Get Adobe Flash player
Lex

JOKARA ZANAVIJEK!

JOKARA 16/17  

62 members have voted

1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

• Naravno da jeste, LOL!
      5
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      11
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      6
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      8
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      11
    • Naravno da nije, LOL!
      2
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      19

Recommended Posts

prota_   

potreban je otadžbini i kad već ne možemo mi da budemo veći ljudi nego što jesmo mora on

a on pije do 5 ujutro pu jebem ti narod

tOMABRE   
12 hours ago, Highl1 said:

a ne možeš da budeš ravnodušan because? Odvaljuje se od svojih para, provodi svoje vreme kako on hoće, i ne kapiram kakve to veze ima? Ne mora više nikad da igra, pa opet ni to ne bi bio razlog za pljuvanje dečka

Ma ne pricam ja o pljuvanju, taman posla. Kad sam rekao ravnodusan mislio sam pre svega da mi je zao, jer mislim da bi mu igranje za repku, takve takmicarske utakmice pune pritiska, pripreme i uticaj pre svega Saleta, puno vise znacilo u daljoj karijeri, nego ovo pijancenje.

Sarma   
On 3.7.2017. at 3:14 PM, mohr said:

jokic to nije uradio zbog para,bobi jeste,to isto je mogao da uradi i bogdan sada ali je on rekao da je totalno nebitno sta ce se desiti,on ce za reprezentaciju igrati 100 %,ista prica i sa Teom.

ista prica i sa teooom... :D

a bodgan ide kod brata divca... upala mu sekira u med... a i nama sa njim... :D

On 3.7.2017. at 2:27 PM, tortky said:

Što je još tragičnije, kada bude igrao na nekom od predstojećih 10 prvenstava i sabijao ima da bude IDEMO JOKARA KARAJ BRE IDEMO JOJ JEBOTE

Jebeni polusvet marmenski :D

likovi bi se izboli nozevima da li treba da ide lazic... i da li ce na parketu makar u jednom trenutku biti full ciganska postava... da li ce bogdan ikada uci u sut... da li je macvan glavat... da li bobiju zena moze da pusi stojeci... 

danas kazem liku koji sutra putuje u madjarsku na tekmu: srecno vam bilo... i osecam se kao nesrbin i prodana dusa... ono jugoslaven i duledupetolizac... :trollface:

15 hours ago, Dule_smor said:

Tu je Milicic da ga vrati na pravi put :tf:

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

taj lik je osvojio prsten... zaradio vise love od divca... poklonio boga oca... siri biznis... pritom ima zdrava kolena!!!

on ima neku kvaku u glavi, ali je sa druge strane objasnio smisao zivota...

On 3.7.2017. at 2:42 PM, shoocky said:

Nema veze, uvek je tu stimara! 

FIXED!

On 3.7.2017. at 3:15 PM, mohr said:

upravo ali djordjevic je pokazao da nije sujetan kako su ljudi pricali i pozvao ga je ponovo ove godine,jos jedna velicina koja se kod nas pljuje na sva usta a covek je jedan od najboljih evropskih igraca ikada.

djordjevic bi posle svega sto je uradio samo na terenu morao da mi siluje svecu da bih imao nesto protiv njega... a uz to je ispao i pametan, posto bez bobija ne mogu da zamislim medalju posle svih otkaza...

On 3.7.2017. at 3:48 PM, pirun said:

Meni je iskreno krivo zbog Jokica... Mislim zbog njega, kada bude gledao putem malih ekrana kako jebemo sve...

on ce makar da gleda preko tv-a... jedan ostao bez medalje zato sto je jeo bananu... :tf:

12 hours ago, shw. said:

bijo bi jer nas je izdo

PROKLET BIO IZDAJICA, SVOJE DOMOVINE!!!

Sarma   
12 hours ago, prota_ said:

potreban je otadžbini i kad već ne možemo mi da budemo veći ljudi nego što jesmo mora on

a on pije do 5 ujutro pu jebem ti narod

fudbalerise se... klasican indijanac... jel dao krv?!? nestasica je...

Highl1   

neverovatno inteligentan igrač, još samo da batali nerviranje kad ga tuku, i top. Juče je baš nepotrebno zaradio tehničku, iako je trebalo da bude obostrana