Get Adobe Flash player
Lucky

Tražite tim za HotS ligu? Postujte ovde

Recommended Posts

Lucky   

Unutar ovog topica objavite ukoliko ste slobodan igrač i tražite tim da biste se "sastavili" i prijavili za našu HotS ligu. 

Ostavite battle.net kako biste mogli biti dodati od strane drugih igrača.

Ujedno, otvorili smo kanal na našem Discord serveru za ovo - https://discord.gg/Rq5ePhp pa se joinujte i možete i tu  potražiti saigrače.

Srećno!

Trazim tim :) Igrao skoro svaki dan hots dimaond igrac DeadlyFeet#25932 igram po par heroja u svakom role-u ali ono najbolje igram (brightwing,sylvana,diablo,raynor/valla,etc,rhegar,thrall) ima tu jos par :) takodje igram opasnog zeratula njega fora igram jos od bete :) Acc na kom igram mi nije prvi tako da ono imam samo 800 game-ova + prvi ima oko 500-600 p.s. ima doscord,skype itd. :)

Trazim tim. DarkWarChief#2281 . Igram svaki role po par heroja najbolji su mi zeratul diablo rehgar kharazim sylvana tyrael li ming uther illidan. Imam odigrano skoro 3000 game-ova. Od voice chatova imam Curse i Discord .

Tražim tim za ligu, Zlaja #1905 - Igram bilo šta (osim vikinga i Cho'Galla). Ovih dana čak imam vremena i za vežbanje i sve. Javite se ako želite nešto da se organizujemo, samo MOLIM VAS da imate makar preko 20 godina :D