Jump to content

Odlican HS account ! ( 76 Legendarnih karata )


Recommended Posts

Drage kolege Hearthstonovci !

S obzirom da sam dobio novi acc za predstojecu expanziju odlucio sam da prodam svoj stari koji igram maltene od bete i u koji je ulozeno dosta vremena, truda ali i novca. 

Za sve zainteresovane,evo kratkog pregleda sta on sve sadrzi:

  1. - 76 Legendarnih karata (  61 za standard, 15 za wild mode a od toga 2 Golden - Ysera i N'zoth ) -- ukratko,sve vazne legendarne karte su tu za bilo koji deck. ( Za tacan spisak svih legendary karata mozete mi poslati poruku )
  2. - Tacno 168 EPIC karata - ( ukljucujuci i wild mode ) takodje sve bitnije su tu.
  3. - Preko 200 rare karata ( racunajuci duplirane ) - to je samo za standard za wild ih ima jos.

Play mode:

  1. - Svi heroji su lvl 60 sem shamana koji je 41
  2. - Golden Heroji ( sa 500 pobeda ) su: Warrior,Paladin,Warlock,Priest i Mage. ( hunteru fali jos oko 50 )
  3. - 1577 pobeda u arena i Lightforge Key ( 12 pobeda ), ukupno preko 4717 pobeda total

Sve expanzije su kupljene !!  ( Naxx, Blackrock Mountan, League of Explorers i Kharazan ) i  postoji 38 card backova !!

 

I za kraj naravno najbolje: Od dodatnih heroja tu su Lady Liadrin ( paladin ) i TYRANDE I KHADGAR   ( priest i mage ) koji su vrlo retki medju nasim igracima upravo zbog teskoce i problema da se nabave iz nase zemlje ( dok je bilo kratko vreme promocije ). Eto prilike da neko ko zeli ove heroje zaigra na njima jer ih je danas nemoguce nabaviti - a izgledaju fenomenalno.

Za sve dodatne informacije kao i za cenu ( koja nije previsoka ) stojim na raspolaganju. Veliki Pozdrav!

P.S Evo i linka na youtube sa kolekcijom legendarnih karata,cardbeckovima i herojima

https://youtu.be/yopgwvCtjdU

Edited by Bash
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...