Get Adobe Flash player
SavKe

RUR HS Liga 2017 - Faza II - Grupa 1

Recommended Posts

Skillet   

ja se vec oprostio od prolaza dalje (obzirom da je Virusu bilo potrebno 3-0, a svi znate koliko je tesko da se sa jednim deckom uzmu 3 pobede) i sad bacim pogled, kad ono - LADNO SAM TRECI NA TABELI! Hocu da zahvalim Virusu na tome sto je odigrao poslednje kolo do kraja (iako nije imao sanse za prolaz) i generalno da pohvalim sve clanove grupe 1 na maksimalnom fer-pleju. Uzivao sam u ovoj drugoj grupnoj fazi, bilo je bas dosta dobrih meceva.. Zelim srecu svima u nastavku takmicenja, a i svima ostalima koji nisu prosli. na nekim od narednih turnira. Bukvalno je bilo ko od nas mogao da prodje, sitnice su napravile razliku i svi su mecevi (barem oni koje sam ja igrao) bili neizvesni do samog kraja.. 

P.S. Voleo bih da sam screenshotovao situaciju kada Broda sa 0 karata u ruci sa Ragnarosom pogadja face u situaciji kada imam 7 miniona na tabli i tacno 8 helta. Iako je ovo Luckstone, svaka cast njemu i Pakosnom na tome sto su se izdvojili u odnosu na ostatak grupe. Deck preparation im je bio na nivou tokom celog takmicenja (cak i sa nakon promene "aggro mete"), tako da im cestitam na tome.

Vidimo se u top 16 :)

SavKe   

Nije još gotova grupa Bojane, gde si skočio :D

Imaju da odigraju Nerevarine i Sanja, ako Nerevarine pobedi ili izgubi sa 2-3, on je 3. na tabeli. Ako izgubi sa 3-0, ti si treći na tabeli. A ako izgubi sa 3-1, stvara se neki začarani krug tebe, Virusa i Nerevarinea, gde svi imate iste bodove, isti skor (-2) i i isti međusobni skor sa 1-1 w/l i po 3-2 pobedom i porazom :D

Skillet   

Hahah, u jbt gle stvarno... ja pijan nocas video i izneverovao kako su se sklopile kockice. Ali dobro, nije jos gotovo, ideeemo Sanja xD