Jump to content

Recommended Posts

Ja nigde nisam nasao neki konkretan info ali mislim da pije vodu to sto si ti rekao ranije da je najrealnije da patch izlazi u sred nedelje, tj sredom. Sta ce biti ostaje jos da se vidi. 

Meni inace ovaj Leopart PT A sad legao kao budali samar, ostalo mi jos nekih 90k XP da skupim do Leoparda 1 i cenim da cu to bez problema odraditi u narednih par dana, onda ostaje samo jos oko 2 milke kredita da nagrindam ali sta se mora nije tesko :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ajd nadajmo se da ce biti tako, ako me sutra ujutro saceka patch, a nism uzeo ru251 ubicu se.

Nego dobio sam neki kupon od WGa zbog 6 godina otkad sam se registrovao, 30% discount na bilo koji item u oremium shopu, ah sta uzeti sad:)

Rekao sam da necu vise kupovati premium tenkove, al sad me mami onaj scorpion g na akciji...al opet mnogo je to cak i sa ovim kuponom za 30% popusta...na kraju cu uzeti gold ili premium nalog samo

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pomoc dule

imam mt25  nisam otkljucao ni lttb ni t54laki ali imam t54medium kupljen i objekta 140 da li moram da kupujem ova 2 spotera lttb-a i t54laki ili ne jer imam t54 medium u toj grani spustao sam se sa objekta to jest sa mediuma ...mislim na ruse ..sta da radim ima li neko da kaze ili predlozi ?

 

Link to comment
Share on other sites

Prijatelju dobri,
Sve zavisi zbog cega ti zapravo pitas to sto pitas. Predpostavljam da pitas zato sto zelis da znas sta i kako ti je dalje raditi sa lt granom Rujana.

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/918_ussr_lt/

Ovako imas te izmene srocene, odnosno ovako je to wg napisao pre jedno 20 dana. E sad, da li ces kupiti... Pa zavisi od tebe, zelis li da guras lt granu ili ne. E, to je pravo pitanje za tebe. :)

A, ovako je taj tekst regulisao nas drug Zveroslav:
 



Poz! :)

Edited by Faramir
dodatne informacije

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, rece mi drug da nije probao, ali da nemas samo logovanje na linku, vec se ulogujes na wg-sajtu... Nemam pojma, ne deluje mi da je ovo u tom smeru, ali dobro, mozda gresim, ne iskljucujem. Otud i pitanje da li je probao neko :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Dobijaju kupone samo oni koji mega troše na premium tenkove :) Ono poslali Duletu kupon za popust to im je već money in the bank :tf:

Ja ne igram artiljeriju pa to neću ni da komentarišem. Inače ti je 13 na 13 jer verovatno nisu svi još skinuli patch pa dok se uloguju ljudi pa novi matchmaker koji ograničava na 3 artiljerije a zapravo sad baš svi hoće da igraju artiljeriju i slično :) Mene je iznenadilo šta su uradili sa lakim tenkovima, ja nisam skapirao da ćemo dobiti sve - dakle ako sam imao AMX 13 90 kao T8 sad imam i njega kao T9 sa posadom od ranije ali i bc 12t sa 50% posadom, doduše neistraženim modulima. Ali ja nisam bio skapirao da ću ga dobiti i u garaži, to mi se sviđa :) Mada mi je recimo XP i dalje ostao na T8, mislio sam da ću sad odmah moći da spičim na T10.

Ali ne verujem da ću danas nešto igrati lake tenkove, ostalo mi da spičim još oko milionče za Leoparda 1 pa mi je to prvi prioritet. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...