Get Adobe Flash player

Recommended Posts

Coyote   

Danas sam uzeo oko 100k expa na BC 25t AP :D ako izdrzim jos sat.. mozda i kupim BC 25t na kraju, (oko 40k) mi fali :D

Edited by Coyote

AAA, kako mrzim kad uzmem nov premium, pa zaboravim da ukljucim accelerate crew training!

nego kad ce vise one Frankenstajn tenkove da izbace iz garaze, nerviraju me

Pekarman   

A zar nije fora da su oni u garazi zato sto imas akumulirani exp na njima koji mozes konvertovati u free exp? Ja mislim da sam procitao davno nesto o tome, kako rent/event tenkovi ostaju u garazi dokle god ima exp na njima iako ne mozes da ih vozis dok ne potrosis gold da konvertujes?

vrlo moguce, samo da pokupe golda sto vise :D mada ja nemam expa na njima, vec sam konvertovao ono malo dok je bio popust

jedva cekam da oprema ponovo bude na popustu pa da zamenim ove sirotinjske binose coated opticsom na svim tenkovima

Coyote   

Ja sam prebacio sav exp jos za vreme eventa i batalio ih da igram, i dalje stoje.. Ali u zivotu nisam nikada vise expa uzeo nego juce, za 5h igranja 100k expa bez mnogo truda :D
3-4k expa u proseku po partiji :)

Da brate ,ja dobio premium,dobijes x2 za pobedu i jos sam uplaio bonuse od 50% xp (potrosio one od 100 odavno) i tako sam rokao oko 4k xp kad pobedim,sad moram da se naoruzam za dve nedelje kad bude opet ova misija x2

Sent from my Moto C Plus using Tapatalk