Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

zapravo mi je logika normalna,pre treba biti ruki neko konstantan(tokom cele sezone jedini brogdon) ko igra veliku ulogu u plej of ekipi nego neko u fenjerasu ko je uzimao ogroman broj suteva i odatle ima veci broj poena...a kosarku kao i svi grobari pratim od malih nogu iako sam je zadnji put igrao 1999 za vreme bombardovanja :D

Link to comment
Share on other sites

relano! :D

da se razumemo, zabole me sto je denver izgubio, mlad je jokic, bice plejofa za njega...niti hejtujem westbruka, covek je car i zasluzio je mvp definitivno...ali sav taj hajp oko nekih rekorda, hajp oko brajantovog oprostaja koji zavrsi sa 60 poena iako pre toga celu sezonu nije imao mec sa 30+ itd, sve mi to deluje pomalo isforsirano

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

posto dzordani, medzici, ptice sekilovi i ostatak nisu bili hajpovani uopste :D
nba je pre svega zabava, pogotovo regularno sezona (jok, igraju 82 tekme zbog takmicarskog znacaja), uvek bila, i uvek ce biti. Da ne ispadnim dei sa ovakvim konstatacijama, ali je stvarno zajeb ako uzmes da pratis nba iz ugla evropske kosarke. Regularna sezona jednostavno sluzi da gledas jokaru kako se igra basketa, karija kako sutira trojke sa 10 metara, vesu kako skuplja tripl dablove i lebrona kako se zalece preko celog terena i rusi sve pred sobom i da se pritom kolko tolko uigraju za ozbiljnu kosarku. 
Pa da je upao denver u plejof, jokara hajp bi splasnuo samo tako, bas zbog toga sto ovo moze da radi samo u regularnoj sezoni.
 

Link to comment
Share on other sites

  • Lex changed the title to JOKARA ZANAVIJEK!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...