Jump to content

Pillars of Eternity 2 - Obsidian


SavKe

Recommended Posts

Wulfi za tebe jedan put u Bangkok na jedno 2 nedelje da se najebes ko covek i da se vratis srecan i zadovoljan.

Al brate stvarno, istina jeste da su manje vise usrali igru ali opet je i to bolje od skarta koji se pravi. Nije u rangu onoga od pre ali opet je bolje od svega novog.
Mozda ti znas nesto sto ja ne znam pa mozes da nam predlozis ovde sta je trenutno na trzistu bolje od ovog?

Edited by Majstor bora
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, [BMF]Psycho said:

Hahaha Vulfi legendo, ko ti je ukro čekić?
I šta igraš ovih dana da nije sranje?

Ovih dana, nishta. Uglavnom sve je sranje. I ostace tako, poshto ste deo kritiche mase koja zdere memberberries i odrzava na trzishtu nesposobne lazove i prevarante.

Skyrim je bio iznenadjujuce dobar, imajuci u vidu Oblajvon, a D:OS je bio odlichan, ali gle, nije doshao iz kuhinje matorih prevaranata. :)

 

19 hours ago, Majstor bora said:

Wulfi za tebe jedan put u Bangkok na jedno 2 nedelje da se najebes ko covek i da se vratis srecan i zadovoljan.

Jel' idete sa mnom, poshto vam se PoE ipak nije dojmio?

 

1 hour ago, G!!! said:

izbor rpg igara je toliko sirok i veliki u poslednjih 15ak godina da smo prosto slepi kod ociju :D

Po istoj logici, Vuchic i ekipa su ti sada sigurno mega gotivci?

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

On 1/28/2017 at 3:41 PM, Wulfgar said:

Ovih dana, nishta. Uglavnom sve je sranje. I ostace tako, poshto ste deo kritiche mase koja zdere memberberries i odrzava na trzishtu nesposobne lazove i prevarante.

Skyrim je bio iznenadjujuce dobar, imajuci u vidu Oblajvon, a D:OS je bio odlichan, ali gle, nije doshao iz kuhinje matorih prevaranata. :)

 

Jel' idete sa mnom, poshto vam se PoE ipak nije dojmio?

 

Po istoj logici, Vuchic i ekipa su ti sada sigurno mega gotivci?

cekaj cekaj skyrim je dobar i D:OS je vrh dok je sve ostalo sranje prevarantsko?

ahaha

idi gledaj se u ogledalu i preti sam sebi prstom

poy

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, G!!! said:

cekaj cekaj skyrim je dobar i D:OS je vrh dok je sve ostalo sranje prevarantsko?

ahaha

idi gledaj se u ogledalu i preti sam sebi prstom

poy

Kapiram da bi i to bilo intelektualno iskustvo koje bi me daleko vishe ispunilo od ove debate sa tobom, poshto ne znash gde bijesh.

Na prvoj strani se sve nadash da ipak mozda nije PoE 2, onaj PoE shto si backovao sa sve ekspanzijama, pa stao na Act 2 koliko je dobar. Od ekipe koja nam je dala takve bisere kao shto su Alpha Protocol i Dungeon Siege 3. Ne hvala brate, Skyrim all day long.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Kada bi mozda upotrebio mozak mozda ne bi morao da smisljas pretpostavke tamo gde im nije mesto

A nije bilo porebe da pretpostavljas nista jer sam neposredno pojasnio zasto sam zastao za poe, ali morao si da se dodatno napregnes posto si bezobrazan beskrajno jer hajde da izvrnemo sve sto se moze izvrnuti a ne da odrizmo komunikaciju normalnom

Za mene alpha protocol je vrsna igra, daleko ozbiljniji rpg od recikliranog generickog skyrima

Sto se mene tice, normalno uzivaj brate igraj sta god hoces, pa i skyrim, pljuj po random ljudima koji su nasli nesto kvalitetno u poslednjih 15 godina ili sta god te vec cini srecnim

 

back on topick

Skupili su skoro 2 milke, sto bi trebalo da znaci jos malo sledeci stretch goal

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Josh intervju

https://m.twitch.tv/videos/119024818

Dual wielding može sa ranged i melee kombinacijama, biće specijalizacija klasa ko u Baldur's, a kompanjoni će reagovati na odluke i možda čak quitovati party, opet ko u Baldur's.

I like it, I like it a lot!

Zanimljiv intervju sa matorim Fergusom

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ovaj stretch cilj me je oduševio, ništa mi ne ubija imerziju kao kad vidim isti portret po 657 put u rpgu

Quote

we would like to create unique portraits for every quest-giving NPC across the entire game. Portraits are a wordless way to tell a story about a character and this is something we wished we could have done more with in the first game. Our talented 2D artist, Matt Hansen, has developed a watercolor-style portrait for conversations that could allow us to add many, many more portraits to the game.

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vudu danas video tu patku dok sam gledao klip i odmah pomislio na tebe :D (no homo ofc)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

izasao novi stretch goal za 2.6 mil

https://www.fig.co/campaigns/deadfire?update=256#updates

Berath's Blessings is a new feature for Deadfire that gives players special bonuses when they start a new game, based on achievements that have been completed in previous gameplay. Berath plays a large role in the story of Pillars of Eternity II: Deadfire that we don't want to reveal quite yet, but she will aid you at the start of your adventure with her blessings. These can be used as a helping hand to defeat that next difficulty level, to provide additional challenges, and to increase the reward for chasing down and completing achievements. Each completed achievement gives the player points to spend on blessings when they start up a new game.

Later this week, our next update will feature new art and graphics technology created for Deadfire, so stay tuned to the Fig page for that! 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://www.fig.co/campaigns/deadfire?update=277#updates

Skuljeno vise od 3.5 miliona i uslo se u zavrsnicu fig-ove kampanje (ostala je najava da ce moci da se da lova i nakon same kampanje, sto je manje vise postao standard u crowdfundingu)

Prikazan je novi nacin putovanja mapom

Baza je sada mobilna i u formi je broda koji ce moce da se apgrejduje, stilizuje mozda cak i da se kupi veci ili drugi ako se dogura do sledeceg stretch goala

 

 

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Svi stretch ciljevi za brodove  prolaze, sad ostaje da se dogura do tih 5 milona i doda ono kul bledo čeljade :D

http://play.co.rs/2017/02/pillars-of-eternity-ii-juri-ka-5-milona-dolara/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U to sam 100% siguran, ali jebiga, ne mogu da dokažem pa se držim onoga što vidim :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...