovaj Alimpije kida lagano 20 razlike. Dobro, namučili ste nas više nego MZT :tf: 

moj komentar je ostavljen na poluvremenu i ako smo gledali istu utakmicu uvideo si xyz gresaka,a najjaca situacija je kad rocesti dribla sebi o nogu i dobija loptu sa strane,a bila je i preko pola i moz da biras ono...partizan je odigrao dobro prvo poluvreme i trebao je da bude u egalu,drugo je zvezda sabila,pogotovo crnogorac bjelica i apsolutno zasluzena pobeda,i neka ekipa iz evrolige bi pukla vs ovakvog procenta suta

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Gledali smo utakmicu gde smo vas silovali od prvog do poslednjeg minuta, u svim segmentima igre. Vaša sreća je što imate ona dva crnca, i što mi i dalje igramo lošu odbranu, jer bi sa malo boljom odbranom i ovakvim procentom šuta vi izgubili 30, 40 razlike. Sramotno je da se priča o sudijama kad se izgubi utakmica gde ni u jednoj trenutku niste imali ni najmanju šansu da igrate egal, a kamoli dobijete. Muta nema veze sa odbranom, plus mu se itekako obila o glavu konferencija za štampu pre tekme gde je rekao da je Zvezda "sigurno u top4 ekipe ABA". Kad kažeš za nekog ko gazi region četvrtu godinu za redom glat sa po 2,3 poraza u celoj sezoni, onda i treba da te siluju sa primljenih 100 poena

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Highl1 said:

Gledali smo utakmicu gde smo vas silovali od prvog do poslednjeg minuta, u svim segmentima igre. Vaša sreća je što imate ona dva crnca, i što mi i dalje igramo lošu odbranu, jer bi sa malo boljom odbranom i ovakvim procentom šuta vi izgubili 30, 40 razlike. Sramotno je da se priča o sudijama kad se izgubi utakmica gde ni u jednoj trenutku niste imali ni najmanju šansu da igrate egal, a kamoli dobijete. Muta nema veze sa odbranom, plus mu se itekako obila o glavu konferencija za štampu pre tekme gde je rekao da je Zvezda "sigurno u top4 ekipe ABA". Kad kažeš za nekog ko gazi region četvrtu godinu za redom glat sa po 2,3 poraza u celoj sezoni, onda i treba da te siluju sa primljenih 100 poena

nanervirao vas Muta pa ste morali da nas silujete...

ahahahaha...

pobeda k'o pobeda - svaka čast i to, ali ova ciganmalska objašnjenja i viđenja sveta su piš živi.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

nisam fer prema Lešku... zato ću opisati šta podrazumevam pod ciganmalskim objašnjenjima.

imam kolegu na poslu užasnog cigojnera. baš ono opterećen, do iznemoglosti nerealan. toliko, da sam, uprkos potpunom razlazu sa sportom, ostao grobar verovatno samo zbog njegovih ciganmalskih priča. 

 i tako, jedno jutro, za doručkom, on izjavljuje kako mu je drago zbog grobara, jer je UEFA konačno priznala Zvezdi da je ono u Tokiju bilo za šampiona sveta. i pitam ga što mu je milo zbog grobara, a on kaže jer 25 godina jedemo govna kako Zvezda NIJE prvak sveta, a eto ona sad jeste. ja ga pitam kako to jedemo govna, kad je UEFA tek danas priznala da je to za prvaka sveta takmičenje, a ne nekakav dosadašnji "Tojota kup"? nije mu jasno, pa mu ponavljam da ako je UEFA to tek danas priznala, da do sada su Zvezdaši SAMOZVANI prvaci sveta, a da grobari nikakva govna nisu jeli i da su decenijama bili u pravu i da UEFA priznanje zapravo to i dokazuje.

eto to je ciganmalsko razmišljanje. nije rekao da je zbog Zvezde srećan jer je Zvezdi priznata titula prvaka sveta, nego mu je milo zbog grobara, a ni tu ne briljira.

:)

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Debeli said:

nanervirao vas Muta pa ste morali da nas silujete...

ahahahaha...

pobeda k'o pobeda - svaka čast i to, ali ova ciganmalska objašnjenja i viđenja sveta su piš živi.

ako si toliko jadan kao pomoćni trener svetskog, evropskog i olimpijskog vicešampiona da izadješ i na konferenciji pred meč kažeš "da, dobar je protivnik, u top4" za nekoga ko je ubedljivo poslednje 4 sezone najbolja ekipa sa manje od 10 poraza za sve te godine, onda treba da budeš nasisan kurcem maksimalno.
Takođe, posle utakmice, taj isti Muta je prozivao svog igrača od čak 17 godina (kako ne igra odbranu, a dečko je za 10 minuta imao 6 poena i 4 skoka, sasvim solidno za lika koji nije ni punoletan), prozivao Vanju Marinkovića i ostale domaće igrače, rekao da mu stranci ne razigravaju ekipu (Gos i Vilijams su imali valjda ukupno 16 ili 17 asistencija), a na kraju svom novom centru nije ni zapamtio ime ("ovaj"). 

Eto, još jedno cigansko objašnjenje zašto takav lik treba uvek da dobije kurac od Zvezde, jer se ponaša kao retard. Da je moj trener tako nastupio, više bih se pozabavio tim glupostima, a ne šta "cigani objašnjavaju" (plus je Alimpije rekao da možda i 16 nije pravo merilo stvari, ispao je fin, iako vas raka već 3i meč za redom, i nema poraz od "institucije")

da naravno ne zaboravimo Grbu i "derbi dolazi u idealnom momentu za partizan" i "duel Novice i Milka je presudan"[roflmao]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa dobro... eto, vašeg Radonjića sam jako cenio - pravi gospodin, smiren, dostojanstven. i inače me nervira kad neko "kupi govna po selu" pred meč, kad se busa i nipodaštava protivnika. 

samo, eto, sad si rekao koje je greške načinio kao trener u datoj utakmici i to je okej. ali emo trip oko tauntovanja pred meč i posledičnog "silovanja"... pa koliko je to detinjasto?

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kad se ponašaš kao dripac, dobiješ i takav odgovor, zar ne?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@debeli pa dobro sad, kolega ti je random degen, bilo da navija za Partizan ili Zvezdu. Nisam primetio da vecina Zvezdasa prica tako.

Sto se Mute tice, ne znam sta da kazem, nisam strucnjak, ali ja njega generalno gotivim zato sto je lud. Ceo zivot je u reprezentaciji, radio je sa najvecim nasim strucnjacima, sigurno je pokupio veliko znanje. Da li ume na pravi nacin da prenese to na igrace, videcemo jos.

Jedino mi je zao sto nikako da vas nakantamo 30-40 razlike, kao sto ste vi onomad nas, a mislim da za to postoje dva razloga. Prvo zato sto su vase i nase "nemanje para" dva potpuno razlicita pojma. Mi nemamo da operemo dresove, Nedovicu devojka placa pice, vama igraju crnci i reprezentativci. Drugo, sto je mozda i vaznije, nemamo trenera koji bi nas napalio na takvo gazenje kao sto je to Vujosevic radio. Covek koji je svoju mrznju umeo da kanalise na igrace, tako da ovi povilene i gaze do poslednje sekunde utakmice.

Mnogo je tu prljavog posla na obe strane. Te neka lude dominacije, rezultati u Evropi, te suluda dugovanja, te klub pred gasenjem, a onda silna pojacanja. Nista to meni nije jasno, da budem iskren. Ali ako ce oba kluba tako da funkcionisu, a usput cemo mi da dobijamo, oberucke prihvatam to u odnosu na suprotan scenario.
A najradije bih voleo da to budu cista posla, veliki rivalitet, pa neka bolji pobedi. Ali nigde nisu cista posla, nije to tako samo u Srbiji.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

uvek bih menjao Gudurinu trojku o tablu za plus 40. Kao što bi i oni verovatno trojku iz auta

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pricate o muti kao da je pocetnik,ne svidja se ni meni njevog nacin vodjenja ekipa i prica oko svega toga ali on je pre nekih 20-tak godina vodio ekipu do final 4 eurolige,secam se kao juce,tamo smo bili 4-ti,kinder bolonja,aek i jos 1 tim pored nas,danilovic,rigodo,savic i ta nepobediva kinder bolonja koja se setkala po evropi :D,secam se da je pre final 4 pao ulker koji je bio veliki favorit i mnogo su vodili a partizan preokrenuo na kraju 80-81,nema sta nije letelo na terenu od strane turaka !

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LESkOpoz said:

@debeli pa dobro sad, kolega ti je random degen, bilo da navija za Partizan ili Zvezdu. Nisam primetio da vecina Zvezdasa prica tako.

Sto se Mute tice, ne znam sta da kazem, nisam strucnjak, ali ja njega generalno gotivim zato sto je lud. Ceo zivot je u reprezentaciji, radio je sa najvecim nasim strucnjacima, sigurno je pokupio veliko znanje. Da li ume na pravi nacin da prenese to na igrace, videcemo jos.

Jedino mi je zao sto nikako da vas nakantamo 30-40 razlike, kao sto ste vi onomad nas, a mislim da za to postoje dva razloga. Prvo zato sto su vase i nase "nemanje para" dva potpuno razlicita pojma. Mi nemamo da operemo dresove, Nedovicu devojka placa pice, vama igraju crnci i reprezentativci. Drugo, sto je mozda i vaznije, nemamo trenera koji bi nas napalio na takvo gazenje kao sto je to Vujosevic radio. Covek koji je svoju mrznju umeo da kanalise na igrace, tako da ovi povilene i gaze do poslednje sekunde utakmice.

Mnogo je tu prljavog posla na obe strane. Te neka lude dominacije, rezultati u Evropi, te suluda dugovanja, te klub pred gasenjem, a onda silna pojacanja. Nista to meni nije jasno, da budem iskren. Ali ako ce oba kluba tako da funkcionisu, a usput cemo mi da dobijamo, oberucke prihvatam to u odnosu na suprotan scenario.
A najradije bih voleo da to budu cista posla, veliki rivalitet, pa neka bolji pobedi. Ali nigde nisu cista posla, nije to tako samo u Srbiji.

ma to gazenje od stoka razlike je bezveze... ostanes gospodin... to ti je ta prica koju prica debeli, sta ce neki krezubi debil da kaze... nebitne su boje... bari, feljmurtari, panteri, covic vesna, croacia osiguranje sponzor sampiona, nolan smit, zvezdanaesterac i ostale pizdarije... kao kada ker izbaci durantulu (jos ovaj ne obori rekord zbog toga) da meni slicni ne dobiju srcani udar...

a zvezda je prvak sveta, makar sutra ukinuli odluku... i partizan da je pobedio chicago bulls-e 92. bio bi prvak sveta... (isto to vazi i za bulls-e... to sto su oni samoprozvani sampioni sveta, bole me bas brige... koji crni jordan i pipen, sashe bi urnisale urnisale :D )

btw. nase nemanje para je: imamo 6 registrovanih igraca za utakmicu... zbog nemanja rostera dvojica dobiju 5 licnih... igramo 4v5 bez tuca i tehnickih :tf:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LESkOpoz said:

@debeli pa dobro sad, kolega ti je random degen, bilo da navija za Partizan ili Zvezdu. Nisam primetio da vecina Zvezdasa prica tako.

Sto se Mute tice, ne znam sta da kazem, nisam strucnjak, ali ja njega generalno gotivim zato sto je lud. Ceo zivot je u reprezentaciji, radio je sa najvecim nasim strucnjacima, sigurno je pokupio veliko znanje. Da li ume na pravi nacin da prenese to na igrace, videcemo jos.

Jedino mi je zao sto nikako da vas nakantamo 30-40 razlike, kao sto ste vi onomad nas, a mislim da za to postoje dva razloga. Prvo zato sto su vase i nase "nemanje para" dva potpuno razlicita pojma. Mi nemamo da operemo dresove, Nedovicu devojka placa pice, vama igraju crnci i reprezentativci. Drugo, sto je mozda i vaznije, nemamo trenera koji bi nas napalio na takvo gazenje kao sto je to Vujosevic radio. Covek koji je svoju mrznju umeo da kanalise na igrace, tako da ovi povilene i gaze do poslednje sekunde utakmice.

Mnogo je tu prljavog posla na obe strane. Te neka lude dominacije, rezultati u Evropi, te suluda dugovanja, te klub pred gasenjem, a onda silna pojacanja. Nista to meni nije jasno, da budem iskren. Ali ako ce oba kluba tako da funkcionisu, a usput cemo mi da dobijamo, oberucke prihvatam to u odnosu na suprotan scenario.
A najradije bih voleo da to budu cista posla, veliki rivalitet, pa neka bolji pobedi. Ali nigde nisu cista posla, nije to tako samo u Srbiji.

ja Vujoševića volim kao majka ludog sina i žao mi je gledati ga šta radi od sebe poslednjih nekoliko godina, ali je ostao do kraja dosledan sebi.

nije degen, kolega mi je super lik, zato i doručkujemo zajedno. nego ciganmalske priče...

što se prljavštine tiče, tu sam sa Ducijem Simonovićem. ja, kao bankar, ne podnosim šta je biznisacija sporta donela.

suze mi oči, jer moj sin izjavljuje da će Neimar propasti, jer prelazi iz Barse u PSG, a kad mu se kaže da je lova u pitanju, ništa se ne menja njegova slika o tom prelasku. e deca su anđeoski glasovi i osećanja, i ona su u pravu. sport je danas sranje.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mohr said:

pricate o muti kao da je pocetnik,ne svidja se ni meni njevog nacin vodjenja ekipa i prica oko svega toga ali on je pre nekih 20-tak godina vodio ekipu do final 4 eurolige,secam se kao juce,tamo smo bili 4-ti,kinder bolonja,aek i jos 1 tim pored nas,danilovic,rigodo,savic i ta nepobediva kinder bolonja koja se setkala po evropi :D,secam se da je pre final 4 pao ulker koji je bio veliki favorit i mnogo su vodili a partizan preokrenuo na kraju 80-81,nema sta nije letelo na terenu od strane turaka !

I Ljupko Petrović je uzeo 91e, pa ga sad ne bih pustio da vodi petliće

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Debeli said:

 

nije degen, kolega mi je super lik, zato i doručkujemo zajedno. nego ciganmalske priče...

 

jedno je sprdati se sa drugarima, drugo je imati poriv da tvoj tim nesto ostvari samo da popizde randomi iz protivnickog tabora... taj je sigurno navijao za spitare pod parolom da komsiji crkne krava... malo je jedan feljmurtari, a i davno je bilo... fadilj vokri i te price... :D jbg ocenjujem na osnovu onoga sto imam... a imam samo izjavu da je vaznost priznate zvezdine titule svetskog sampiona da se govnaju random glupi grobari...

Link to comment
Share on other sites

On 11/7/2017 at 3:59 PM, LESkOpoz said:

 Prvo zato sto su vase i nase "nemanje para" dva potpuno razlicita pojma. Mi nemamo da operemo dresove, Nedovicu devojka placa pice, vama igraju crnci i reprezentativci.

I vama su igrali crnci na -5 miliona, a Nedovicu je devojka placala pice na -17(koji su magicno nestali, UPPR and shit).
Primetio sam da dosta Cigana ovo potencira, a zanemaruje 12 miliona E

Slazem se sa Perom za Mutu. Ne svidja mi se kako radi i kako se ponasa. Ne mislim da je neki trener i i de mi na kurac ova kosarka bez odbrane.

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...