Jump to content

Recommended Posts

Super, bicu rank 0 jer nema teorije da igram u to vreme :D

Hvala na odgovoru Zveromire :)

Edited by Faramir
Nije tesko biti fin ;)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Ne može t-54 da se masteruje nakon par partija, to je onako ružna devojka koju zavoliš vremenom :)

Elem, sreca pa za vikend u ove ranked battles udju ovi neozbiljni igrači pa može da se napreduje lepo, sa E50M sam bio uzeo 7 chevrona za redom i taman da uzmem rank 4 ono se iznerviram i gotovo... nista sutra cu probati da ga se domognem :) Ali mi je zanimljivo kako tipa sada na rank 3 više od pola igrača nema ni jedan MoE na topu (nemam xvm da gledam kakav im je rejting). Samo pokazuje da učinak u suštini više zavisi od sreće da dobijaš partije za redom a ne toliko od umeća. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Dule_smor said:

jako produktivan vikend, pogotovo nedelja...a u rankedu jedva zadrzah rank 2, serem se bas u sve

Mislim da nema veze gde zavrsis stage u ranked, tebi se racuna najbolji rezultat za ishod. Tipa ako si bio Rank 4 on ti to racuna na kraju stagea, problem je samo kad se vratis na 2 ces tesko ponovo do tipa rank 5. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sto kaze Zw, nekako T62A me vise privlaci za otkljucavanje, prvo imam posadu "nabudzenu" jos od onog eventa sa loptom, drugo precizniji top od Obj 140, bolji oklop kupole i jedan CH, dok Obj 140 ima 2 na CH na kupoli. Danas otkljucavam verovatno  T62A, ali mi fali 4.5 mil kredita :(

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Cek sad, u ovom drugom stage-u ti kao treba 6 poena da bi uopste usao u rangiranje. Jel se za svaki rank dobija po jedan poen? Ja sad imam 4, a drugi sam rank, i prosli stage sam bio drugi rank, to je 2x1+2x1...znaci treba da uzmem jos dva ranka da bih dobio ta dva usrana poena i usao u rangiranje uopste? Ili sam sve pogresno skapirao:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 6/14/2017 at 10:05 PM, Dule_smor said:

Cek sad, u ovom drugom stage-u ti kao treba 6 poena da bi uopste usao u rangiranje. Jel se za svaki rank dobija po jedan poen? Ja sad imam 4, a drugi sam rank, i prosli stage sam bio drugi rank, to je 2x1+2x1...znaci treba da uzmem jos dva ranka da bih dobio ta dva usrana poena i usao u rangiranje uopste? Ili sam sve pogresno skapirao:)

jos jednom, jel sam ja ovo dobro skapirao:) nego ne vredi igrati ovaj ranked bez premiuma, danas mi istekao i mnogo se trosi kredita samo sa desetkama:(

btw, jel bio kranvagn na top of the tree?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja te u startu nisam skapirao bio uopšte šta hoćeš da kažeš, ali recimo ovde imaš neke odgovore na ta pitanja https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/ranked-battles-faq/

Koliko kapiram svaki stage rankeda je poseban i poseban skor se vodi s tim da ti te poene akumuliraš tokom stageva. I sad su proširili da će da bude od 18 do 24h što jeste bolje ali meni na primer na pravi preveliku razliku. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...