Jump to content

Recommended Posts

sto se tice is 7 i is 4 nije bas da su nesto tenkovi.Ali sve strane imaju neke flop tenkove .Recimo kakvo je to unapredjenje sa Tigra na Tigar 2,ili recimo onaj nesrecni Pershing ,ili T 43.Problem sa rujama je sto im tier 10 nije tolko dobar u odnosu na druge tier 10 kao sto su recimo st-i i is 8 u odnosi na druge tier 9,pa su onda ljudi razocarani.Recimo sa nemcima si uvek underdog dok ne dodjes do tier 7, a onda tier 8 opet nije nista posebno .I tek kad dodjes do tier 9 tenkova mozes da uzivas u igranju.A i svi se secamo onog duo flopa t1 ht i m6 ,premda su ih malo napucali u zadnjem pechu.

Inace kako vam se svidjaju britanci?Vec su krenule price o tome kao "Ako mislis da WG mrzi nemacke tenkove,probaj britance pa vidi da li je to tacno:) "

A sto kaze abohac ,sa gold ammo dzabe okreces prednji armor,kosis ga i krijes weak spotove i to je ono sto je najgore.

Mislim da je to rekao Dule, ja se slažem da je to činjenica... Mada za ovih 20ak partija što sam odigrao juče i danas niko nije pucao sa goldom na mene, ili ja možda nisam prepoznao ukoliko su promenili trag - pre je bio onaj plavi?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

peglao sam poslednjih dana, retko ko koristi gold amo, posto ima dosta njukomera poput mene, ja se jos peglam sa sluggerom i M6... inace, dule je u pravu, ubija kompetitivnu igru i pretvara se u point n click. Realno mu treba tweak, kao sto ste napomenuli da radi do x metara, a posle x metara da je sranje. Posto realno, sa td-ovima mozes da se useravas po svima. Sa druge strane, smara me velika razlika izmedju tierova u fajtovima i kapiram da su ovi pokusali da to "izbalansiraju" tako sto ce da stave da t6 moze da busi t8 sa bilo koje strane.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

jebote, osecam se kao da igramo 3 razlicite igrice :))) mene jedino vanshotuju kad igram td ove i blejim u mestu

dulio hc gejmer nolajfer koji slika :) naravno da cu da se zalim sto pogodim neki t54, 5 puta u motor ili turet i skinem mu nista, iako imam 2x vec view range, a on leti po mapi, jede govna itd :D

a kad kazes duplo veci tir, kad se setim, ono pre hrista, zato sam i prestao da ga igram dosta dugo :))) sad se zakampujem na prvo brdo, i sviram gitaru dok mi bilo sta ne udje u vju rejndz :)))

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ја нисам никад имао проблем са артиљеријом, ни са демиџом ни са стилом играња. Оно што јесте проблем, то је стековање артиљерија високог тиера, али то нема везе са самом артиљеријом.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

oces da kazes da ti je lepo kad u partiji imas po 5 artiljeraca na svakoj strani i dovoljno je da jedan priblizno pogodi mesto na kojem si, da te trackuje, i onda mozes slobodno da izadjes iz partije.U zadnje vreme je standard da imas minimum 3 artiljerca.

hm... jebem li ga, ja sam na t6 jos uvek, ne vidjam toliko artiljeriju, a i kad je takav slucaj, obicno ih izuseravaju lajtovi i mediumi sa zergom, posto sada mozes da preskaces neke delove mape zbog fizike.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Kad igram S-51 prvi hitac cuvam za shotgun kill malog light seronje koji se odvazi da mi se priblizi :D, mada sad je i to retko, jedino t-50-2 sto se desi da izleti ali koliko nesrecan ima lose kocnice i zanosi se kao nenormalan, u 9 od 10 slucajeva ima da preleti u provaliju kad pokusa slalom u nekoj krivini. Tako je sa svom buranijom sitnom.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Није, са Рујама сам само прво кренуо:) Јесте да их волим, али све је досадно после неког времена:) Мислим, јеботе, чак сам и амере узо да возим, ко ме познаје, зна који је то степен лудила [:D] Ево, овако напамет, шта имам од неких нормалнијих тиера:

ИС-4

ИС-7

Т-54

обј 212

вулверин

Т1 хеви

М41

Тигар прототип

хумел

ЕЛЦ а-ем-икс

а-ем-икс 13 ф3 АМ

БДР Г1Б

суперпершинг

тајп

Мислим, играм са свим живим, нешто не мислим да ико игра са једним тенком:)

Сад су ми приоритети да исфурам неку ТД линију (руси или амери, још не знам, Т95 ми је жеља дуго, волим споре цареве са готивном алфом), маус (сличан разлог, знам да је маус срање већ годину дана, али нека, готива је, зла кутија), обј 261... нешто сам стао са Т-54, мрзи ме да идем на ову нову десетку, поготово што капирам да може да пуши курац бетмену, као и сви остали:)

Не смета ми артиљерија, знам кад да је очекујем, знам кад ме убије зато што сам засро, а кад зато што је њега усрало, имам и сам артиљерију и отприлике знам где треба да се стане, колико форе имаш кад пукне неког другог да пређеш итд. Просто, готивим што је има.

Понављам, оно што јесте проблем, то је стековање артиљерија високог тиера, али то нема везе са артиљеријом као таквом, већ са ММом. Таква партија

је говно и кад си артиљерија и кад си тенак, нема разлике.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

bison je bio car sa zlatnom municijom...secam se da nas je u esl-u pokrivio sa zlatnom municijom a mi svi u t8 tenkovima a nije nam jasno sta se desava

ruje zakon, dancing is-7 ftw [:D] , flying t-54, swallowing is-4, bashing s-51, derping kv :-D (kv doduse sjebali totalno [:(] )

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

lichno, ne mislim da je problem kada u igri ima 3 artiljerije (realno 3 mi je nekako bash prava merka na 15 tenkova), mada igrali smo mrhe i ja partije u kojima je bilo i vishe artiljerija nego "regularnih" tenkova, ali opet, samo treba igrati kako ti prija i puna kapa :) ne bi bila igra to shto jeste da nema artija, oni daju dodatnu char svemu.. one shot recimo jagdtigra sa s51 standardno nema cenu :)

btw pre kada smo igrali sa KV-om (dok ga nisu podelili na kv1 i kv2) vod - mrhe, jedan nash drug i ja, epic je bilo kombinovati sa najmanje jednim derpom i dva ona duga topa.. deshavalo se da i tier IX tenkovi tipa is4 (koji je tada bio IX) i e75, nestanu sam' tako :)

uzgred, ne mogu da dochekam da se dokopam Bat.Chat.-a i da krenemo da igramo vod sa njim, samo zato shto je taj tenk jedan epski smarach, pa da vratim par istanjenih zivaca u normalu :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Vi kukate na ovo oni koji su igrali malo ranije secaju se po 8 arty na svakoj strani svaku drugu partiju ... ovo je sada opustencija :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

izashao 8.2, od bitnijih stvari:

nova linija amera sa burencetom (4 metka), pucaju brze od francuza, imaju za nijansu veci dmmg, ali veci reload time i kao shto vec napisah manje metaka u burencetu :)

nova 3 premijum tenka, izmedju ostalog i francuz koji bi u teroji trebao da bude teshkash kao i Lowe.. ^^

type 59 - pojachana malo kupola i jacha municija, ostalo nishta specijalno.. ili makar nishta specijalno shto sam primetio :)

eh da od ove verzije, oboreno drvo, tj. kroshnja istog sluzi kao zaklon isto kao i zbunje :) yeeeay ! :)

elem:

http://worldoftanks.eu/en/release_notes :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

type 59 - pojachana malo kupola i jacha municija, ostalo nishta specijalno.. ili makar nishta specijalno shto sam primetio :)

Хоће да направе фронталнијег бравлера од њега, што је океј, јер је троми медо, мада ја не волем такве медијуме.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...