Jump to content

Recommended Posts

Cek, ja ocigledno nesto nisam dobro skapirao. Mislio sam da ove ordere dobijem kad zavrsim prethodne misije koje nisam with honors zavrsio. I evo sad odradim jednu za t28 za koju pre nisam ispunio sekundarne uslove, ali nisam dobio nista?

edit, glup sam, sad vidim da se to odnosi samo na poslednje misije za svaku klasu...a ja samo 3 nisam zavrsio with honors tako da mogu max jos 3 ordera da zaradim ako se iscimam

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 10/20/2017 at 7:31 PM, Dule_smor said:

 

@Zwerko, jel si siguran da mogu da se preskoce misije i zavrsi odmah samo poslednja sa orderom i da se dobije nagrada tj tenk i zenski clan posade?

 

shot_1090.jpg

Jos jednom da pitam, jel ovo znaci da necu dobiti order ako sam preskocio prethodne misije, ali dobijam modul za tenk i zenskog clana posade?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

U pravu si, radi, odradio lajtove za t55a, sad su mi ostale jos samo poslednja sa arty i td, a imam i jos 6 ordera:)...pa koju prvu zavrsim, na drugu cu da spucam ordere, ne mogu vise da se cimam:)

edit, iz nekog retardiranog razloga mi od malopre ne radi automatically return crew iako je stiklirano, wtf, nista nisam menjao u modovima

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moze neko da mi prokomentarise na kom principu radi cuveni MM,ja razumem da te ne ide pa da imas npr 40% pobeda,likovi koji nista ne rade u partijama imaju po 45%,kako je moguce da juce odigram 69 partija i da imam 30% ,sad kad bi upalio tenkove i samo stajao u zbunu i tako 69 partija da odigram danas imao bih vise pobeda,ovo ne da je frustrijajuce nego aktivira zuc i cir na zelucu jbt.

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...