Jump to content

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Hajmo i ovde 5 ključeva za World of Warplanes closed betu:

65UBNG-KN94CC

65UBNY-XB94MX

65UBNA-RW23NY

65UBNG-AP57HF

65UBNZ-BM32FD

Invite code provides you with direct access to World of Warplanes closed beta. You will join the ranks of virtual test-pilots and together with your fellow combatants master the game ahead of the majority of players.

1. If you are not registered in World of Warplanes, do it at http://worldofwarplanes.eu/registration/en/.

2. Log in with your account and go to http://worldofwarplanes.eu/cbt/invite/

3. Click on “Have an invite code” hyperlink to enter the invite code.

4. Start your battle!

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja koliko znam njihov "najveci" tenk u ww2 je bio type 3 chi-nu, 21 tona, 75mm top i oko 50mm armor...a i on je vise bio medium nego heavy, napravljen da counteruje m4 sherman...nemam pojma dal ce da izmeisle jos nesto, japanci bas nisu imali neke tenkove, a ni planove za neke fensi prototipove

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

e bre Dule, pa uvek mozesh da igrash samo sa kinezom tier III - Chi-Ha - on je japanac :)

off topic - sa 4 divizije tih lepotana sam poprilichno pochistio kineze u HoI svojevremeno :)

btw specifikacije za tenkove su varirale od nacije do nacije, nagadjam da mozda po japanskim specifikacijama on mozda nije bio medium :) naravno, nemam podlogu za ovo, ali me ne bi chudilo :) ipak je na Pacifiku bilo premalo tenkova u igri :)

elem, javimo, nemash brige :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

uh.. ne igram trenutno kineze pa cu ti napisati neki moj generalni utisak o njemu na osnovu par probanih partija sa naloga mog druga:

brz je tenkic (60ak km/h maksimalno chini mi se, meni makar nije ishao brze od toga), poprilichno je fino okretan, imao je kada sam ga ja vozio top kao type 59, dobro ne taj top, ali top tih karakteristika, medjutim moze se istraziti i top sa boljom penatracijom (dmmg dodushe ostaje isti), medjutim ima par mana - njih konkretno nisam primetio igrajuci sa ovim tenkom, jer sam bash odigrao fino te 2-3 patije, vec igrajuci protiv njega - deluje mi da mu je lako naneti shtetu na modulima, tipa upaliti ga, razneti mu ammo rack itd., a i ima malo hp-a brate.. valjda 1050 shto je manje nego recimo amx 13 90..

ali sve u svemu mislim da je ok light tenk i da ga vredi voziti, narochito jer mislim da je sledeci u tom nizu (valjda wz-120 ili tako neshto) odlichan mt :) odnosno, tako makar deluje kada god naletim na njega u bitci, ima neki ludi top sa dmmgom 400+, ali malo sporiji rof.. dodushe imash i neki sa manjim dmmgom ali boljim rofom..

nadam se da sam ti iole pomogao :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Шалунастрану, ВоТ је лакше дозирати од нпр. ММОРПГ игара, из простог разлога што, ако играш рекреативно, теби једна играчка целина (један фајт) одузме око пет минута. Тако да можеш да га штелујеш како год оћеш. Наравно, можеш и да се напржиш и да узмеш да играш милион сати дневно, али технички је лакше углављивати га у распоред.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Wot ce ti uzeti daleko manje vremena nego WoW

ako si zainteresovan imam par invite kodova sa 1000 golda i nesto dana premiuma pa mogu da ti posaljem, free ofskroz :) , a imam i invite kod sa mesec dana premiuma i 2500 golda(sto dodje jos mesec premiuma) ali njega ne dajem dzabe :}

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

лол, па лооол како је тако до јаја лол

 

Чак су ти и ове мердевине по куполи 3д лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prodajem WoT acc jeftino, u garazi imam G.W. E. 100 3 perka, 3 kamulaze, zastave Srbije, Obj 261 3 perka, 3 kamuflaze, iste zastave, Bat. Chatillon 155 58, 3 perka, 3 kamuflaze, iste zastave, premium tenk Panther/M10, otkljuchano josh IS, nemacki TD 6 tier, T 50-2, kv13... 52% win rate. U garazi josh Elc amx 3 kamuflaze, 2 perka, zastave Srbije, Kv1, Gw panther 3 kamuflaze, 2 perka, zastave iste. Cena po dogovoru. Poruke ili poziv na broj 069/753-615

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...