Jump to content

Recommended Posts

Gledaj na free xp kao bonus xp, znaci ako u battle dobijas 500xp onda povrh toga dobijs jos 25 free xp (5% je free xp), sad u toj racunici je nebitno da li je taj tvoj tenk elite ili ga grindas, uvek ces dobijati 5% bonus xp kao free xp. Tako da jedino sto ces dobiti ako na premium tenku iskljucis crew training je gomila neiskoriscenog xp-a na tom tenku koje mozes da zamenis u free xp za golde a naravno to niko normalan ne radi :D

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

I naravno ispederisali su se i skratili period za x5 expa. A i glasanje za majski top of the tree je pocelo, sad su izmesali sve klase konacno, valjda su ispucali sve pa cu docekati uskoro da bude na popustu i neki od ovih tenkova koje imam istrazene. Trenutno vodi Type 5 Heavy naravno, a njega sam vec uzeo oko nove godine kad je bio onaj popust od 15%. Ajde zato glasajte lepo za Obj. 430, on je drugi, a tu liniju poceh da grindam :D

http://worldoftanks.eu/en/news/special-offers/special-6-anniversary-wot/

http://worldoftanks.eu/en/news/general-news/top-tree-poll-april-2017/

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

9.18 Expected Release Date

News from WG — 21 March
WG official announcement – 22 March.
Announcement for Common Test: 20-24 March
Supertest closing — 23 March
Release of the first Common Test of the patch 9.18 — March 29-30
Release of the second Common test of patch 9.18 — 6 April
Patch release — 2nd half of April 2017.

Ovo je ofc nezvanicno, nema zvanicno nista.

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Sto kasnije to bolje. Nego zasto je danas ceo dan ping oko 80-100 ili to samo mene jebe? I na kraju da se poserem na rng, mm, wg i sve u tri lepe picke materine, jebo ih i x5 i premium nalog i personalne rezerve i sve u kurac. Naravno od ovih 6 pobeda 4 su bile kad sam one shotovan i zavrsio sa 0 dmg i 0 spotted dmg. 100 smrti vise, postacu gori hejter nego Mohr u Doti.

2wodl75.jpg

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da, ti x5 specijali su uvek najgori. Ja sam doduše iskoristio priliku da uzmem Leopard PT A, za sad mi se nimalo ne sviđa ali videćemo kad ga sredim kako valja. Plus sam pokupovao svu opremu za njega i T110E4, ostalo 0 kredita na nalogu :) a dobro sad imam do kraja aprila da skupim za Leopard 1.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste i to, ali i ja sam igrao kao kurac izgleda, iznervirao sam se posle 5 uzastopnih poraza. A skupices nekako 4 milke kredita za 20 dana, vise me brine dal ces izgrindati preko 300k expa za sve module i desetku. Doduse ne znam koliko free expa imas:). Kad smo kod toga verovatno cu uzeti skodu t50, kapiram da ona nece biti na top of the tree akciji, makar ne skoro posto je vec bila. Problem je sto nemam ni 40k expa, a samo za turret i top mi treba 85k:(. @Zwerko, reci mi jos jednom za VK 2801, jel si sa troll gunom koristio samo HE, posto Heat i AP nemaju splash uopste jelte.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Imao sam 60k Free xp ali sam vec potrosio 40k :)) a ovo racunam da cu da nagrindam posto ce biti jos 4-5 dana po x5, to je samo po sebi 20-30k, plus imam jos gomilu personalnih rezervi tako da XP cenim da nece biti problem.

Sa VK 28.01 mislim da ništa osim HE granata nisam ni nosio :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Oket. Ajde sad svi na glasanje za 430, izgelda da ce type 5 da pobedi:(. Ne prodaju mi se tenkovi, al red je da uzmem ovaj 121 vise i Skodu makar. A Patton ce valjda biti uskoro na akciji, cini mi se da on nije nikad bio top of the tree. Evo sad gledam, Skoda je bila u maju prosle godine, a Pattton i 121 nisu bili. Mada po ovom njihovom poll history ispada da top of the tree akcija traje samo nekih godinu i po dana, meni se cini da je mnogo duze sa prekidima?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dal je moguce da su toliki cigani ovi iz WGa. Prvo su rekli da ce biti 8 dana x5 expa, pa onda kao samo dva vikenda. I sad gledam nisu stavili normalno kako je specijal vikendom subota, nedelja i ponedeljak, vec samo 2 dana. Znaci sa 8 su smanjili na 4 dana, dabogda se zadavili u parama govna beloruska.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Focus your anger, young Dusan. Code of the Sith can help... :)

Elem, nemoj da te smara - WG je WG. Od njih makar znamo sta mozemo da ocekujemo. Elem, nema veze - prodje special, odigrao par partija - istrazio taman gusenice i kupolu na vk2801, istrazio prototipa 28 (falilo mi je tipa 10k expa poslednje2 godine, pa je ovo bilo taman kao mogao bih to da uradim).

Da, kupio sam i obj268 :)

Tako da ok - koliko ne igram, odnosno koliko lose igram kad igram - ovo mi je bilo taman. Da, ostalo mi je jos 17k expa za garazu, ali naci ce se vremena, a mozda i uplatim neki premium, posto vec godinu i po igram bez istog :) Razmisljao sam se opasno da li da kupim lavica ili ne, ali mislim da ipak necu... Nije mi neophodan ic.

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, jel cuo neko nesto u vezi prodaje premium tenkova za golde? U stvari, cini mi se sam cuo nesto u fazonu da mogu, recimo, da prodam IS-6 i samo da doplatim u goldima do nekog drugog. Jel ima neko bilo kakav info u vezi ovoga, jer bi stvarno da se resim jagdtiger 8,8cm i IS-6.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...