Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

ja sam očekivao manji broj retardiranih komentara po netu, ali sam opet previše verovao u naše ljude

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

iskreno ne znam kako mozete da se iznenadjujete na retarde kad je nasa drzava olicenje istih,kad god bih usao da procitam komentare na b92,pljuje se zeljko obradovic,max lvl trener koji je podigao lestvicu na najvisi nivo a nadju se ljudi da njega omalovazavaju,pa alo bre,treba nesto jace od napusavanja tih iskompleksiranih govana nize vrednosti

Link to comment
Share on other sites

nije ni priblizno ista situacija bobija i jokica mada su me obojica razocarali prisustvom na onoj inauguraciji ili kako se vec kaze doticnog pedera drzave,sve se tesim da nisu smeli da odbiju ili sta vec,lovernj u kog sam se kunuo je takodje prisustvovao i sve se mislim da nema pojma gde je bio :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, tortky said:

Da, morao je da troši pare pošto parketa nije video :D:D:D:D

upravo ali djordjevic je pokazao da nije sujetan kako su ljudi pricali i pozvao ga je ponovo ove godine,jos jedna velicina koja se kod nas pljuje na sva usta a covek je jedan od najboljih evropskih igraca ikada.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mohr said:

nije ni priblizno ista situacija bobija i jokica mada su me obojica razocarali prisustvom na onoj inauguraciji ili kako se vec kaze doticnog pedera drzave,sve se tesim da nisu smeli da odbiju ili sta vec,lovernj u kog sam se kunuo je takodje prisustvovao i sve se mislim da nema pojma gde je bio :)

pa Žofri stigao na majstoricu protiv FMP2 u polufinalu :tf: 
Ko hejtuje i Bobija i Jokaru, i svakog ko sutra otkaže u budućnosti ili je otkazao je totalni debil. 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ljudi masovno napusavaju djokovica... i to ne sada kada se raspada, nego kada je lomio sve pred sobom... a decko je presao igricu... 

onda ti bude normalno kada napusavaju gurovica ili danilovica... a kada budem umirao ima da mi fleshuju obojica kako nasisavaju qrcem litvance i amere...

ne valja djordjevic... ne valja duda jebeni OTAC ivkovic... ne valja bobi... ne valja jokic... 

i sta onda da kaze jedan stimac... a on je merna jedinica za posvecenost... da su random pljuvaci posveceni svom poslu 0.15 promila stimona bili bi svi primarijusi profesori doktori nauka...

mnogo smo pogan narod...

a sto se tice inauguracije voljenog nam vodje... ne zameram nikome sto je tamo bio iz ubedjenja ili kurtoazije... smrt samo onima sto su bili iz ciste koristi... a jokic sigurno nema nikakve koristi od toga... nezgodno je kad dobijes poziv od predsednika drzave da dodjes na svecanost da se napravis mutav... 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

mislim da preterano reagujete na baljezgarije sa interneta, komentare sa b92, i statuse na fb, ili jos gore stvarate sliku o nama samima na osnovu toga

nista od toga neces cuti kada irl pricas sa nekim, jer niko nije debil da tolike kompleksaske gluposti izgovori na glas

ako ce i da kaze nesto na tu temu recice umerenije ili sa dozom skepse... alo ljudi, internet je to, globalno je da su svi hejteri na internetu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sve je to u redu, njegovo pravo hoce li da igra ili ne, ali ipak ne mogu da budem ravnodusan kada ga gledam kako se opija svaki vikend u Somboru do fajronta u 5-6, dok radi "individualno". I to ne samo vikendom. On je stvarno dobar momak, ali je povodljiv i bojim se da ne krene pogresnim putem.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, tOMABRE said:

Sve je to u redu, njegovo pravo hoce li da igra ili ne, ali ipak ne mogu da budem ravnodusan kada ga gledam kako se opija svaki vikend u Somboru do fajronta u 5-6, dok radi "individualno". I to ne samo vikendom. On je stvarno dobar momak, ali je povodljiv i bojim se da ne krene pogresnim putem.

a ne možeš da budeš ravnodušan because? Odvaljuje se od svojih para, provodi svoje vreme kako on hoće, i ne kapiram kakve to veze ima? Ne mora više nikad da igra, pa opet ni to ne bi bio razlog za pljuvanje dečka

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, pije do 5 ujutro u Somboru, a onda se pojavi danas u Denveru na treningu, ima i teleport!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Highl1 said:

a ne možeš da budeš ravnodušan because? Odvaljuje se od svojih para, provodi svoje vreme kako on hoće, i ne kapiram kakve to veze ima? Ne mora više nikad da igra, pa opet ni to ne bi bio razlog za pljuvanje dečka

Ma ne pricam ja o pljuvanju, taman posla. Kad sam rekao ravnodusan mislio sam pre svega da mi je zao, jer mislim da bi mu igranje za repku, takve takmicarske utakmice pune pritiska, pripreme i uticaj pre svega Saleta, puno vise znacilo u daljoj karijeri, nego ovo pijancenje.

Link to comment
Share on other sites

On 3.7.2017. at 3:14 PM, mohr said:

jokic to nije uradio zbog para,bobi jeste,to isto je mogao da uradi i bogdan sada ali je on rekao da je totalno nebitno sta ce se desiti,on ce za reprezentaciju igrati 100 %,ista prica i sa Teom.

ista prica i sa teooom... :D

a bodgan ide kod brata divca... upala mu sekira u med... a i nama sa njim... :D

On 3.7.2017. at 2:27 PM, tortky said:

Što je još tragičnije, kada bude igrao na nekom od predstojećih 10 prvenstava i sabijao ima da bude IDEMO JOKARA KARAJ BRE IDEMO JOJ JEBOTE

Jebeni polusvet marmenski :D

likovi bi se izboli nozevima da li treba da ide lazic... i da li ce na parketu makar u jednom trenutku biti full ciganska postava... da li ce bogdan ikada uci u sut... da li je macvan glavat... da li bobiju zena moze da pusi stojeci... 

danas kazem liku koji sutra putuje u madjarsku na tekmu: srecno vam bilo... i osecam se kao nesrbin i prodana dusa... ono jugoslaven i duledupetolizac... :trollface:

15 hours ago, Dule_smor said:

Tu je Milicic da ga vrati na pravi put :tf:

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

taj lik je osvojio prsten... zaradio vise love od divca... poklonio boga oca... siri biznis... pritom ima zdrava kolena!!!

on ima neku kvaku u glavi, ali je sa druge strane objasnio smisao zivota...

On 3.7.2017. at 2:42 PM, shoocky said:

Nema veze, uvek je tu stimara! 

FIXED!

On 3.7.2017. at 3:15 PM, mohr said:

upravo ali djordjevic je pokazao da nije sujetan kako su ljudi pricali i pozvao ga je ponovo ove godine,jos jedna velicina koja se kod nas pljuje na sva usta a covek je jedan od najboljih evropskih igraca ikada.

djordjevic bi posle svega sto je uradio samo na terenu morao da mi siluje svecu da bih imao nesto protiv njega... a uz to je ispao i pametan, posto bez bobija ne mogu da zamislim medalju posle svih otkaza...

On 3.7.2017. at 3:48 PM, pirun said:

Meni je iskreno krivo zbog Jokica... Mislim zbog njega, kada bude gledao putem malih ekrana kako jebemo sve...

on ce makar da gleda preko tv-a... jedan ostao bez medalje zato sto je jeo bananu... :tf:

12 hours ago, shw. said:

bijo bi jer nas je izdo

PROKLET BIO IZDAJICA, SVOJE DOMOVINE!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...