Get Adobe Flash player
fatboy

FOR HONOR

Recommended Posts

fatboy   

Da li ste mozda opikali For Honor beta i kakvi su vam utisci?

Probao sam da iscedim max iz grafickih podesavanja (iskljucih samo motion blur), 2.5k rezolucija, ultra wide 21:9, ovo je samo jedan kratki sirov snimak sa nVidia Shadowplay.... Na zalost, zbog jadnog pinga imam to neko seckanje u ovom MP-u, kojeg inace nema kada kreiram practice match sa botovima u lokalu.....

Regularni gameplay sam pokazao u Live streamu kod mene na kanalu.....

Edited by fatboy

Lucky   

Igrao sam u više navrata po sajmovima i ovo mi je jedina Ubisoft igra vredna pažnje u poslednjem periodu.

Nije laka, ali ima dobar gameplay.

fatboy   

Da, upravljacki sistem je solidno komplikovan ali za par dana kada se malo uvezbaju odbrana i kombo udarci ide lakse...  Jedino je zajeb kada nemas dobar net a igras MP sa brdom igraca (dominion mape npr) gde zbog laga prodjes ko vo u kupusu...  xD

Lucky   

Nisam MP igrao, da budem iskren, pošto nije ni bilo prilike, više je SP akcija, koja je takođe solidna.

.338   

Jebem ti zivot, sta sve nece napraviti od igrica, a ja i dalje na 4GB rama. Ne mozes sve pocerati. 

fatboy   

Predjoh igru, brutalno izgleda sve, mehanika 9/10, linearna radnja do zla boga ali to je to, slash n hack iz 3ceg lica bez mnogo pametovanja, akcenat je na samim duelima zbog kompleksnosti kombat sistema, kombo udaraca etc. Engine dobro optimizovan...

Pekarman   

Pa akcenat je na duelima jer je igra fokusirana na multiplayer :D Moze da bude e-sport od ovog jedini problem je sto ima nekih papir-kamen-makaze sutuacija 1vs1. 

.338   

Ma da, prerano je pricati o eSportsu,a igra izasla prije 3 dana. Smorice ovo brzo ljude.

Milozof   

sad, nisam imao priliku da isprobam igru, ali mi deluje kao da, mehanicki gledano, nije dovoljno kompleksna da se odrzi na ovom nivou. Opet, deluje zabavno, ali ne verujem da ce uci u esports, ali ako se to desi, mogli bismo videti nov nacin na kojim se pristupa fajterima 

fatboy   

nema ni jedna igra na ovaj fazon sanse za e-sport, simple as that, CSGO all the way.....  xD

exile   

E ja sam igrao open betu kad je bila, bas je strava igra 

Jedino sto ne znam kako ce se zadrzavati na duze staze, ali ovako je zanimljiva skroz

Lucky   
On 20.2.2017. at 1:40 PM, exile said:

Jedino sto ne znam kako ce se zadrzavati na duze staze, ali ovako je zanimljiva skroz

izgleda ne baš najbolje :)

overkind   

Испоставило се да за ПвП наслов, Уби нема капацитета, или жеље, да упегла и балансира игру. Штета, занимљиво је изгледало.

fatboy   

Apropo balansa, juce najavili poliranje bas zbog balansiranja snaga u igri i jos neke sitnice, dolazi kao novi patch valjda....