Jump to content

Heroes of the Storm 2.0 - beta 2.0 i relaunch igre


Recommended Posts

 

 

Timeline celog dogadjaja:

http://us.battle.net/heroes/en/heroes20/

===============================================================================

Beta 2.0, relaunch igre. Ocekivano sto se mene tice, igra se dosta promenila. "2.0" je ona pocela da postaje jos negde od sredine prosle godine, otprilike. Tj. tada je otprilike bilo aktuelno pitanje "sta ce biti sa igrom?" i "da li ce igra doziveti zimu". Medjutim poslednjih par meseci blizzard je pokazao da "sve se moze kad se hoce" i igra je svakim patchom bila sve bolja i bolja.

Ovaj put emocije su mi pomesane. Sa jedne strane sam odusevljen koliko je blizzard spreman da tek ulozi u ovu igru. Medjutim sa druge strane? Kakav je ovo novi logo? Heroes Brawl mobile? Android Market? Kakve su ovo valute, kao da je Barbie Hotel i Happy Farm u pitanju.

Nemam pojma, prvi utisak. Ako je igra imala ikakav dark element u sebi, ako se i delic mracne atmosfere nexusa osecao u njoj, to je sa ovim patchom otislo. Igra je izgubila dobar deo svog identiteta i postala obicno mobilno genericko sranje. Sto ne znaci da je to lose! Pa danas se svi loze na to, verovatno navuku masu ljudi na tu foru.

Nista, sacekacu da "beta" krene live pa cu da vidim koliko je sta osakaceno. 100% sam siguran da ce milioni doci kada vide ovaj novi stil, dok ce meni da bude krivo sto je igra napustila svoj prepoznatljiv stil i otisla u toliku krajnjost.

Koliko god cudno da zvuci, za mene je hots i nexus imao pricu i atmosferu, sada ce se to pretvoriti u socijalnu igru sa android marketa, sa svim onim sprejevima, sljokicama, glupostima.

 

Ali dobro, videcemo sta ce biti do kraja. Ja sam gotovo siguran da ce postici uspeh - ali po cenu identiteta igre. Sustina atmosfere ide u drugi plan, u prvi plan smajlici, sprejevi, happy farm logo, gemsi...

I da, stara muzika koja su po meni remek dela iz blizzardove istorije mi uopste ne ide uz HotS 2.0, i njegov logo.

Link to comment
Share on other sites

On 3/29/2017 at 7:38 PM, SerbCommando said:

Kakav je ovo novi logo?

Bukvalno nisam ni izvalio novi logo dok ti nisi skrenuo pažnju na to :)

Odavno je inače poznato da Blizz prelazi u "casual" kompaniju, zbog čega je i dosta ljudi otišlo itd, i samim tim je i ovaj logo potencijalni rezultat toga.

A ovo sa sprejevima i to, pa to je popularno trenutno, pa su i oni ubacili.

Link to comment
Share on other sites

Ma bas su mi ubili atmosferu, i onaj collection deo mi je totalni mess sa svim onim razbacanim dupliranim skinovima (svaka boja je sada poseban skin, master skinove ce izgleda ukinuti, tj. od svakog master skina ce napraviti tri nova), base skinovi se nalaze pomesani sa njima, kad kupis skin sevaju vatrometi... Dal su oni normalni?

Mislim prave igru za kezualce, ali ko su ti kezualci sto se loze na takav vizuelni dozivljaj? Pokusavam da zamislim kada sam ja bio srednja skola, i sada gledamo automobile, mobilne telefone, slusamo rok, narodnjake, nebitno sta slusamo i onda nam paznju privuce Happy Gems Hero logo, a na vatromete vicemo wow, kuuul. Nisam siguran da je tako bas bilo. A za to vreme u pozadini cepa blizzardova dark old skull muzika. Sizofrenija.

Link to comment
Share on other sites

Koji kraljevi ispali prema fanovima. Ili su resili da se ovaj put ne zajebavaju?

http://us.battle.net/heroes/en/blog/20653218/heroes-20-veteran-loot-chests-update-4-4-2017

Prvo je bilo:

Completed at least 1 Heroes match: 5 Common Loot Chests

Every 10 Account Levels: +1 Common Loot Chest (35 Maximum)

Every 25 Account Levels: +1 Rare Loot Chest (20 Maximum)

Every 100 Account Levels: +1 Epic Loot Chest (10 Maximum)

Ukupno (Maximum): 70 loot chests (za nekog ko je eventualno account lvl 1000 posle konvertovanja na novi sistem). Ko nije upucen, kada krene novi sistem, loot chest se dobija na svakom novom hero levelu, pa vi vidite koliko chestova je propustio neko ko je vec izlevelovao svoje heroje (posebno se misli na one sa pocetnih levela kada je levelovanje mnogo brze).

 

Medjutim posle feedbacka veteranima su ponudili sledece:

Completed at least 1 Heroes match: 5 Loot Chests

Every 10 Player Levels: +1 Epic Loot Chest (55 maximum)

Every 100 Player Levels: +1 Veteran Loot Chest (10 maximum)

+ 30 day stimpack

Ukupno (Maximum): 70 loot chests (obratite paznju da su sada svi chestovi EPIC, a uveli su i Veteran Chestove sa 5 itema, od toga 1 mora da bude LEGENDARY!)

 

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...