Jump to content

Recommended Posts

U načelu Wargaming tvrdi da je to potpuno nasumično ali u praksi neki ljudi su čak pokušavali i da dokažu kako postoje amplitude - prvo te malo provuče kroz blato, pa onda malo dobijaš i tako. U načelu nema potrebe cimati se oko trenutnog winrate već samo oko prosečnog a to može da se popravi kontinuiranim boljim igranjem. Ako kontinuirano loše igraš ili igra bot mesto tebe onda ćeš u najgorem slučaju imati oko 45% WR, mislim da nikada u igri nisam video nekoga sa ispod 42-43. Ako igraš dobro, a pogotovu ako igraš u vodu sa više ljudi možeš da se popraviš do 60ak %. 

A te serije, jbg, imao sam serije od 40 partija sa winrate 10% a imao sam i serije sa 30 partija sa 90% pobeda, kako te ubode, ali da ume da frustrira ume. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Botovi su se od pamtiveka koristili za grindanje exp-a i slicno, ali ne donosi dobre rezultate gotovo nikad. Osmice su trenutno najgore za igranje, najlosiji MM imaju, LT mogu da se provuku, dokle god nije neka gradska mapa. Srecom budu tri tenka sa T10. Koliko sam video T7 i T9 je najisplatljiviji :D tj najnormalniji MM, kao i T10.
 

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Poserem im se bas u Haloween specijal, celo vece su serveri i ping u kurcu, ne moze covek normalno random gejm da odigra, propadose mi personalne rezerve za dzabe

edit, evo sada ne moze ni da se udje u igru, fala im sto su mi upropastili dve personalne rezerve

i otkad je jebeni tier X patton 205k expa, bio je pre 160k kao najjeftiniji tier X za exp sad su i to povecali mamu im

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Coyote

Skupio si sve tokene iz ove nedelje onda, cekas petak za novu turu misija gde ces da dobijes ostale. Nije lose event, samo u kreditima si dobar 4milke plus jos ako te useru mesta u garazi ili u baraci iz tierIII i tierIV sarkofaga nije lose, nije lose. Naravno, partije gde ti 3 lika umru odmah a ostatak juri da ubije minjone dok ti gledas da ubijes glavnog ti malo po malo uzimaju dusu, mic po mic. Imao sam partiju gde su se 3 lika prevrnula. U jednoj je lik mislio da ce da profitira ako se zakuca u poprecnog Stain-a sa 27hp-a a on bio na full-u. Ostao je vez 90% istog :D Ne kapiraju ljudi da su povecali ram dmg za ovaj mod da bi omogucili Glavnom baji da neosmetano ide marsutom. Naravno "shoot the glowing bits" je za mnoge visa nauka.

Jos ako im se pokaze ovo sa dva tureta kao uspeh, nova meta :D 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...