Jump to content

EXIT 2017


prota_

Recommended Posts

exit se sada proširio na 4 festivala

25. i 26. svibnja u umagu 
2. i 3. juna u temišvaru
od 6. do 9. jula na tvrđavi
od 13. do 15. jula na jazu

objavljena su za sada neka imena, ja sad nemam pojma jesu sva za tvrđavu ili za sve festivale. dolazi lijam galager iz oazisa, hardvel užasni, pol kalkbrener, hot since 82, recondite live (!), i još neka imena, detaljnije na http://exitfest.org/en/lineup-2017

koliko vidim do kraja januara daju akciju za bandl kartu za sve festivale, verovatno će ta promocija ostati do kraja 

svi detalji na http://exitfest.org


Fn3t2eL.gif

Link to comment
Share on other sites

Slusao sam Kalkbrenera kad je bio prosli put (ne znam koja je godina bila u pitanju) i stvarno je bilo odlicno. Nisam slusao kako to sad izgleda, ali nesto mislim da je taj njegov dolazak prehajpovan... videcemo...

Drago mi je sto dolazi Recondite, jer sam ga propustio sad letos kad je bio u Bg-u.
I Jamie Jones takodje, to moze da bude fino.

Nisu lose poceli, ali se iskreno nadam, zbog samog festivala, da ce dovesti bar dva neelektronska dobra imena na Main, nema toga nekoliko godina vec.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LESkOpoz said:

Drago mi je sto dolazi Recondite, jer sam ga propustio sad letos kad je bio u Bg-u.

Ово није неоправдани, ово је за укор!! : )
Тај наступ је нешто најбоље што сам слушао прошле године, а генерално један од бољих лајвова које сам чуо. То се не може наслутити слушањем музике коју прави, јер доста трака му нема клубску атмосферу, али када ради лајв, направи паклену атмосферу. Бог

Не знам шта се маса напалила на Лиамов наступ, човек тек кренуо у соло воде, вероватно очекују да ће пјевати Oasis пјесме у акустичном аранжману.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bolje noela da su doveli, aktivniji je sa svojim bendom nego liam :<

recondite je baš pokidao na kališu i nadam se da će biti podjednako dobar i više bih voleo da je na hns stejdžu ali jebiga

i naravno uvek bookuju one hit wonderse koji će da okupe najviše ljudi što im je i poenta doduše

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Bih sinoć na Killersima, bilo je fino.

Nešto su se raspadali i oni i ozvučenje prve 2-3 pesme, bilo je teško za slušanje, ali su se posle sastavili. Vidi se da su matoriji nego kad sam ih pre 4-5 godina ili kad već slušao na Szigetu, ali se trude :)

Ona gužva na ulazu je inače bila paklena, ako budu na isti fazon puštali ljude i kada krene EXIT treba doći 2 sata pre željenog nastupa otprilike.

Link to comment
Share on other sites

Свака част за Exit, направили су хајп око доласка небитног бенда и продали све карте. Покушавам да се сетим фразе коју су користили, али не иде ми. Могуће да је трећа из доњег цитата, "Најбољи велики бенд на свету", lulz

Quote

 

U sredu, 5. jula, na tzv. „nultom danu“ festivala Exit 2017, nastupiće jedan od najtraženijih bendova 21. veka – The Killers.

„Jedan od najvećih bendova veka“, „Najveći američki rok bend“, „Najbolji veliki bend na svetu“, samo su neki od citata o ovoj super grupi koji su napisali svetski mediji kao što su NME, MTV, VICE i brojni drugi.

 

 

 

Притом, да ли треба поменути да им музика није чак ни за Recycle Bin, већ Shift+Delete да случајно негде не остану трагови исте.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kori, koga nisu doveli a trebalo je pa si se razočarao? :))

Možemo da raspredamo o ukusima, dakako da mi se ne dopada to što pričaju da "je najbolji bend" ali ni ne mislim da je to rasprodalo karte. "Svi" posetioci koncerta su bili upoznati sa numerama, što će reći da nisu padobranci. A i da je muzika za risajkl bin, eh sad!

Link to comment
Share on other sites

Daft Punk!

Нисам рекао да им је музика за рисајкл бин, већ да није ни за то. Зато не видим шта друго може довести до распродаје карата осим хајпа. Не причамо о гужви, већ о распродаји, да поновим : ) Није то мала ствар. 

 

"Well, somebody told me you had a boyfriend
Who looked like a girlfriend
That I had in February of last year
It's not confidential, I've got potential"

inb4 Не суди бенд на основу хитова. Чуо сам много више од бенда да могу имати залеђину за овај оправдани хејт : )

 

Просуо сам токсичност због прееевелике разлике између хајпа и квалитета. Ако са нечим имам проблем то је чињеница система пословања у музичкој индустрији. Требало је пар деценија да сазри такав модел пословања, али сада дефинитивно знају како се прави хајп, без обзира на квалитет. Раније си заправо морао бити океј музичар донекле да би могли да те исхајпују, иначе би био линчован због продаје магле. Сада се продају брабоњци за кавијар и људи хоће још.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Corey said:

Нисам рекао да им је музика за рисајкл бин, већ да није ни за то. Зато не видим шта друго може довести до распродаје карата осим хајпа. Не причамо о гужви, већ о распродаји, да поновим : ) Није то мала ствар. 

Stvarno ne mislim da je hajp doveo do rasprodaje karata. Voleo bih da imam "dokaze" ali bih rekao da je procenat ispod 5% onih koji su odreagovali na PR priču "najbolji bend ikada" pa zbog toga došli. Na kraju krajeva karte za Killerse su se prodavale odvojeno od Exit, što znači da nisi mogao ni da "dođeš jer nemaš šta drugo pametnije da radiš". Mislim da su ljudi došli jednostavno zbog toga što Killersi imaju (pre)veliki broj hitova (ne ulazim u njihov kvalitet) koji je zagrabio veliki broj ljudi odnosno široku publiku.

Eto na primer pesma koju si embedovao je tipična haha-hihi pesma nota koje se lako dopadaju ljudima i ja iskreno mislim i da se ni samim Killersima ne dopada previše, zato je i pevaju odmah pri početku. I to je pesma uz koju se iskaču tinejdžeri i idemo dalje. Onda postoje pesme koje pak vole malo stariji, a bila ih je gomila, pa oni još stariji koji vole "balade" etc.

Meni je lično taj žanr muzike ok, ne smatram ga vrhuncem niti se udubljujem previše u reči, pa me to pogodi pa ne znam gde sam narednih pet dana, ali stvarno ne mogu da se složim da su toliko loši da nisu čak ni za risajkl bin. Tom logikom praktično ništa što se pojavilo na EXITu u proteklih 10 godina nije za risajkl bin. Ali i to je OK, jer si ti onda publika za Kolarac.

 

Link to comment
Share on other sites

Био и ја синоћ на килерсима и то само зато што сам имао џаба карту па као ајде. Боље да нисам отишо, сморих се као никад. Концерт је требао да буде у сава центру или тако негде где можеш да седнеш и заспиш

 

слажем се са коријем, шифт дилит

Edited by strokan
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Corey said:

Свака част за Exit, направили су хајп око доласка небитног бенда и продали све карте. Покушавам да се сетим фразе коју су користили, али не иде ми. Могуће да је трећа из доњег цитата, "Најбољи велики бенд на свету", lulz

Притом, да ли треба поменути да им музика није чак ни за Recycle Bin, већ Shift+Delete да случајно негде не остану трагови исте.

izvini buraz, ali stvarno postaješ forumski hipster na kub.
Ja ne slušam killerse, i verovatno ovde znam najmanje pesama od njih od svih na topicu, ali reći da su nebitan bend je baš notorna glupost. O ukusima ne treba raspravljati, ali killersi jesu jebeno ogromno ime, i ubedljivo najveće na ovom exitu (uz ajde Liama), i naravno da su rasprodali sve, i da je bilo i pun kurac stranaca. Ne vidim čemu poseravanje po svemu što je popularno (a da to nije baš Ceca i Džastin Biber i sl), da bi bili drugačiji, kul i zanimljivi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Šta fali Džastinu?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...