Jump to content

Recommended Posts

Mission Marathon: FV4202 (P)

Mission Marathon

  • Reward: FV4202 (P) (50% Crew) + 1 garage slot
  • Timeframe: From 15 February at 06:50 until 29 February at 06:50 CET (UTC+1)
  • Eligibility: Every player who owns the Centurion Action X (i.e. has the tank in their garage) by 18 February. If you get the tank later than that, you will not be able to complete the missions.
  • Goal: Complete the missions listed below.

 

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/46/mission-marathon-fv4202p/

 

 

Edited by kristijan
Link to comment
Share on other sites

Da, i ja sam u fazonu svakako treba skupiti što više premium tenkova. Pritom ovaj FV4202 deluje kao malo lošiji Centurion I, e sad Centurion mi nije bio baš najbolja osmica, ali nije ni tako loš. Pritom ima dosta dobar hull down i penetration, tako da mislim da može lepo da se farma dmg, samim tim i krediti, ako FV 4202 bude u istom fazonu. Gledam sad moje statistike average dmg po vozilima i Cent I mi je samo za 100 manji od T34 i WZ-111, tako da bi trebalo da bude dobar za kredite, mnogo bolji od Super Pershinga jer ti gold skoro nikad ne treba. 

Što se misije tiče deluje mi da dmg kreće da se puni u isto vreme kad i Centurion AX misija, tj ne mora prvo da se završi AX pa da se krene ovo drugo, tako da taman mogu da igram naizmenično sa AMX 50B i AX. Na 50B imam preko 2k average dmg, na Centurionu nešto manje ali opet dosta, dakle sve u svemu mi treba negde oko 230 partija. A posle kad završim sa AX mogu da ubacim i T110E5, E100, IS-7, sve to pravi dosta dmg a neće da me smori ako igram s različitima. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Da, i ja sam u fazonu svakako treba skupiti što više premium tenkova. Pritom ovaj FV4202 deluje kao malo lošiji Centurion I, e sad Centurion mi nije bio baš najbolja osmica, ali nije ni tako loš. Pritom ima dosta dobar hull down i penetration, tako da mislim da može lepo da se farma dmg, samim tim i krediti, ako FV 4202 bude u istom fazonu. Gledam sad moje statistike average dmg po vozilima i Cent I mi je samo za 100 manji od T34 i WZ-111, tako da bi trebalo da bude dobar za kredite, mnogo bolji od Super Pershinga jer ti gold skoro nikad ne treba. 

Što se misije tiče deluje mi da dmg kreće da se puni u isto vreme kad i Centurion AX misija, tj ne mora prvo da se završi AX pa da se krene ovo drugo, tako da taman mogu da igram naizmenično sa AMX 50B i AX. Na 50B imam preko 2k average dmg, na Centurionu nešto manje ali opet dosta, dakle sve u svemu mi treba negde oko 230 partija. A posle kad završim sa AX mogu da ubacim i T110E5, E100, IS-7, sve to pravi dosta dmg a neće da me smori ako igram s različitima. 

Da, i ja sam u fazonu svakako treba skupiti što više premium tenkova. Pritom ovaj FV4202 deluje kao malo lošiji Centurion I, e sad Centurion mi nije bio baš najbolja osmica, ali nije ni tako loš. Pritom ima dosta dobar hull down i penetration, tako da mislim da može lepo da se farma dmg, samim tim i krediti, ako FV 4202 bude u istom fazonu. Gledam sad moje statistike average dmg po vozilima i Cent I mi je samo za 100 manji od T34 i WZ-111, tako da bi trebalo da bude dobar za kredite, mnogo bolji od Super Pershinga jer ti gold skoro nikad ne treba. 

Što se misije tiče deluje mi da dmg kreće da se puni u isto vreme kad i Centurion AX misija, tj ne mora prvo da se završi AX pa da se krene ovo drugo, tako da taman mogu da igram naizmenično sa AMX 50B i AX. Na 50B imam preko 2k average dmg, na Centurionu nešto manje ali opet dosta, dakle sve u svemu mi treba negde oko 230 partija. A posle kad završim sa AX mogu da ubacim i T110E5, E100, IS-7, sve to pravi dosta dmg a neće da me smori ako igram s različitima. 

Meni ce da bude interesantno kadu tih 15 dana dobar procenat partija bude "iztrolovan" sa Centurion AX-ima. Ono kao....zamisli udjes u partiju i po 12 istih tenkova sa obe strane :)

“Faith moves mountains, but only knowledge moves them to the right place” [Joseph Goebbels]

Link to comment
Share on other sites

Dobro pa u pravu je za report, opsovao si ih bez bilo kakvog razloga :) aj to smaranje na chatu mi je uvek bio retardirano.

Ja sam na popustu kupio T-54 i AX, imao sam skoro pa dovoljno kesa za WT pz IV ali sam krenuo druom logikom i kupio za sve pare repair i medical kitove, po 700 kom otprilike. Racunam to mi je na narednih 1.000 partija otprilike usteda oko 2 mil srebrnjaka, na tier 9 tenku bih ustedeo 300k.

Edit: Ahahahah, nije da je samo tebi pisao, sad stize i meni posto je skontao klan:

 hi,
 your soldat "Dule smor is a coward little man ... insult ennemy team for no reason, and waiting las t moment of battle to do it ...
 a coward and little man ...
 bad look for your team
 bye bye

[roflmao]

 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...