Jump to content

Virus na androidu


Crno-Sunce

Recommended Posts

Imam neki virus na fonu, u sustini ne radi nista strasno koliko sam primetio ali me zivcira sto izbacuje popup reklame cisto eto niotkuda.

Probao sam malware's antimalware, aviru, eset, sve redom. nadju ga, obrisu ga, vrati se.

uradio sam fabricki reset preko fona, 2 sata kasnije vrati se virus

uradio sam fabricki reset preko recovery-ja, 2 sata kasnije vrati se...

Probao sam da instaliram custom rom ali sam prateci upustva fejlnuo, izbacuje mi neke greske u flash tools i nisam nista tu uspeo.

Ili neka pomoc ili preporuka za servis koji bi to mogao da sredi -_-

Telefon je nomu s20, android 6.0.1.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Za servis nemam pojma posto je malo specifican telefon, ali jel si probao da proveris koje sve imas aplikacije instalirane na svom nalogu? Posto kazes da se vrati posle par sati od reseta to mi deluje da ga mozda povuce neka aplikacija koja se instalira nakon povezivanja sa google nalogom. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Namestio sam odmah da mi ne instalira automatski aplikacije vec da ja manuelno moram da izaberem sta hocu. Poslednji put nisam instalirao nista cudnije od fazon vibera ili facebook-a i same shit.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Prvo probaj da bootuješ u safe modu, i sačekaj da vidiš da li će ti se opet pojavljivati popupi. Ako se ne pojavljuju znači da je do neke aplikacije koje si instalirao. Briši jednu po jednu dok ti ne prestane sa popupima, onda obriši cache, bootuj u recovery i wipeuj system cache.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

E da, to je dodatno pitanje, pronasao sam na netu da moze da bude da je usao u system cash.

Problem je... Kako da ga obrisem?

chn.jpg?resize=318,320

 

Izgleda ovako.. Problem je sto NIGDE NA JEBENOM INTERNETU nema ni jedan korak nakon ovog prvog preveden -_-

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

A sto je najgore od svega, telefonom sam prezadovoljan. Radi kao car. Sem ovog virusa hocurec.

Pustio sam kinezima mail juce i zalio se, danas su mi poslali originalni firmware pa cu sa tim da probam kad dodjem doma...

 

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

On 4/24/2017 at 10:38 AM, killYg0r said:

tako je to kad ljudi hoce alternativno resenje za mobilni telefon :(

sent from Windows phone

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

SP Flash Tool odbija da instalira rom na telefon...

Preko recoveryja ne moze jer nema eksternu sd karticu.

idemo dalje u seks sa ovim govnetom od androida.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Dude, i have no idea. Jedan dan sve ok, sutradan krecu da iskacu popup-ovi..

Pritom fon nije rutovan, ne skidam nsita van marketa, tih dana nisam skinuo ni jednu novu aplikaciju, ne klikcem po banerima na cudnim sajtovima i sl..

Inace epilog situacije je sto se trudim da se ne nerviram previse kad mi iskoci popup i sto stekam pare za iphone. Ne mogu da opisem bes koji imam trenutno posto sam imao opciju iphona al sam bio u fazonu "previse je to para za telefon".. Ocigledno nije ako hoces da ti radi kako treba.

 

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

SE sam i hteo.. al opet.. 500 eur za iphone (preko mts-a) vs 150 eur za ovaj moj, u trenutku kad ne blistam sa finansijama..

Da se razumemo... Da nema virusa ne bih imao ni jednu "pravu" zamerku..

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

So, tebi je neki džiberski krimos šljam flešnuo firmware sa adware-om pre nego što je telefon stigao do tebe? Si siguran da nije "obogatio" softver sa još nečim, resetuj passworde na nalozima koje si koristio sa telefona

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, prota_ said:

iphone SE je najbolji budžet iphone, cenim 

mada svejedno treba malo jači budžet, ja sam za nov sa 64 giga memorije pljunuo 420 evra, 16 giga je oko 360 evra ali 16 giga je za sise

aj sekond. iphone se je verovatno najbolji iphone koji možeš da pazariš - ima kućište iphone 5 koji je imho najbolji dizajn koji su imali ikada plus hardver iphone 6s.

 

1 hour ago, Crno-Sunce said:

SE sam i hteo.. al opet.. 500 eur za iphone (preko mts-a) vs 150 eur za ovaj moj, u trenutku kad ne blistam sa finansijama..

Da se razumemo... Da nema virusa ne bih imao ni jednu "pravu" zamerku..

VIP nudi iphone SE za neke razumne pare uz svoje pakete u odnosu na konkurente.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...