Get Adobe Flash player
SavKe

RUR HS Liga 2017 - Faza II - Grupa 2

Recommended Posts

SavKe   

Dal je moguće da niko nije odigrao ni jedan meč 6. kola ili ste samo zaboravili da prijavite rezulate? :D

Đuka je praktično osigurao prolaz, dok se za 2. i 3. mesto bori čak 5 vas, biće uzbudljivo do kraja :D

jolence   

Ivona i ja igramo večeras. Ne znam za ostale

Baš se zakomplikovala grupa.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

E pa drugari, zelim da cestitam svima koji su prosli, i puno srece vam zelim na Lan-u u Beogradu. Takodje cestitke i Savovskom na organizaciji, stvarno je veliki uspeh da ovako dugu ligu sam izneses. Ja se odjavljujem i nadam da se uskoro ponovo druzimo. :)

jolence   

Čestitke svima koji prođoše dalje na LAN party :) a i onima koji to nisu uspeli. Bilo je vrlo neizvesno do samog kraja.

Zabavno beše igrati se sa vama,

Jedino čime sam nezadovoljan su pojedine partije koje sam odigrao i neke greške koje sam pravio, ali na tome se učimo ;)

SavKe   

@jolence kako stvari stoje ti ideš dalje kao najbolji četvrtoplasirani, tako da čestitaj i samom sebi :D Moraću da proverim dobro danas, pa da bude i zvanično, ali mislim da je "to to" :D

jolence   

Izgleda da sam se provukao ipak :)

Mirisalo mi je na neko razigravanje, ali izgleda da je Uberkaiser otklonio i tu mogucnost :)

Vidimo se na LAN-u, a tebi Savke nisam cestitao na sjajnoj organizaciji lige od 80-tak ljudi :), samo tako nastavi ...