Jump to content

Stiže Valeera!


Lucky

Recommended Posts

1 hour ago, voodoo_ said:

Ilidan je samo primer, recimo Arthas kao zajebani oklopnik sa mačekanjom trebalo bi da bude strah i trepet na nivou Svena, ili Diablo kao nezaustavljiva mrcina čiji udarac vizuelno i zvučno treba da bude više nego ogreb mačke (a nije) itd.

Arthas treba da dobije novi model i verovatno neke buffove (reworkove). Medjutim Diablo... Osecaj dok se igra diablo, bukvalno materijalizacija snage i moci, ta nadmoc njegovog prisustva je predobro docarana. E sada, to sto izostane isti toliki damage, jbg, da ima i to, winrate bi mu otisao na 70%. I onda bi stvarno bio ko pravi djavo, protiv koga neki tamo covek kao raynor logicno i nema neke sanse. Znaci ipak mora da se postuje i neki balans, pa i same klase moraju da imaju svoje prednosti i mane, nerealno je ocekivati da neki heroj ima sve.

Ne znam, nikada nisam postavljao sebi pitanje zasto neki tenk nema veci damage, jednostavno, to je team-based moba, svako mora da ima nesto, a da nema nesto drugo da bi uopste bilo potrebe za timskom igrom. Prosto mora tako da bude.

 

1 hour ago, voodoo_ said:

 

Evo gledam sad neki replay - heroji ni nemaju "take hit" animaciju! Jedina vizuelna indikacija da si primio udarac (ne računajući health bar) je ona bela "zvezdica" koja se na trenutak nacrta između žrtve i napadača, i to je sve. Suzio bih problem na ovo.

Nema ni dota 2 take hit animaciju. Zato me i cudi da se to samo ovde istice kao razlog za neki failure. O LoL-u ne bih da pricam, mislim da je igra graficki inferiornija od obe (iako za svoj ne bas visok tehnicko/graficki kvalitet za danasnje standarde, ima poprilicni sarm).

Na kraju krajeva, uvek postoji ono da jednostavno nije kliknulo i to je to. Medjutim to nema veze sa sitnicama o kojima mi sada pricamo (jer league of legends bi danas bio popularan kao HoN da to odlucuje), vec stvar ima veze sa mnogo dubljim gameplayom (sto opet ne iskljucuje da ga je prosecan moba igrac samo povrsno shvatio - "sta, nema last hit? Nula skill!", "koliko je ova igrica glupa, mucim se pola sata sa zagarom da sjebem fort, oteram heroja sa linije, i na kraju oni uzmu punishera i sjebu nam fort za 15 sekundi! Jebeni NPC sjebe fort umesto njih!" Dobar broj igraca se nije ni potrudio da dublje shvati ovu igru. Probas da ih uvedes ako pokazu zainteresovanost, ali ako ni tada ne klikne, jebiga. Ne mora uvek ni da bude do igre.

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

U igri Gigantic postoji heroj TRIPP, jedna od onih zbog kojih se zainteresujes za igru. HotS nije imao takvog heroja i svaki put kada na forumu ili redditu ljudi pokrenu temu koji tip heroja fali, ja uvek pomislim na Tripp :)

https://www.gogigantic.com/en/heroes/tripp

Sada kada je stigla Valeera, treba mi jos shapeshift multiclass druid i D.Va :) To je sto se tice mehanika koje bih voleo da igram u HotS-u. A sto se tice samih heroja, ne igram nesto blizzardove igre, tako da obicno krenem da otkirvam background pricu tek kad se heroj pojavi u HotS-u :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...