Jump to content

Recommended Posts

cek, cek, jel realna ova ponuda, da se nisu malo preracunali...samo ovih 50 personalnih rezervi za +50% kredita za 2 sata moze da donese izmedju 50 i 70 miliona kredita ako se igra samo sa premium tenkovima i premium nalogom...ako stignem sutra do banke da svratim uzecu verovatno ovaj paket onda...mada pitanje je koliko vremena cu imati da igram realno

https://eu.wargaming.net/shop/wot/specials/7302/?utm_source=wot-portal

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Obj 268, je sada buffovan, znatno bolji shell velocity kao i ugao pomeranja topa. Jedino mi fali LT od desetki, naravno i arty. Definitivno uzivam u Skodi T50, isto tako i u T49, definitivno cu ih ostaviti! Jer realno T9 imaju najbolji matchup u igri trenutno, a i ultra fun su za igru ovi tenkovi :D Ovo naravno za Sheridana razmisljam da bih mozda mogao lakse igrati neke LT misiju kroz Grand Battle sa tim tenkom, mada opet, uzeo bih mozda Obj 140, ne znam, nisam pametan :(

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa nije, al ne znam dal je do sad bila neka grana dva puta na top of the tree?

Zanimljiva akcija za vikend, sta uzeti sad, a para nema :)

https://worldoftanks.eu/en/news/special-offers/special-veterans-day-nov-2017/

kao stekam pare za 13 105, a sad me mami da uzmem emil II i t62a ako uspem da ga izgrindam dok je ovaj popust 15%...moracu opet da prodam nesto :(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Škoda je bila u maju 2016 ali je Dule u pravu, otkad su uveli ova glasanja i slično, što je bilo sredinom 2015. do sada se nijedna grana nije ponavljala, tj verovatno će menjati sistem pre toga a za to još nema najava. U prevodu Škodilak neće opet bar još 6 meseci a verovatno i duže, bolja ideja je kupiti ga kada je 15% popusta kao sad za vikend ili kao što će sigurno biti na popustu za Novu godinu. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...